Отслабване с мляко и лимони- 2

  • 11 653
  • 134
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ето в общи линии в какво се състои диетата:

1-ви ден:Едно кисело мляко със сока на един лимон
2-ри ден:Едно кисело мляко със сока на два лимона
3-ти ден:Едно кисело мляко със сока на три лимона
...................................................................................
и така всичко се повтаря като всеки ден се увеличава бройката на лимоните
7-ми ден:Едно кисело мляко със сока на седем лимона Sick
Иначе през деня се яде всичко което пожелаеш без сладко,тестено,газирано и алкохол.
Този режим се пази една седмица,след това се почива една седмица и пак се повтаря.

Ето и друг вариант на същата диета:

С тази диета се хапва колкото и когато си поискаш, тя спомага за обмяната на веществата.Условието е да обичаш лимони, ако не ги обичаш- пробвай с грейпфрут. Тя е 7 дневна, след като я проведеш си почиваш 7 дена и я повтаряш. Тук вече я пробвахме- има ефект. Ако получиш киселини веднага спираш, че да не си развалиш стомаха. От нея се отслабва от 3 до 6 кг. не забравяй да се храниш да не караш само на лимони, че после лошо ти се пише.

1ви ден- сутрин на гладно 1 изцеден лимон в 200 мл мин. вода.

2ри ден- по същия начин по 1 лимон сутринта и вечерта.

3ти ден- по същия начин, но сутрин, следобед и вечер по 1 лимон в 200 мл. вода.

4ти ден- 4 изцедени лимона в 1 литър вода- това го пиеш през целия ден.

5ти ден- същия като 3ти ден.

6ти ден- същия като 2ри ден.

7ми ден- същия като 1ви ден.

Общо лимони за цялата диета 16 бр.

Някои мацки минаха на грейпфрути ,след като свършиха с лимоните- пият или ядат по три дневно най- добре половин час преди хранене.

Хайде дами, включвайнте се, диетата действа!
Макар и бавно, резултати има!

  bouquet



# 1
  • Мнения: 4 053
аз се включвам за втората диета,само че с грейпфрут,
това с млякото малко ми се вижда... Sick

# 2
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Копирам ви и лекцията от предната тема и чакам резултати!

БРАВО  ПИПИ!!!!!!Какво да се хваля - след снощи днес съм + 0.100 от стартовите килограми,а вчера не съм яла до вечерта и за вечеря малко салата и 1 парче торта.Моя ме успокои, но още ме е яд,защото не превишавам 1000 - 1200калории на ден,а резултат още няма!!!!


Отчаянието е лош съветник, въпроса е да имаш мотивация. Може да си от моят тип, който започва да сваля едва след първият месец, така че спазвай диетата и не се поддавай на униние! Трябва да сме постоянни и рано или късно, резултат ще има! Hug

Това ,което правиш е много погрешно, въпреки ,че и аз го правя нерядко- да не ядеш през целият ден и вечерта да се наядеш.
Освен това по всички правила въглехидратите трябва да се приемат сутрин, а вечер само протеини и витамини- месо и салата.

Момичета, НЕ ЯЖТЕ СЛАДКО!!!! В едно парче торта има примерно толкова калории, колкото в половин пиле, а освен това са и ВРЕДНИ !!! За изгарянето им трябва да въртите едни час на тренажора! А и това обърква принципа на диетата и метаболизма не работи както е нужно, за да отслабваме - обикновено въглехидратите се обработват веднага и се складират във вид на "чисти"мазнини. Не така стои въпросът с протеините- те се превръщат в "чиста" енергия и обикновено се изразходват веднага.

За да има резултат, трябва донякъде да се придържате до тези режими, които дават трайни резултати- дали ще е НВД или Дюкан, но приниципът е ясен- никакво сладко, хляб, газирано, основно месо и зеленчуци, яйца, мляко, сирене.

Няма нито такава диета, нито такова хапче, което да позволява да се храниш с пица и пържени картофи и да отслабваш!

Така че продължавайте с лимоните и грейпфрутите, но спазвайте режим- яжте пилешко месо, дробчета и т.н. в неограничени количества, но нека всичко е без мазнина, непържено, основно варено или задушено.
Ако не можете без хляб, яжте го сутрин и нека да е пълнозърнест или ръжен, но гледайте калориите на филийка, защото хлябовете без брашно имат много калории на една филийка- около 50 , докато ръжен или пълнозърнест- аз купувам Вита от Фантастико- имат 18-23.
Забравете сладкото, ако много копнеете за нещо сладичко, смесете си кофичка кис.мляко със Степче или нещо от сорта, получава се нискокалорично вкусно плодово мляко. Купувайте обезмаслено мляко, аз ползвам Култура тъй като има допълнително калций, а калцият е нужен за успешна диета.

Не на последно място- пийте много вода- тя помага да се отвеждат токсините от организма и пермахва целулита! Нека да е мин по 1.5 л. дневно, макар че на мен никак не ми харесва да се наливам. Може също чай, бульони и т.н.
Вечеряйте нещо обемисто и никсокалорично- зелена , зелева салата, супа, пилешко нетлъсто месо до 200 гр. - това ще даде чувство за ситост и едновременно няма да натовари стомаха с ненужни калории.

Хайде, изчетох ви лекцията, сега напред към нови успехи! Mr. Green

Аз съм 11 дни на този режим и съм 1.200 трайно назад.

# 3
  • Мнения: 306
БРАВО ПИПИ!!!!Пак ти благодаря за съветите!!!!!Аз вече се отчетох.Ти как си????

# 4
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
аз се включвам за втората диета,само че с грейпфрут,
това с млякото малко ми се вижда... Sick

Мони, за не съм го правила с мляко, просто пиех съответните лимони разредени с вода , това трайно намали апетита ми и определено няма желание да ям непрекъснато както преди.
Усещам организма си тонизиран и имам енергия за ежедневни тренировки по 30-тина минути на тренажора.
Вземете си и разтворими калции и магнезии и пийте по една таблетка дневно за спомагане на диетата и тонизиране на нервната система. При непреодолимо желание за сладко може да ес пирема по една таблетка ХРОМ, който също се продава в аптеките.
Помощни средства могат да бъдат рибено масло- на ЕСКИМО, съдържа ненаситени мастни киселини, които подпомагат разграждането на мазнините в организма, а също и при активно спортуващи- L-carnitine по две таблетки половин час преди тренировка, той превръща мазнините в енергия и ги топи доста успешно.

Това е от мен, успех!

# 5
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
БРАВО ПИПИ!!!!Пак ти благодаря за съветите!!!!!Аз вече се отчетох.Ти как си????

Днес не съм се теглила, бебето ми беше неспокойно през нощта и сега само ми виси на ръцете, но и както написха в предната тема, ми идва по- рано и предполагам, че затова резултатът е само 1.200.
Иначе днес съм на три лимона -май  Mr. Green, утре съм на два, а посел се колебая като свърша дали да продължа с три лимона дневно или да сменя с грейпфрути, но пердполагам че ще са грейпфрути за смяна на режима.

Не забравяйте да пиете вода- по 1.5 л. дневно , това е предопставка за успешно отслабване!/color]

# 6
  • Мнения: 2 950
Аз свалих доста кг обаче сега съм в М и съм върнала всичко  newsm78 предполагам, че задържам течности. Продължавам с лимоните и като свърши М ще се отчета  Hug

# 7
  • Мнения: 306
Браво, че продължаваш Джеси!!!!Сигурна съм, че задържаш течности - не може да качиш 5.500кг. за 2 дни!!!!

# 8
  • Мнения: 1 339
Ей ме на и мен Simple Smile
Почвам лимонките по схемата с вода.
От доста време си ограничавам хранта и съм предимно да не кажа изцяло на плодове.
Ако включа и лимоните мисля, че ще има страхотни резултати  Simple Smile
Днес имам сок от 1 лимон сутрин. Вече си го изпих. Мисля да пия и зелен чай за да си ходя редовно до WC-то
Ще ви се отчитам редовно обещавам  Peace
Успех на всички   bouquet

# 9
  • Мнения: 306
Сисинче, радвам се, че се върна при нас и благодаря за съвета Ти!!!!Какво стана с Японското - имаше ли резултат!!!!

# 10
  • Мнения: 1 339
Сисинче, радвам се, че се върна при нас и благодаря за съвета Ти!!!!Какво стана с Японското - имаше ли резултат!!!!
Общо взето издържах само 1 ден стриктно. На втория ден се провалих и го оставих  Laughing

# 11
  • Мнения: 577
честита нова темичка лимонки Hugбраво pipi67,чудесна работа  bouquet
да се отчета и аз -2 кг(сьс новия кантар)

# 12
Здравейте, момичета
 Simple Smile
Включвам се и аз защото имам нужда от вашата подкрепа.
Започвам от днес диетката с лимони и мляко, защото ми се вижда лесна за изпълнение.
Миналата година свалих доста килограми със зелева супа, но само като си помисля за нея и ми се гади. Mr. Green
Надявам се да имам успех с лимонките.
Успех на всички!!!! Grinning

# 13
  • Мнения: 306
Сисинче,важното е,че си имала куража да опиташ - сега с нас ще успееш!!!
Ани, това е СУПЕР!!!!Честит Ти кантар!!!!
Надежда, добре си дошла!!!Успехът е гарантиран,ако не хапваш торта като мен!!!!

# 14
  • Мнения: 577
добре дошли мони*и надежда2006  Hug

аз сьчетавам лимони (3,4 дневно)ананас(колкото ми душа иска) и греипфрут и се чувствам отлично Grinning
маиката му е да не хапваме сладко и тестяно,и резултата ще е на лице,ама аз сьс моите прегрешения Tiredсьм все още дибелана с огризения(бреей,че и на рима го докарах)

# 15
  • Мнения: 577
Ани, това е СУПЕР!!!!Честит Ти кантар!!!!
благодаря Grinning
и сега вече няма с какво да се оправдавам че не слабея Whistling Embarassed

# 16
Дюн, Ани благодаря!
Дюн, с тортичките нямам проблеми, но доста се изкушавам от тестени солени неща... Sad
Вече изпих първото лимонче с мляко, харесва ми Laughing

# 17
  • Мнения: 306
Надежда, аз ги пиех с вода и после хапвах млякото!!!От 2 дни пия на гладно лимон с хладка вода за разхлабване и после съм на 3 грейпфрута - по 1 бр. 30 мин. преди ядене.Успех!!!!

# 18
  • Мнения: 2 584
и аз се присъединявам към вас от днес, имам едни 5кг. и трябва да ги сваля преди да се е затоплило времето

# 19
  • Мнения: 577
и аз се присъединявам към вас от днес, имам едни 5кг. и трябва да ги сваля преди да се е затоплило времето
добре дошла   bouquet
мен такьв глад ме гони Cryи да ви споделя,че тази нощт сьнувах банички Tiredедни хубави,препечени....
 smile3518

# 20
  • Мнения: 306
Рут, добре дошла!!!
Ани, я пийни 1 лимонче и глада ще изчезне!!!Хич не си помисляй за баничка -  да не стане като мен на Тодоров ден и после да те е яд!!!!!!!!!!!!!!!!

# 21
Ох, Ани, не ми говори за банички, че това ми е най-голямото изкушение. Cry
Хубавото е, че когато съм в офиса няма какво да ме изкушава, но като се прибера в къщи вечер-тогава е мъка.. Sad
Хубаво щеше да е ако всички в къщи бяхя на диета, но за съжаление само аз имам нужда....

# 22
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добре дошли на рут и на надежда!
Успехи, диетата си струва, не е сложна, не се сваля изведнъж, но за мен резултатите ще са трайни, ако спазваме режим!
Некакви шоколади и  банички!

Може за раздвижване на метаболизма след пъървите 5 свалени кила! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 306
Мими,Авентура,Имах,Попина и другите да не ги изброявам КЪДЕ СТЕ????

# 24
  • Мнения: 255
Здравейте момичета!
Аз се присъединих към вас преди няколко дни, но едва сега намерих кураж да ви помоля за подкрепа. Имам едни 10 кила за унищожаване и реших, че сега е най-подходящия момент, понеже и мъжо е в командировка  Mr. Green и няма да ме изкушава с разни вкусотии. Всичко беше добре, но днес видях един доста примамлив еклер и не можах да му устоя  Embarassed Embarassed Embarassed. Сега чувствам страхотни угризения и се надявам с ваша помощ да не стигам вече до такива човешки слабости.

# 25
  • Мнения: 306
Добре дошла в отбора!!!И аз като теб с торта в събота и много ме беше яд и то не ,че почвам пак от нулата, ами заради тази слабост и глупост от моя страна.От вчера обаче това ми е обеца на ухото и като си помисля за събота и резултатите няма да го повторя.Виж съветите на Пипи и си спомняй за тях,за да нямаш пак угризения!!!!!Ти на лимони ли си или грейпфрути???

# 26
  • Мнения: 173
Здравейте съотборнички ! HugТова,че не съм ви писала не значи,че съм ви забравила! Утре ми е последен ден на лимони,а свалените килограми си останаха 2.Сигурно защото прегреших на Тодоров ден Sick
Смятам да продължа с лимоните по 3 на ден,като добавя и грейпфрут.
.....та от мен скоро няма да се оттървете... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 306
Браво Имакс!!!!Радвам се, че продължаваш и се отчитай по-често!!!!

# 28
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен,много нещо сте изписали.Следя ви,но не пиша понеже още не съм се теглила,утре или други ден ще дам отчет.Иначе съм на лимони с кисело мляко-днес съм на три.Радвам се,че сутрин,след лимоните с мляко,нямам апетит.Старая се да пия водахапвам много малко,но вечер в къщи.........../не ми се говори/Мисля като свърша с лимоните да продължа с по 1 грейпфрут преди хранене,а сутрин на гладно-лимон с топла вода.Чао за сега.

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Здравейте и от мен! Искам и аз да отбележа скромния си опит с лимоните. Направих 6 стриктни дни, реултат нямаше  Cry. На 6-ия ден имах много лоши киселини  Sick и спрях лимоните, имах и запек дори Sick. Това беше преди 9 дни. Друго, което сте писали относно цикъла. Много учудващо за мен ми дойде 1 ден по-рано, което не ми се е случвало никога досега. Чудя се дали да не направя повторен опит, но малко се притеснявам от стомашни проблеми. Уж нямам такива, ама...
И успех на всички, които продължават борбата. Начини винаги има  Wink, мотивацията е най-важната

# 30
  • Мнения: 2 085
Aз имам един въпрос, свързан с газираните напитки- всички такива ли са "вредни", или само тези, съдържащи захар и подсладители.Как би ми се отразила содата примерно?А бирата Mr. Green?

# 31
  • Мнения: 306
Добро утро на всички!!!Лек и спорен ден Ви желая!!!!
Някой, помислих, че си се отказала!Хубаво си решила да продължиш,аз сега правя точно така!!!Как успяваш да не се теглиш??????
Аз като отворя очи и тичам на кантара!!!
Дездемонке, не се отчайвай!!!Аз за 15 дни на лимони,после грейпфрути свалях,качвах, задържах и едва днес съм  ---0.600кг.!!!!Пробвай с грейпфрути!!!!
Кларис,газираното принципно е вредно - все пак е чиста химия с 1 тон боклуци и мисля,че не трябва да пиеш нито нето, нито бирата!!!!Нека и някой друг да каже, че аз не пия никакво газирано и бира.
Успех на всички!!!!!!!!!!!!!!!

# 32
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Мими,Авентура,Имах,Попина и другите да не ги изброявам КЪДЕ СТЕ????
здравейте и от мен! аз тези дни само ви чета, но не  спазвам режима с млякото и лимоните. чакам да ми дойде цикъла, да изтече и тогава пак съм с вас. в момента пия хормони Sad надявам се скоро това мъчение да свърши...не знам само дали това закъснение има връзка с лимоните... newsm78 доколкото разбирам другите нямат подобни проблеми Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 4 053
добро утро и от мен Wink
от днес съм на грейпфрут,та да видиме и мойте постижения,
имам едни 4 кила дето не ги понасям ама, на,не мърдат с нищо,
стискайте ми палци да успея,
исках да питам,мога ли успоредно с вас и инхуа да пия  newsm78

# 34
  • Мнения: 306
Авентура, радвам се,че си взела мерки!!!Строгите диети +стрес,климат и други безобидни неща могат да доведат до твоя проблем!!!
Мони,мисля, че няма да има проблем,но не прекалявай с него!!!Ако получиш болки го спри!!!!

# 35
  • Мнения: 226
Добро утро и от мен!
Аз искам да ви стимулирам като ви споделя моите резултати. От 5 или 6 дена (не помня точно  Blush ) всяка сутрин закусвам само 1 голям грейпфрут. За това време съм  -0.5 кг  Mr. Green Аз съм доволна на това, тъй като имам да свалям последните останали 5 кила, а всички знаем колко е трудно.
За да бъда честна, не яма хляб и сладко, но и преди грейпфрутите не ядях и нямаше никакъв ефект  #2gunfire И все пак не го спазвам така стриктно  Blush случва ми се да хапна някой бонбон например, но смятам, че ако не го правя става по-зле за мен самата  ooooh! ох незнам и аз вече...
Та мисълта ми е, че вие ме запалихте и искам да ви кажа, че ще има ефект! Само не се отказвайте. Успех на всички ви  Hug Hug Hug

# 36
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Аз досега съм правила нещо подобно, но с ябълков оцет, домашен. Но и там трябва да се прави почивка. добре ми звучи варианта с водата, но имам въпрос за лимоните - колко големи да са? като грамаж, приблизително. Диетка си пазя, ама моя си, ефикасна е. За месец и половина - 4.5 кг надолу. Но доста още има, затуй няма да се спирам, после и грейпфрути ще пробвам.Но те са по-еднакви на размер, сигурно няма значение колко точно тежат. Ако и да не пиша редовно, ще ви попрочитам за интересни идеи и комбинации на вашата диета с други.
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ВОДАТА!Аз пия по около 3 литра дневно течности. Организмът свиква постепенно с това, сега с по-малко се чувствам зле  #Crazy

# 37
  • Мнения: 4 053
Мони,мисля, че няма да има проблем,но не прекалявай с него!!!Ако получиш болки го спри!!!!

кви болки бе душа  newsm78

# 38
  • Мнения: 306
Браво, Лори!!!!Увеличи грейпфрутите до 3 на ден + 1 лимон сутрин с хладка вода и ще имаш още  по-големи резултати!!!Благодаря,че сподели и даде надежда!!!Успех и на теб!!!!Отчитай се по-често!!!
ЖД,гледай да са сочни с нормални размери!!!!Моите грейпфрути са по-дребни, за да ги цедя по-лесно!Аз от 21.02 съм на 1 лимон сутрин с хладка вода и 3 грейпфрута за деня/30 мин. преди ядене/Каква е тази твоя диета???Би ли я споделила?????

# 39
  • Мнения: 306
Абе, някой в темата се оплакваше от него,ама не помня кой!!!Много надувал корема и т.н.!!!!

# 40
Добро утро и от мен Grinning
Втори ден ми е с лимоните и се чувствам добре.Определено ми убиват апетита.
Аз ги пия заедно с млекцето, така ми харесва. Не зная като станат седем как ще е Sick
Успех на всички!!!!! Grinning

# 41
  • Мнения: 577
добро утро лимонки Hug
няма да ви казвам какво сьнувах И тази вечер Cry
понеже ми писна от тези греипфрути,ми се ще да ви попитам мога ли да си пийвам само по 3,4 лимона всеки ден newsm78 и ананасче от време на време?

# 42
  • Мнения: 577
.......
Аз ги пия заедно с млекцето, така ми харесва. Не зная като станат седем как ще е Sick
споко,като станат седем не е толкова зле.След като си ги разпределиш за цял ден Peaceпьк и като видиш как си се вталила,не седем а седемнадесет ще изпиеш с кеф Laughing Mr. Green

# 43
  • Мнения: 306
Надежда, аз пиех до 4 лимона,после за 3-4дни по 3, после по 2...,ако не можеш пробвай така!!!!
Здравей, Ани!!!Мисля, че можеш!!!!!!!!!!!Как си???Да не те запечат лимоните!!!!!

# 44
  • Мнения: 577
Здравей, Ани!!!Мисля, че можеш!!!!!!!!!!!Как си???Да не те запечат лимоните!!!!!
и аз така си помислих,ама реших да се консултирам с вас все пак.
значи аз правя промяна в плана ,и започвам да пийвам по 3 лимончета на ден.
аз сьм добре иньче мило мое дунтче(като изключим баничките които сьнувам Crazy Sad)благодаря че попита.
а сьс КолюЗетя нямам проблеми.
каде се изгуби МИМИТКА???

# 45
  • Мнения: 306
Ани,Радвам се за теб!!!!Пожелавам Ти много свалени килца с новия кантар!!!!Относно банички, торти и други и аз ги сънувам,ама като се сетя как от 1 парче торта в събота бях с кило от горе и ги забравям!!!!Мими,никаква я няма, та и писах на лични,че ме притесни!!!Гледам,че е във форума,ама не се разписва!!!

# 46
Ани, много се надявам, че наистина ще се вталя. Simple SmileМисля, че ще мога да пия и по седем.Като знам, че миналата година издържах, по три дена на гадната зелева супа/ама наистина ефекта беше голям/ сега лимонките са ми направо деликатес : Laughing

# 47
  • Мнения: 306
Надежда, запази ли си килограмите след тази супа и странични ефекти и болки имаше ли???Благодаря предварително!!!!

# 48
  • Мнения: 577
Надежда, запази ли си килограмите след тази супа и странични ефекти и болки имаше ли???Благодаря предварително!!!!
и аз бих те попитала сьщото.
бая се бях замислила да я почвам ама все отлагам.а какво ли ще стане ако я сьчетая сьс лимоните?

# 49
  • Мнения: 306
Ани,прочете ми мислите!!!!Аз даже спрях от неделя да ям след 18.00часа,защото ми се изчерпва търпението да дойде момента на сваляне!!!!Днес съм -0.600кг., но за утре не знам -  все варират нагоре,надолу - докога и аз не знам!!!!!

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте момичета
И аз смятам да пробвам това отслабване с мляко и лимони newsm78 Дано да стане, че все се опитвам ама излишните не се топят толкова лесно. Кажете ми като готвите не ви ли се прияжда???

# 51
  • Мнения: 306
Диди, добре дошла!!!!Яде ми се на моменти направо......,но гледам да готвя с по-малко калории и да не ям глупости,баници,торти и десерта на детето.До скоро се изкушавах,ама от Тодоров ден имам обеца на ухото и не посягам до нищо освен менюто за деня!Успех!!!!!

# 52
Ани, Дюн, относно зелевата супа - да килограмите ги запазих, това е единствената диета която съм правила с невероятен успех. Аз свалях по 3-4кг на месец и свалих 15кг. Нямах проблеми със стомаха, но понеже я правих дълго време и просто ми се отврати. Close Затова реших сега да пробвам нещо друго.
Всъщност супата се яде 3-4 дена, след това 3-4 захранване и после до края на месеца се стремиж да запазиш килограмите. Следващия месец - отново. Естествено, че пак се изключват-сладки неща, тесетени газирани и т.н., както при всяка диета.

# 53
  • Мнения: 577
didi_demi добре дошла и от мен.аз хапвам(старая се да хапвам Embarassed) всичко без тестяно ,сладко,мазно и газирано.ама довечера май ще я сготвя тази зелева магия Thinking

# 54
Ани, пробвай щом си решила, гарантирам ти че ще има успех, но да знаеш, че малко трудно се издържа три дена да ядеш само супата, накрая вече предпочиташ изобщо да не ядеш Cry
Но ако си упорита със сигурност ще свалиш килца. Желая ти успех!!!! Grinning

# 55
  • Мнения: 577
Ани, пробвай щом си решила, гарантирам ти че ще има успех, но да знаеш, че малко трудно се издържа три дена да ядеш само супата, накрая вече предпочиташ изобщо да не ядеш Cry
Но ако си упорита със сигурност ще свалиш килца. Желая ти успех!!!! Grinning
аз пьк четох че се яде 7 дена? newsm78
така или иньче ще я приготвя може би довечера и ще я сьчетая сьс лимоните,пьк да видим какво ще стане!

# 56

[[/quote]аз пьк четох че се яде 7 дена? newsm78
така или иньче ще я приготвя може би довечера и ще я сьчетая сьс лимоните,пьк да видим какво ще стане!
[/quote]
Има два варианта-единия се яде супа седем дена и се включват и разни други храни, втория-три или четири дена-само супа.Аз лично правих втория.

# 57
  • Мнения: 306
Надежда, много Ти благодаря за информацията!!!!Ти само супа ли ядеше и с какво захранваше????
Какво разбираш под "стремиш се да запазиш килограмите и как ги запази????Моля Те сподели!!!!

# 58
  • Мнения: 306
Ани, хайде да пробваме от понеделник с тази супа!!!

# 59
  • Мнения: 577
Ани, хайде да пробваме от понеделник с тази супа!!!
аз сьм навита,ама не по оригиналната диета а супата да бьде между другото.да речем лимони,ниско калорична храна и супа вечер и когато почувстваме глад!? newsm78
трябва ли да чакаме до понеделник?не може ли да започнем от днес или утре?че като се знам каква сьм до понеделник може и да сьм на друга вьлна Embarassed

# 60
  • Мнения: 91
Хей ,най-сетне се добрах и аз до компа,от 4 дни не съм ви чела и спретнахте нова темичка  :hug:5 ДНИ ИЗКАРАХ НА ГРЕЙПФРУТИ,и от вчера съм пак на лимони,нямам мърдане в кантара Twisted Evilно ,се чувствам супер PeaceВ неделя малко прегреших,защото мъничката ми дъщеричка проходи, и правихме прощъпулник и вечерта се почерпихме ,ама ми е простено Embarassed :35:dunT ,радвам се ,че не  си не забравила  bouquet

# 61
  • Мнения: 306
Ани, предлагам да е от понеделник, за да спра малко тези лимони и грейпфрути и да видя ефекта от тях!Малко ме е страх двете неща на куп!!!Иначе и аз предпочитам супа + друга храна!!!

