Плодове и чай с мед - 6 част

  • 13 112
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 958
Ще го разпределим на равни интервали и ще правим всичко според правилата, ако има някой спонсор и ни подари по една почивка на хотел при д-р Емилова  Simple Smile

Аз също ям не повече от 2 пъти плодове на ден - някога и толкова няма  Wink

Аз понякога съм само на 1 ябълка  Cry Вече като се замисля на прочетеното в книжките, май това ми е проблема именно  Cry Cry Cry Не говоря за ябълката, а цял живот еднократно и малко по количество нормално хранене, но лепкаво на мене си...  #Cussing out Ще се постарая да хапвам поне 2-3 пъти... и плодчета и какво ли не за напред... Момичета признавам си - изнервена съм - кантарът не мърда от 2 седмици  Tired имах салатни дни, имах лунни дни, имах плодови дни, седмица японско и не та не... за всичкото му 1-2 кг. с малко + или - всеки ден...  Sad Sad Sad

# 46
  • Мнения: 664
ще мръдне Simple Smile

# 47
  • Добрич
  • Мнения: 958
Момичета признавам си - изнервена съм - кантарът не мърда от 2 седмици  Tired имах салатни дни, имах лунни дни, имах плодови дни, седмица японско и не та не... за всичкото му 1-2 кг. с малко + или - всеки ден...  Sad Sad Sad
И аз  Cry и то много. Изкарвам си го не на когото трябва и от това се изнервям още повече  Cry

# 48
  • Мнения: 6 958
Момичета признавам си - изнервена съм - кантарът не мърда от 2 седмици  Tired имах салатни дни, имах лунни дни, имах плодови дни, седмица японско и не та не... за всичкото му 1-2 кг. с малко + или - всеки ден...  Sad Sad Sad
И аз  Cry и то много. Изкарвам си го не на когото трябва и от това се изнервям още повече  Cry

Много гадно така, направо не знам къде е проблема и на какво се дължи... Ще видим дали ще има размърдване сега тази седмица - дано  Praynig Praynig Praynig

Цунки от мен миличка   bouquet

# 49
  • Мнения: 8 458
И аз чакам спонсор  Joy за Емилова
Но не се явява. CryПриемам подаръци от типа на: престой при Емилова,козметични процедури и масажи,СПА и всякакви други глезотии. Wink
Ще се постарая да ям плодове на редовни интервали.Обещавам!

# 50
  • Мнения: 6 958
Искам някой да инвестира в липосукция  Peace При Емилова нема нужда да ходя, мога и сама да разкарвам по 10'на килца, но цели 30-40 кг.  ooooh! л и п о с у к ц и я   bouquet

# 51
  • Мнения: 664
СТИГА БЕ miranda_rs аз ако е за липосукцията досега да съм отишла, ама не искам, защото след липосукцията пак трябва да спазваш режим;при това ако е читав доктора ше ти каже че и трябва да се поотслабне малко преди да те изсмуче

# 52
  • Мнения: 6 958
СТИГА БЕ miranda_rs аз ако е за липосукцията досега да съм отишла, ама не искам, защото след липосукцията пак трябва да спазваш режим;при това ако е читав доктора ше ти каже че и трябва да се поотслабне малко преди да те изсмуче


Wink Wink Wink Peace

# 53
  • Мнения: 664
по-добре на плодчета и салатки отколкото да ме смучат(НА ЛИПОС. ИМАМ ПРЕДВИД)

# 54
  • Мнения: 155
Миранда,какво е това отчайване - недей така.При твойте блестящи резултати.Нали знаеш,че на организма му трябва време да се адаптира към новото тегло.Време!После пак ще почне да сваля.И честото хранене,определено е за ускоряване на организма,но аз ям когато ми се яде - май по-честичко.Ако ви кажа аз и мойта дружка,която беше 65 кг почнахме Дюкан по едно и също време.Аз стартирах 89 кг и двете за еднакво време -4кг.Тя се стопи,от 100 км й личи,че е отслабнала,в сантиметри големи минуси,все едно е свалила 10 кила.При мене никой не забеляза.Цял месец 3 кила и за капак после още един месец -0,5 +0,5 нищо.Едно голямо нищо.Не знам какво е метаболизъм сигурно.Сега и тук свалям бавно,но какъв ми е избора?!?!Така,че по-свежо.Ще се подкрепяме  Simple Smile  bouquet

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 958
за липосМукцията - не знам  Joy не съм се замисляла, но едно хотелче минимум 10 дни не отказвам  Naughty  Wink

Миранда, аз преди 3 години свалих моите килограми за 2 гладувания с интервал между тях 4 седмици, в които си хапвах нормално /и не качих повече от 3-4 кг/. Според мен това е начина. Ще стане, ще видиш  Simple Smile после само ще си спомняме с усмивка  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 664
и аз не отказвам хотелче, особено ако към него са спонсорирани и спа процедури

# 57
  • Добрич
  • Мнения: 958
Да  Wink, определено с всичките му екстри  Sunglasses
Ех, много се размечтах...

# 58
  • Мнения: 6 958
за липосМукцията - не знам  Joy не съм се замисляла, но едно хотелче минимум 10 дни не отказвам  Naughty  Wink

Миранда, аз преди 3 години свалих моите килограми за 2 гладувания с интервал между тях 4 седмици, в които си хапвах нормално /и не качих повече от 3-4 кг/. Според мен това е начина. Ще стане, ще видиш  Simple Smile после само ще си спомняме с усмивка  Simple Smile


Браво душичке    Hug  Това не го знаех  Wink Браво на теб и този път ще успееш  Peace Ама едва ли са били колкото моите килограми  Blush Blush Blush Няма друга като мене тука...  Cry Cry Cry

Лека вечер милички  Hug

# 59
  • Мнения: 2 759
            Много писах, а едно малко токово ударче всичко ми затри пущината  ooooh!... Нищо де, засега много ви обичам  Hug и съм с вас   bouquet, утре и повече  Mr. Green... При мен всичко върви от хубаво по-хубаво  Peace...

Общи условия

Активация на акаунт