Защо мъжът ми прави така?

  • 3 140
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
...

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 13:42 от P-r-o-l-e-t

# 16
  • Мнения: 17 546
Браво, за първата стъпка! Само не предавай фронта! Стискам палци и те прегръщам! Нека това му е първия урок  и хич не му омеквай, да видим дали ще се осъзнае! И после да разкажеш!  Grinning

# 17
  • Мнения: 830
Само така маце,трябва да се научи да бъде татко SunglassesАко и това не помогне ще ти дадем и други идеи WinkКъсмет в превъзпитаването Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 956
...

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 13:42 от P-r-o-l-e-t

# 19
  • Мнения: 4 451
И утре да разкажеш, чу ли? Или, когато там се прибереш.
Кристал подкрепям на 100 процента. Браво, мацка! smile3501 Защото и аз нямам идея защо се държи така... Може би се е стреснал от отговорността, която го чака. Но за да не се изнесе при котката после, действай! И аз съм с теб! newsm10
Успех! Hug

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 23:55 от Ekcnpec

# 20
  • Мнения: 8 917
Съжалявам за ситуацията, но според мен колкото по-рано го "приземиш" на земята - при теб, токова по-лесно и бързо ще стане - не отлагай, защото и без това е отишъл доста далеч Peace Успех Hug

# 21
  • Мнения: 51
Просто нямам думи за ситуацията. И аз съм била в подобно положение, но без да съм бременна /слава Богу/ и, не се отчайвай, но се разделихме /после се оказа, че човекът бил гей, ама не го знаел до този момент/. А със секса как сте - има ли промяна от преди, отбягва ли те, след секс по същия начин ли се държи както и преди да забременееш. Не искам да те сривам, но си помисли добре дали неговата любов е още жива. Ако чувствата му са се изпарили - връщане няма /колкото и гадно да звучи/. Когато сте заедно смеете ли се, обсъждате ли човечето, което е застанало на прага ви или просто сте се потопили в ежедневие, без да зачитате ТАЗИ ОГРОМНА ПРОМЯНА, КОЯТО ВИ ПРЕДСТОИ. Детето или ще ви сплоти, или ще ви отчужди до крайност, но с разговори няма да решиш проблема си. Нито с бягство. Нито със сълзи /мъжете мразят да се чувстват виновни за нещо/. Пробвай да го прикоткаш, без да му говориш за отговорности и сама ще прецениш накъде вървят нещата. Ако и след раждането не му дойде акъла в главата - грабвай си шапката и бягай надалеч! Не ти трябва такъв. Млада си, професия си имаш,  дори и с дете на ръце, животът е пред теб! Успех и стискам палци детето ти да има истинско семейство.

# 22
  • Мнения: 87
Истината е , че нищо хубаво не я чака за в бъдеще с тоя! Тя си го е избрала за себе си...(причините тя ги знае по-добре от мен)и сега си сърба попарата!
Защо след като някой се държи така идиотски(меко казано) тя продължава да му търпи изстъпленията?Какво чака , че не го е напуснала до сега , а?! Къде е майчинският инстинкт? Коя нормална жена ще търпи подобно отношение към себе си?!Не ми отговаряй на мен - сама си отговори , защото за мен положението е ясно.

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 23:56 от Ekcnpec

# 23
  • Мнения: 17 546
Какво чака , че не го е напуснала до сега , а?!
Стига пък и ти! Напусна го - качи се да живее на тавана преди един час! И обеща да не се размеква... май.

# 24
  • Мнения: 87
Напусна го - качи се да живее на тавана преди един час!
..на тавана значи...- положението се сговнясва все повече...!"Избягала" от него , но къде е отишла - на тавана ...и пак в неговата къща. Има интерес момата да е при него ..., иначе до сега да си беше взела багажа отдавна.Може и грубо да прозвучи , но това е истината. И хайде без тези глупости за любови , при положение , че "котката страдала доста"и тоя плужек ходи в отделен апартамент специално за нея , а на съпругата си (която е и в 8-ми месец) внимание никаво... Shocked- напрао ше падна от стола докато чета!Мацката има интерес да е при него , друго обяснение няма просто! Тази ситуация прилича малко на темата за многото евро и секса..., само дето тук става въпрос за по-голям период от време!

# 25
  • Мнения: 4 451
Тонколона, много ти е груб езикът Rolling Eyes За какъв интерес говориш, когато момичето чака дете?! Shocked Ами, интересът и е то да има баща и нормално семейство. Това е и майчиният инстинкт - да дадеш най-доброто на детето си, а именно нормално семейство на първо място, любов, но не само майчина, а и бащина. Какво да ти обяснявам, вероятно деца нямаш, щом така разсъждаваш.

И още нещо да кажа от личният опит на една приятелка - никой мъж няма да обича твоето дете така, както родния му баща.

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 23:48 от Ekcnpec

# 26
  • Smallville
  • Мнения: 994
тонколона басова ,за съжаление си много прав,нищо хубаво не я чака отсега нататък,то едно куче като се научи да си яде л....та,върви го отучвай,не става.
Аз лично не бих търпяла,но никога не се знае какво ще ти дойде до главата.А това с тавана са детски номера,съжалявам,че ще го кажа,но доникъде няма да доведат.Тук трябва право куме та в очи,те мъжете от намеци не разбират,трябва точно и ясно да се говори много сериозно.Хайде успех
И още нещо да кажа от личният опит на една приятелка - никой мъж няма да обича твоето дете така, както родния му баща.
Оказва се че може,например моето дете много повече е обичано и обгрижвано от мъжът,с когото живея в момента,отколкото от собствения му баща,който е заминал да живее в чужбина,едва когато тя беше на 1 месец.Тя е израстнала без него и той е живял без нея в това време,вече 10 год.,и той не се сеща да и се обади, последния период беше 4 год,нито да попита за нея.Както и да е,не това е темата,но по това твърдение мога да споря.И всичко това се случва,не защото той не я е искал,а защото има безотговорни родители,като моя бивш и като предмета на темата

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 22:57 от danibaby

# 27
  • Мнения: 87
... Какво да ти обяснявам, вероятно деца нямаш, щом така разсъждаваш.
...'айде да не предполагаш повече - не ти се отдава! Имам деца - две! И никога не ми е минавало през ум да ходя при котката...
даже при първата бременност изритах животинката от къщи...за да осигуря подходящата среда за родилката!

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 23:58 от Ekcnpec

# 28
  • Мнения: 51
Prolet, и за друго се сещам. Понякога бременните жени изпадат в едни такива състояния, стават мнителни, главите им работят на "друга програма". Да не би да си въобразяваш нещо. Пък и пустата котка - ако си е негова лична - влез му в положението - тя за сега е неговото чедо. Прибери пустото животно у вас, още не е опасно за детето. После ще видиш как бебето ще измести котката и всичко ще си дойде на мястото. Не мисли за алергични реакции на още нерододено дете, не при всички се проявяват такива алергии. Животното може и да не докара алергия, но разрив между вас вече е внесло. Така че го взимай в апартамента, да го видим твоя човек къде ще ходи да си го галка.

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 23:59 от Ekcnpec

# 29
  • Мнения: 46 492
тонколона басова, прав си, но се изказваш от позицията на човек, който никога не е имал семейство (поне с такова впечатление оставам) ... не всичко е ненпоправимо, не знаем всички подробности, а и не ни е работа да ги знаем, жената трябва да му даде урок, та ако ще и на тавана да иде, но мъжът й да схване "намека". Не мисля, че тя гледа само парите му, те са двойка, чакат дете  Tired

Има мъже, на които им харесва да живеят като на хотел и ако не им се каже/покаже в очите какви са им задълженията, си правят пас  Confused


Нямам време да чета подробно, но къде пише, че къщата е негова

Общи условия

Активация на акаунт