# 62
  • Мнения: 306
Попина,важно е да се чувстваш СУПЕР!!!!А килограмите и при мен не падат,но прегрешения имах!!!Не се отказвай!!!Хайде от понеделник да минем на зелева супа,та дано задвижим тоя пуст метаболизъм,защото.....

# 63
Дюн, малко се отклоняваме от темичката с лимонките, но нали идеята е да свалим излишните килца Grinning
Та какво правех аз със супичката:
Три дена от месеца-само супа.
Три дена-захранване-постни ястия/без картофи и ориз/, салати, плодове/без банани/.
За тези 6 дена се свалят3-4кг.
До края на месеца се храниш нормално, като изключваш напълно-хляб, тестени,сладки храни, мазни меса.Теглиш се редовно и ако видиш, че качваш килограми -намаляваш количеството на храната. Идеята е до края на месеца да запазиш постигнатите килограми и организма да свикне с тях.
Следващия месец-отначало.
И така докато станеш - фиданка. Laughing Laughing Laughing

# 64
  • Мнения: 306
Надежда, Ти си СУПЕР!!!!!Благодаря!!!!Знам,че ставам нахална, но от 10.02. съм на лимони и нещо този път не свалям,та смятам да опитам,затова МОЛЯ ТЕ кажи ми след тези месеци,след като организма свикна със свалените килограми, още ли се ограничаваш от хляб,сладко?????

# 65
Дюн, естествено, че се ограничавам от сладко и тестени храни, но това не означава, че изобщо не си хапвам, гледам да е по-рядко и по-малко.Хляб почти не ям.Страхувам се да не кача пак килограми, че мойте бяха доста над нормата.
Сега ми се иска да сваля още 5-6, надявам се да го постигна с лимоните, ако не- минавам пак на супа. Mr. Green
Определено тази диета е по-приятна, дано да има ефект. Laughing Laughing Laughing

# 66
  • Мнения: 1 930
Здравейте и от мен  Simple Smile,
Започвам и аз, голямо туткане, голямо нещо,  вече немога да се трая, няколко кила и едно шкембе имам да унищожа и все се правя на луда.
Почнах днес с тоз лимон, да видим.
Комбинирам с коремни преси.
Март месец ще махна всички излишни меса- но ще ми е нужна подкрепа  bouquet

# 67
  • Мнения: 306
Надежда,безкрайно ти благодаря!!!!Знам, че ще успееш,защото не ядеш хляб и сладко, но добави 1 грейпфрут на ден и се опитай да ядеш до 18.00часа, за по-големи резултати!!!!Аз от неделя не съм яла след 18.00часа и дано това да ми помогне,защото до тук само Аз и Попина не сме свалили!  bouquet Two Hearts
Гея, по- добре късно от колкото никога!!!Добре дошла!!!!

# 68
Благодаря ти Дюн!
Малко ще ми е трудно да не ям след 18ч, защото аз по това време се прибирам от работа и докато приготвя нещо, то става 19-20ч. Апък и тогава ми е основното ядене, защото през деня почти не ям. Сега през деня карам на млекцето с лимони. Grinning

# 69
  • Мнения: 306
Надежда,няма за какво!!!Нали трябва да се подкрепяме,за да успеем!!!Лимона мен ме запичаше,така,че пий повече вода,а грейпфрута обратното на лимона,може да пробваш,ако видиш зор!!!Пак Ти благодаря!!!!

# 70
  • Мнения: 306
Пипи,Авентура,Имакс,Сисинче и другите ....... КЪДЕ СТЕ?????Хайде на отчет!!!!!!

# 71
  • Мнения: 1 339
Аз се отказах да го правя... Много ме запича и въпреки, че пих зелен чай не мога да хода до WC. Не знам по какви схеми какво да правя така, че да не ме запича по този начин.  ooooh!

# 72
  • Мнения: 306
Сисинче, пробвай с грейпфрути - те не запичат!!!!Помисли си добре!!!!

# 73
  • Мнения: 255
Здравейте и от мен! Благодаря ви за топлото посрещане   bouquet!

Аз съм вече 9 ден на лимоните. В началото имаше смъкване в килата, някъде около 1.500, варирайки до 2. От 3 дена обаче килограмите си се завръщат и явно задържам течности. Ох, така искам да ги сваля тия гадни 10 кила  #Cussing out. Днес си търсех панталон да си купя и влизам в един магазин, а продавачката ме поглежда и ми казва: "О, чак толкова големи панталони нямаме." Направо се депресирах още повече. Дано това да ме и амбицира.

# 74
Здравейте и от мен! newsm51

Тази "киселка" диета ми допада - ще си помисля още малко и мога и да се пожертвам  smile3506. Да видя колко лимончета ще мога да унищожа  #Sniper newsm48

# 75
Здравейте и от мен Grinning
Трети ден съм на лимонките с млекце и още ми е рано да се тегля, но усещам, че стомахчето ми се свива и съм обнадеждена, че все ще има резултати някакви Grinning
Диетката е лесно поносима, харесва ми Grinning Grinning Grinning

# 76
  • Мнения: 255
Здравейте лимонки и грейпфрутки!
Аз да се отчета - сутринта се премерих и съм -200 грама. Много съм щастлива.
А относно запичането от лимоните, аз практикувам така - пия прясно мляко от това Фитнес на "Мегле" и резултатът е много добър.

# 77
  • Мнения: 306
Здравейте и от мен!!!Браво на Надежда и Анитца!!!!Продължавайте все така!!!!
Роси - Венева, не се чуди , а почвай!!!!
Аз,днес съм +0.300кг.,но не губя надежда - ще почна да свалям, но е въпрос на време кога ще стане това.

# 78
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здравейте и от мен! Не пиша, защото както писах, ми подрани и сега съм в апогея на цикъла -с кг. сме на вие, но като свърши и ще се оправя, тогава ще се отчета.

Иначе нито ме запичат, нито цикъла ми закъснява, даже подрани, така че явно всичко е субективно. Гледам да карам на зелена салата с риба тон, месо, мляко ,сирене, знам, че ефекта ще е бавен, но сигурен!

Не се предавайте!

И пийте вода- макар че аз хич не пия..... Sick Това е задължително за всяка успешна диета!

# 79
  • Мнения: 577
добро утро лимонки.добре дошла на Гея Hug
аз си изпих лимоните ,и сега сьм на кафенце пред компа.
в кг.те не мьрдам #Cussing out
дунтче реших да те изчакам и от понДРелник сьм на линия с чорбичката

# 80
  • Мнения: 306
Ани,много се радвам,че ще сме заедно и в тази борба с килограмите!!!Браво, че не мърдаш в килограмите!!!Аз, направо не знам вече има ли нещо дето да ми помогне.Не ям след 18.00ч. от неделя, не съм лизвала сладко,хляб,пия вода с лимон на гладно,ям само салати,риба,пиле,мляко и днес +0.300кг.Надявам се с тази супа да успеем и до тогава да сме смъкнали 1 - 2 кг.!!!!

# 81
  • Мнения: 577
Ани,много се радвам,че ще сме заедно и в тази борба с килограмите!!!Браво, че не мърдаш в килограмите!!!Аз, направо не знам вече има ли нещо дето да ми помогне.Не ям след 18.00ч. от неделя, не съм лизвала сладко,хляб,пия вода с лимон на гладно,ям само салати,риба,пиле,мляко и днес +0.300кг.Надявам се с тази супа да успеем и до тогава да сме смъкнали 1 - 2 кг.!!!!

как браво че не сьм мрьднала бе жено?аз не сьм мрьднала надолу.вече почти месец сьм свалила по малко от 2 кг.(а имам 35 за смькване) #Cussing out #Cussing out #Cussing outа за това дето нищо не ти помага,отговорат е ясен.организма ти е свикнал на този режим и не гори мазнини.ако питаш мен най добре спри лимоните и греипфрутите за 1,2 дена,яж каквото си искаш,и след това започни отначало,за да раздвижиш метаболизма  bouquet


# 82
  • Мнения: 577
дунтче,предполагам че не е нахално да те попитам колко имаш за сваляне?

# 83
  • Мнения: 780
абе момичета от доста време се каня да ви питам
вие праяите ли някакво физическо раздвижване Mr. Green
щото ако разчитате само на лимоните ще много малко свалянето много бавно и общо взето ако има много за сваляне ще е напрваво незначително
защото при мене това действа и то главоломно ама в комбинация и с други неща
ако искате ще ви кажа дневния си режим аз почнах пак лимонките от понеделник и съм -1.5кг  Sunglasses
кажете вие какво правите самко лимони и малко ограничаване или какво  newsm78

# 84
Ro6ko, ще съм ти благодарна ако споделиш какъв точно е твоя режим, защото за 3 дена -1,5кг си е наистина главоломно постижение. Hug
Аз също съм три дена на лимони с мляко, спряла съм тестени и сладки неща, въртя на кростренажора/  но не много редовно Embarassed/.За сега не съм се теглила, за да не се демотивирам, ако не съм свалила нищо.Мисля да се претегля в края на седмицата.

# 85
  • Мнения: 306
Ани, Браво,защото -2кг. е супер,а  аз -.200кг от 10.02.Имам да свалям 9-10кг.!Мерси за съвета!!!!
Рошко,радвам се, че си се завърнала!!!Аз нямам движение!!!Виж по-нагоре на същата страница какво ям.Дай твоя режим!!!

# 86
  • Мнения: 780
така
понеделник:закуска лимонче с половин кофичка мляко; обяд-пилешка супичка без застройка; следобедна закуска-греупфрут; вечеря : зелена салатка с много лимонов сок
тренировка преди вечерята която беше в 22.00 Embarassed 40 минути кардио
вторник:закуска същата; обяд овчарска салатка ама без да е овкусена; вечеря: няколко пилешки дробчета и за десерт един грейпфрут
тренировка тае бо
сряда:закуска същата; вече обядвах с една активия със сини сливи; за вечеря ще хапна най вероятно еинд сварен картоф и останалите лимончета с останалото мляко а малко по- късно кум то 4 ще ям грйпфрут
тренировка-пак 40 минути кардио най вероятно освен ако не ми щукне нещо друга в залата  Mr. Green
ами това е искам да ви кажа че от каквито и да е други диети аз свалям мнооооого бавно и трудно
а освен това от понеделник започва да намалява луната и ще слабеем по-бързо и по трайно точно сега е най тридно че се расте  Mr. Green

# 87
Мерси Рошко Grinning
Доста ти е драстичен режима Mr. Green, то си е направо глад Mr. Green, но то е ясно, че без глад няма сваляне и по сто лимона да пиеме Laughing Laughing Laughing

# 88
  • Мнения: 306
Рошко, аз ям колкото теб,но без спорт!!!

# 89
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, Рошко е  права- диетата е добра, подтиска апетита по естествен път, но без тренировки няма да има резултат. Аз сега спрях от два дни кростренажора, че съм в М , но с диетата продължавам.

