Мартенички бели и червени - да сме румени - засмени - 26.2.- 4.3.2007

  • 5 793
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда!
Посред нощите гледах Оскари  Sunglasses
Копирам си поста от предишната тема

Има ли други луди който да зяпат сега http://www.oscar.com/ на про 7 Blush Laughing

не издържах до края  Tired но доволно  Wink
http://oscar.com/oscarnight/winners/index

Немски филм спечели за чуждестранен филм - чакаме коментари от съседките  Wink Grinning

The Lives Of Others

http://www.sonyclassics.com/thelivesofothers/

In East Berlin in 1984, the secret police organization, Stasi, conducts extensive surveillance operations against anyEast German citizen suspected of opposing the Communist regime. When Captain Gerd Weisler begins monitoringthe daily life of the playwright Georg Dreyman, he finds himself increasingly unwilling to betray his subject'sprivate moments to his superiors.
Nominations (1)


Хайде успешна седмица на всички!

 тук е старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=166407.0

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 08:46 от Eli_cz

# 1
  • Мнения: 5 475
Буонджорно!  Hug

  bouquet Благодаря ви за пожеланията за новия ни дом!Да ви се връщат стократно умножени!
Специална благодарност за виртуалния подарък на Ралфиета !  Heart Eyes Hug




Успешна седмичка от мен на всички!

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте и честита мартенска седмичка  Hug Приготвихте ли мартеничките? newsm78 Аз нашите май сама ще ги правя, по липса на готови.....

Виждам, че никой не е пуснал още сутрешно кафе, нека да съм аз  Mr. Green


и за бременните, по един горещ шоколад   bouquet

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Аз вече се прибрах, ще имам време да чета, не само да пиша  Flutter
Успешна седмичка на всички!
Мартеничките имахме късмет сами да си ги изберем и внесем от България с децата Laughing
Тъкмо сърбам кафенцето в момента, хубаво е да си в къщи  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 521
Добро утро, банда Hug.

Сипвам си веднага от кафето на Вес  bouquet.
Мартеничките си ги правя от снощи. От година на година надобрявам все повече и повече bowuu.
Весела и успешна седмица на всички  bouquet.

# 5
  • Мнения: 2 195
Добър ден!
Тук е мрачно , сиво и ми се изгуби всякакво желание за разходка - всеки момент може да завали  Rolling Eyes Пък диването още спи  #Crazy
Мартенички ни изпратиха от България , май доста ще сме окичеени  Flutter
С нетърпение чакам да дойде четвъртък  Party
Приятна седмица на всички!

# 6
  • Мнения: 382
Добър ден и от мен.Тук е ужасно гадно временцето,но какво да се прави в тази страна е така ooooh!
Сипвам си от кафенцето на Вес и започвам да чета,че много съм пропуснала  Rolling Eyes
Весела и успешна седмица ви желая   bouquet

# 7
  • Мнения: 5 183
Хелоу!!!
Моми4ета-коки4ета, искам да ви кажа какво невероятно преживяване беше неделниа Международен Културен Фестивал в нашия град. Представянето на българите беше зашеметяващо!!! Върнаха ги на бис, при което хореографката помоли вси4ки желаещи да се вклю4ат в хорото и се полу4и нещо вълшебно! сам кмета на града ходи да ги поздрави, заки4ихме го с мартеница, хапна кебап4е ...  Mr. Green Беше един прекрасен ден, изпълнен с невероятни емоции и много контакти със сънародници.
РУМИ, вие бяхте ли там? Така и не се видяхме!  Confused

# 8
  • Мнения: 952
Привет на всички!
Първо да ви пожелая усмихната и успешна седмица, Баба Марта да донесе слънце и ведро настроение.

Giorgia благодаря за симпатичното пожелание  Hug   bouquet
Вес аз се почерпих с горещия шоколад - благодаря.
Eli_cz благодарности за новата темичка и за изчерпателното инфо за Оскарите. Исках да гледам, но толкова бях уморена от задачките през уикенда  Tired, че рано, рано заспах. Все пак със закъснение в БГ ще ги дават във вторник вечер, тогава ще гледам.
МАЙКА неделята ви е била впечатляваща. И както си му е реда и хорце сте тропнали и нещо нашенско сте похапнали Party

Относно мартениците - аз и тази година си купих готови ширити и дребни фигурки и топченца за нанизване. Правя само мартенички за ръка, но за сметка на това броя е огромен, че подаряваме на приятели, роднини и колеги. Снощи направих уж последните.

Целувки и прегръдки

# 9
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes и от нас  Heart Eyes

бяхме на карнавал и ние вчера, днес, ако малкото се сьбуди навреме - пак  Party Party Party

иначе и при нас вали, ама пак сме по цял ден навьн Crazy

лека и весела седмица на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 2 195
Аз се навих да излезем.Моят син е подивял по "Карс" и вчера се побърка да реве 2 часа докато обикаляхме магазините  Twisted Evil  Баща му  отказа да му купи количка от филмчето (която е супер малка , а струва 7 евро  #Crazy) и нашия рева и се тръшка през цялата обиколка  Crazy Днес със ставането ме пита кога баща му щял да изкара пари , че да му я купим , сигурно я е сънувал.Та сега отиваме да я купи.Мъжът ми вика:"Пак си прокара ината"  Joy  Ами к'во да правим с тази индустрия  ooooh!  Вашите дребоси така ли са?

# 11
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Мимката, тойто 3лато е голям, а3 Шокито още мога да го ральжа с нещо друго....ама не ми се мисли като стане колкото Стани  ooooh! Crazy

# 12
  • Мнения: 2 195
Оф, к'во говориш  Crazy Направо ми става лошо като излизаме по магазините  ooooh! Все иска играчки , като му откажа почва да се тръшка - панаири , панаири ...  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 388
Честита цветна мартенска седмичка и от мен!   bouquet

Н нас са ни пратили мартенички, но ако не пристигнат навреме, си имаме останали и от миналата година  Crazy

Тук времето е слънчево и страшно приятно, след дъжда и блокирането на трафика вчера. Аз Оскарите не съм ги гледала, но слушах инфо за спечелилите тази сутрин по новините, нали си имаме и двойно италианско присъствие  Wink

Ние в събота ходихме да гледаме къщи, нали ще трябва да се местим и търсим да купим нещо по-голямо. Бяхме в Милано суд, но не ми хареса района и инфратструктурата. Та, продължаваме с огледите всяка събота.

Аз си пийнах един фреш от портокал и хапнах 3 кивита преди малко, но няма да се откажа от горещия шоколад на Вес  Wink

Ние започнахме да усещаме бебо и коремчето ни расте, само се надяваме всичко да е наред, че сме на преглед чак на 8-ми март.

Мимката, моят мъж точно снощи си беше изтеглил Карс и си го гледа. На мен не ми беше интересно особено, та се занимавах с други неща, но той адски се забавлява. Като го наблюдавам, все по-често се убеждавам, че бебето, което чакаме май ще е второ  Laughing / след него /.

# 14
  • Мнения: 316
Привет мартеники  Hug
И тук да се похваля набързо - вчера приключихме с бебешката стая, много съм щастлива. Досега само мрънках на половинката, че това не е готово, онова и то, а време не остана. Та милия май му писна от мен и вчера свърши почти всичко с помоща на мама - голям отбор  Joy Аз само си нареждах отстрани: това не тук, а там; аааа не, тук не ми харесва....ама нали нищо не могат да ми кажат  #2gunfire
Сонита, ооо нова къща  Hug колко голяма искате?
Майка, браво, страхотен ден сте имали. Та даже и кебабчета  Peace Браво на кмета ви! А какво беше точно българското представяне?
М_е_р_и, добре си си дошла, експорт на мартеници, а Peace
Вес, горещ шоколад  Hug благодаря
Giorgia, честити нов дом   bouquet  изпуснала съм май нещо от предната седмица  Cry връщам се да чета
Приятна румена и засмяна седмица на всички  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт