Плодове и чай с мед - 6 част

  • 13 125
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
От утре и аз съм на плодчета Hug
Имам да свалям 20 кг  ooooh! ooooh! ooooh! Много са , но се надявам да сваля поне 10 за месец Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Успех на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 301
  • Мнения: 6 958
Аз също имах един провал и ме бройте от утре, защото днес лунувам, а ако реша да хапна нещо ще е плодо-зеленчук и значи съм запознала днеска... Правя курса до края на месеца задължително... Една удърна доза, че поне 5-10 кг. трябва да се махнат сега..., а друг начин за мен няма...  Peace Ааааа аз започнах добре Януари месец, после нещо само се излагам, но важното е че на качих свалените килограми..., но се излагам от гледна точка на това, че не правя плодовочаения режим както трябва, ами го карам на кафета и зеленчук..., но пък нека малко разнообразие да има...  Crossing Arms

Емия и sweet_angel радвам се че се завърнахте   bouquet Добре, че и някой друг спазва режима, че като сме сами малко по-трудно и по-гадничко... Така поне ще се подкрепяме... Успех ви желая   bouquet

Лек ден плодчета   bouquet

# 302
  • Мнения: 6 243
Здравейте отново.
От днес пак съм на плодове и чай (е, и кафе, чат-пат).
При миналото гладуване - 7 дни + 5 дни захранване, свалих и задържах 3 кг. Сега ми се иска да сваля още 3 кг., дано да се получи.

Лошото е, че от петък имам непрекъснато главоболие и ми е много отпаднало, но се надявам с гладуването да ми светне малко. Поне при миналия курс се чуствах доста свежа и бодра през цялото време - изключая кризата на третия ден сутринта.

Приятен ден на всички!

# 303
  • София
  • Мнения: 2 840
Лошото е, че от петък имам непрекъснато главоболие и ми е много отпаднало, но се надявам с гладуването да ми светне малко. Поне при миналия курс се чуствах доста свежа и бодра през цялото време - изключая кризата на третия ден сутринта.


Е, как така, бе?!
Аз точно така се чувствам, когато гладувам.
Така ми се ще да издържа повече от два дена, ама ме затриса едно адско главоболие, причернява ми, става ми направо адски зле.

Как ти става по-добре на тебе, като гладуваш, това ме изуми направо?!

Миранда, аз докато се каня да почна глад, самокачвам ли, качвам...вече се плаша, че даже и да успея с глада, само ще си върна килограмите, които бях и от които трябваше да се отървавам.Направо си е гадничко.Що се отнася до това, че бързо качените били само вода...ехе..може, ама не ще да изплува за същото време, за което се е настанила в мене, това го гарантирам за себе си.
Поздрави!

# 304
  • Мнения: 6 958
Относно главоболието аз го имам само първите дни, после наистина ми минава и се усеща само прилив на енергия...  newsm78 Чат пат и тогава имам главоболие и виене на свят, но аз пия по 2-3 кафета и почти по едно куту цигари...  Mr. Green И е само от това...  #Crazy


kemi мила, къде си, как си? Нова тема ще има ли от теб?  newsm78

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 305
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, момичета, аз бях започнала с вас преди известно време, но ви изоставих без дори да се обядя Embarassed Искам от утре да си направя 7-10 дни на плодове, много добре ми действат не само на тялото, а и на психиката. Пък и боря едни 7 кила от сумати време вече, дано и оттам да смъкна нещо smile3514

Ще се радвам на вашата подкрепа, моята я имате винаги newsm51

# 306
  • Мнения: 6 243
Аз абдикирам от плодуването тази седмица.
Съвсем забравих, че в четвъртък имам "мероприятие" и не ми се иска да съм на чай цяла вечер - така че се отказах на първия ден. Живот и здраве, ще го направя, но след тази седмица. Embarassed

# 307
  • Добрич
  • Мнения: 958
Хайде на НОВАТА ТЕМА, че малко се поизложих този път  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт