Заглеждали ли сте се ......?

  • 2 424
  • 37
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Заглеждали ли сте се ве4ер в срадите из София?

последните 2 ве4ери се прибирам по нощите ,карам си бавно,не бързам за никъде и  Grinningсе загледах на няколко пъти особено по- добре осветените сгради из софийските улици.Направи ми впе4атление Университета,Военният клуб,още няколко сгради все паметници на културата.......Изглеждаха страхотно,невроятно беше усещането-толкова стари и толкова вели4ествени.

Защо не умеем да си съхраняваме историята Close
Правило ли ви е впе4атление колко е красива нощна София на фона цялата мръсотия Close И защо не се направят вси4ки стари сгради така?това е ритори4ен въпрос,ама ме хваща яд ..........

# 1
  • Мнения: 3 423
Заглеждала съм се. Париж преди войната.
И мен ме хваща яд. Денем даже повече.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Заглеждала съм се. Париж преди войната.
И мен ме хваща яд. Денем даже повече.

то денем няма по кво да се загледаш Mr. GreenВси4ко се губи в мръсотия и прахуляк Close

# 3
  • Мнения: 4 978
Всяка вечер го правя, като се връщам от работа - Художествената галерия, сградите по бул. "Руски", изброените от теб ... и аз виждам същото, и аз си задавам същите въпроси. Питам се и кому беше нужно да изчезне мавзолея и какво промени това? Изтри ли нещо от историята? А трябваше ли? Има ли от какво да се срамуваме?

# 4
  • Мнения: 3 405
Скоро ги гледах на снимки. Племенницата ми беше снимала нощна София за курсова работа.
И Варна е така красиво осветена нощем.

# 5
  • Мнения: 677
Варна отдавна е осветена и вечер е приказна!
Зачатъците в Сф са похвални,но крайно недостатъчни!
А и с тея дупки по улиците кой ти гледа по сградите..

# 6
  • Мнения: 4 473
Колко си прав, Тони. Confused
Дано доживеем по-добри улични времена

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Варна отдавна е осветена и вечер е приказна!
От години. Прелестна е. София има мнооого хляб да яде още, докато постигне блясъка на нощна Варна.

# 8
  • Мнения: 5 370
Скоро ги гледах на снимки. Племенницата ми беше снимала нощна София за курсова работа.
И Варна е така красиво осветена нощем.
Варна е чиста и красива и денем, не го казвам ,щото си оттам, а щото е наистина така. Съвсем наското се убедих лично.
И аз днес си мислех нещо подобно, бях се загледала в сградата на Министерството на Земеделието. Просто една сграда с душа........много по-ми говори, отколкото някой супермодерен стъклобетонен билдинг....от тия, новите, инкубатори на десетки именни и безименни фирми. Confused

# 9
  • Мнения: 3 447
София има мнооого хляб да яде още, докато постигне блясъка на нощна Варна.
Така е... Софийските улици са като сокаци на фона на Варненската главна  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 920
Съжалявам, че ще е нещо негативно, но много ме дразнят сградите от алуминий и стъкло, нацвъкани между красивите стари сгради. Уж им искат 1000 разрешения, но май никой не се съобразява.

# 11
  • Мнения: 3 447
Съжалявам, че ще е нещо негативно, но много ме дразнят сградите от алуминий и стъкло, нацвъкани между красивите стари сгради. Уж им искат 1000 разрешения, но май никой не се съобразява.

Абе има начин и те да се впишат, ако са съобразени архитектурно с околните сгради... На мен например ми харесва как са направили хотел България, органично стои. Но не са много такива примери.

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Понякога излизаме на разходка вечер, защото наистина е красиво. Когато Самуил беше по-малък, смяташе всички тези сгради за замъци. Laughing
Надявам се, че ще става все по-хубаво. И по-чисто.
Това зависи от хората. Много прост народ се е навъдил...  ooooh!
П.П. "Новата архитектура" е един добър пример за това.  Sick

# 13
  • Мнения: 5 255
.....Правило ли ви е впе4атление колко е красива нощна София на фона цялата мръсотия Close ...

Да, правило ми е - късно вечер - атмосферата е съвсем различна   Grinning

 
   
 

# 14
  • Мнения: 3 423
Какво е това, дето стърчи
вдясно от статуята на София?

Общи условия

Активация на акаунт