рингове за готвене

  • 6 320
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Такива неща могат да се намерят в магазините на Солинген Peace

# 16
  • Мнения: 11 607
Искам и аз такива рингове!

Това е и моето желание.... Ако някой намери - да сподели - къде и на каква цена, моля.

# 17
  • Мнения: 143
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324126096&doc … t=1&hasPrev=1
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324124672&doc … t=1&hasPrev=1
Здравейте, направо съм се вманиачила, ето тук има такива, и от този сайт майчета поръчват за България, но ми се виждат скъпички тези екстри.

# 18
  • Мнения: 11 607
но ми се виждат скъпички тези екстри.

Като им видях цените - моментално всичкото желание у мен се изпари..... Съжалявам, няма да ги има у нас! Поне не на тази цена....

# 19
  • Мнения: 3 251
Аз имам 2 размера такива/ 12см. и 16см. и още куп други формички, лъжици за декриране на масло и накрайници за пош/, но са изработени от ламарина. Поръчах си ги/ преди 5-6 години/ от човека, при който си поръчах фунийки - за "Фунийки"- те. Занимава се с изработката на такива джунджурийки и навремето имаше сергийка на пазара на бившия "Краснодар"- сега маркет "Европа"- това е за Бургас. Но сега не знам дали работи и ако е така, къде се намира работилничката му...

# 20
  • Мнения: 230
Аз си купих такъв ринг от ТСМ....мисля че беше есента на миналата година....хубавото е, че сам можеш да си нагласяш размера. Стуваше около 9-10 лв.

# 21
  • Мнения: 244

Не съм убедена  Simple Smile
Формите с откопчаваща се стена са за печене - да, но ринговете са само за стягане на тортата....дори има такива с коригиращ се диаметър, да се ползва за различни по големина блатове  Simple Smile - точно като на снимката по-горе........
[/quote]

Точно така - формите (вкл.откопчаващите) имат дъно - различен релеф - равно, за плодове и леко "набраздено", но не пречи да се ползва и само ринга. Но само с този диаметър. А ринговете със "Сгъване" могат да се използват мултифункционално - от съвсем малък ринг, като се разгъне става голям.  Както си го нагласиш. Май не го обяснявам много точно ..., но е така. Купила съм си два такива ринга на цена около 6-7 лева около октомври миналата година от "Биг шоп" в София на Аксаков. Имаше разпродажба и това беше намалената цена.
Мият се много лесно и са от алпака (или тещо подобно като блестяща пластична ламарина са )
Биг-шоп имаше и на Стамболийски и на Хр.Ботев, но ги закриха. Може би още съществува и този до Оперетата -Паметника В.Левски). Не съм сигурна.

 

Общи условия

Активация на акаунт