"Пролет" - гласуване за рамка

  • 5 473
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 022
Гласувах, но ми беше много трудно да избера!!!Всичките са страхотни!

# 16
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Гласувах, ама трудна работа, едни красоти едни чудесии

# 17
  • Мнения: 2 863
и аз гласувах, но сега като гледам процентите как вървят, взех да се питам-  а какво ще правим, ако имаме няколко( като гледам може и да са доста) рамки с еднакъв процент???
Някак безсмислено ми се струва да имаме примерно 6 рамки на 3 място.... не знам дали ме разбрахте върху какво се чудя????като  това  е най-видимо тука, понеже и участниците са най-много, а и са доста равнопоставени.....

# 18
  • Мнения: 7 474
Страхотни рамки , браво момичета   bouquet

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
и аз гласувах, но сега като гледам процентите как вървят, взех да се питам-  а какво ще правим, ако имаме няколко( като гледам може и да са доста) рамки с еднакъв процент???
Някак безсмислено ми се струва да имаме примерно 6 рамки на 3 място.... не знам дали ме разбрахте върху какво се чудя????като  това  е най-видимо тука, понеже и участниците са най-много, а и са доста равнопоставени.....

Е как какво, ОТИВАМЕ НА БАЛОТАЖ, с право на 1 глас!!!! Laughing

# 20
  • Мнения: 1 884
Jaly и аз си мислех същото - за изравнения процент гласове, обаче няма как да игнорираш това, че да речем 4 рамки са с равен брой гласове. За това май наистина е най - добре, да има допълнително гласуване след това, ако се наложи, обаче анонимността трябва да се запази и за второто гласуване.

# 21
  • Мнения: 3 835

Е как какво, ОТИВАМЕ НА БАЛОТАЖ, с право на 1 глас!!!! Laughing

 Joy Joy Joy

Купона е пълен!!! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 11 309
Иzключително труден иzбор Crazy
Невероятни сте  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 44 041
 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Още съм в чуденка - честно  Tired Толкова са красиви - всяка по своему, че е адски трудно да се изберат две!
БРАВО НА ВСИЧКИ   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 237
Страхотни неща!Много ме затруднихте да избера само 2.  bouquet

# 26
  • Мнения: 11 309
Само искам да попитам = нали авторите на рамки няма да гласуват zа собствените си неща?

# 27
  • Мнения: 2 614
Гласувах, избора беше много труден!  Peace

# 28
  • Мнения: 2 271
Само искам да попитам = нали авторите на рамки няма да гласуват zа собствените си неща?
Ами аз не гласувах за своята.Оценявам,че има и по-добри.

# 29
  • Мнения: 1 084
Какво пък Simple Smile ще наградим всички с равни гласове Simple Smile) Нали все пак конкурсът е за удовлствие Simple Smile А и мисля, че всички горят от нетърпение да узнаят имената на участниците Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт