Спрей за нослето с морска вода

  • 7 683
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 178
Моля ви да ми кажете как се казва този спрей. До момента слагахме физиологичен разтвор с капкомер, но вече само докато ме види с капкомера и реве та се къса, дърпа се и днес успяхме да одраскаме нослето..Трябва ми само за регулярното почистване и увлажняване на нослето (на парно сме )

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Стеримар

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Стеримар/надявам се да не греша/.

# 3
  • София
  • Мнения: 541
Използвам Низита спрей вместо физ. разтвор.  /ама дали съдържа морска вода newsm78/

# 4
  • Мнения: 5 178
Благодаря, Стеримар взех, но ми предложиха и едно друго, което е физиологичен разтвор във флакон.

# 5
  • Мнения: 2 616
Аз пък като попитах в аптеката за физиологичен разтвор и ми предложиха направо Стеримар, казаха че било  най-доброто, уж! Само се зачудих, понеже знам, че с физиологичният разтвор е добре да се почистват и очичките на бебчо от гурелчета, например, аптекарката каза да не правя подобни експерименти с този разтвор, защо?

# 6
  • Мнения: 6 164
Аз пък като попитах в аптеката за физиологичен разтвор и ми предложиха направо Стеримар, казаха че било  най-доброто, уж! Само се зачудих, понеже знам, че с физиологичният разтвор е добре да се почистват и очичките на бебчо от гурелчета, например, аптекарката каза да не правя подобни експерименти с този разтвор, защо?

С кой "този разтвор" имаш предвид? Стеримар ли? Той е само за нос, да.

# 7
  • Мнения: 5 178
E физиологичен за очичките ми звучи доста странно, все пак  е солен разтвор.. очичките само с преварена вода

# 8
  • Мнения: 6 164
E физиологичен за очичките ми звучи доста странно, все пак  е солен разтвор.. очичките само с преварена вода

И аз с преварена вода само ги чистех.

# 9
  • Мнения: 2 616
E физиологичен за очичките ми звучи доста странно, все пак  е солен разтвор.. очичките само с преварена вода

Аз ви казвам какво съм чувала, добре че сте вие и имате бебчовци, за да опровергаете такива "размисли", че не знам някой ден каква ще я свърша  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 189
Физиологичен разтвор има и в такива найлонови ампулки, от които много лесно се капе в нослето. М/у другото аз в последно време го преоткрих физ.разтвор и съм много доволна. На Стеримар-а има вероятност да му свърши налягането и да остане флакона пълен, което ми се е случвало няколко пъти и е неприятно имайки впредвид цената му

# 11
  • Мнения: 5 178
Jana, тези малките ампулки излизат също доста скъпо 40 ст за 2 пръсвания в нослето ..
а и имат едни остри ръбчета, на които си одра нослето и после пищи при всяко почистване

# 12
  • Мнения: 189
Чак пък остри ръбчета  newsm78 .... А и по колко капеш, че ти стигат за 2 впръсквания? Аз отварям една ампула и 3-4 дни му капя сутрин и вечер по 2 капки във всяка ноздра....
Ако ти се занимава тогава купи си една банка и един пластмасов капкомер и така. Ако вече детето е много стресирано изчакай да забрави и до тогава ползвай Стеримар-а

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Откакто се е родила имам по една банка физиологичен разтвор вкъщи. При нужда пробивам с игла и със спринцовка изтеглям желаното количество. Скоро дъщеря ми ще навърши 2 години, а това е едва втората банка, която съм купила- евтино и практично  Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
И аз използвам физ.разтвор но съм го сложила в употребена опаковка от Низита, така е много по удобно. А да ви питам, колко време след отваряне ползвате банката?

Общи условия

Активация на акаунт