Опитайте поне по 20 мин дневно някаква физическа активност- дори бързото ходене пак е  нещо!

 Hug

# 90
Пипи, много си права  bouquet
Кростренажора ми е в спалнята, ама все си намирам оправдания-ту съм в М, ту съм уморена, ту нямам време, а истината е, че ме мързи. Embarassed Embarassed EmbarassedСамо в събота и неделя му обръщам внимание за съжаление Sad
Ще трябва малко да се стегна newsm78

# 91
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946

ЧЕСТИТА   БАБА   МАРТА  !!!
ЖИВИ И ЗДРАВИ ,
ВЕСЕЛИ , ЗАСМЕНИ  !!!


Момичета, ето нещо полезно за четене , тук също !

А ето от къде трябва да започнете!

Тези съвети трябва да са на първа страница на всяка темичка!

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 08:04 от pipi67

# 92
  • Мнения: 4 053
честита баба марта
аз съм трети ден грейфрути и се чувствам добре

# 93
  • Мнения: 306
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!!! : newsm76
Желая на всички да са здрави,засмени,румени,червени!!!!! txtloves
                             Да летят на воля!!!!
                             Да не чувстват умора!!!
                             Да летят като птички и влюбени като ученички!!!!
                             Шумно да се смеят и умно и лесно да слабеят!!!! newsm76
                                 

# 94
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА И ОТ МЕН!!!!

Да сте живи, здрави, весели и щастливи!!!! newsm51

# 95
  • Мнения: 306
Добро утро и лек и успешен ден на всички!!!!!Аз съм - 0.500кг. и общо от 10.02. до днес съм - минус 0.700кг!!!

# 96
  • Мнения: 577
добро утро и честита баба Марта
желая ви много здраве,щастие и свалени килца Mr. Green
аз продьлжавам по план,но ефект никакьв Cry
приятен ден на всички лимонки Hug  bouquet

# 97
  • Мнения: 306
Ани,предлагам да почнем супата след 08.03. и до тогава да си дадем храна за душата,защото сънувам само баници и торти и ще полудея!!!!Ако утре нямам спад в килограмите ще си дам седмица почивка,а на 8.03. ще пия и ям както аз си знам!!!

# 98
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Аз от няколко дни отново пия лимони. Но не по схема, изцеждам си един-два, разреждам си ги във вода и си ги пия през целия ден. Понякога добавям и портокал или грейпфрут и става по-приятно за пиене. Резултат от към килограми няма, но се чувствам добре, като че ли малко по-лека. Ама кантара не мисли така. Sad

# 99
  • Мнения: 4 053
еее,значи,защо и моя кантар не помръдва,
цяла седмица съм на грейфрути и нищо   Cry

# 100
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, прочетете това , мен лично ме накара серозно да се замисля, да знаете че всички много бъркаме май!

Ето какво са резюмирали момичетата от dir-а, мчного полена тема!

# 101
Аз съм доволна от диетката.Спазвам я стриктно точно както е написана в началото по първия вариант.Вече минах първата седмица и съм свалила 1 кг.Ако продължа с това темпо -4 кг.месечно ме устройва напълно, за два месеца ще съм във форма. Grinning

# 102
  • Мнения: 157
Привет и от мен. От прочетеното тук разбирам, че целта на лимоните/грейпфрутите и водата е да се подтисне апетита, нали? Диетата е разработена за сравнително продължителен период от време, което означава, че трябва да е здравословна и с трайни резултати. Смятам да се включа, но след като приключа със зелевата супа - имам още 2 дни. имам няколко килца за сваляне - около 4 и ще съм супер  Mr. Green ех, че съм гадна. Проблемът ми е, че не съм много твърда в диетите и ми се струва, че 1 месец без картофки, сладоледче и сандвичета ще ми е мнооооогооооо трудно newsm11 такава съм аз. с ваша подкрепа и ентусиазм, мога и да успея Sunglasses

# 103
  • Мнения: 306
Пипи, благодаря за информацията!!!!
Надежда, БРАВО!!!!!!Аз, ям като Рошко,но за вечеря имам пил. пържола или риба, а днес кантара е + 0.100кг., т.е. от началото до сега -0.600кг.,но имах прегрешения,така че продължавам напред!!!!
С.нева, добре си дошла!!!!Аз смятам след 8.03. да почна със зелевата супа, но четох, че не е за хора с 0+ кръвна група.Ако не е тайна Ти коя кръвна група си и колко си свалила до момента????Благодаря Ти предварително!!!!

# 104
  • Мнения: 3 647
* Месестата част на лимоните съдържа лимонена киселина (която действа противомикробно), плодова захар, гликоза, пектин, минерални вещества - калий, калций, мед, желязо, фосфор и много витамини, най-важните от които са С и Р.


* Кората е богата на витамин С, пектин, фитонциди и етерично масло. Лимоните увеличават съпротивителните сили на организма и го предпазват от много заболявания най-вече инфекциозни


* Счита се, че лимоновият сок е убиец на нитратите. Става дума за неговите силни пречистващи свойства. Доказано е, че той влиза в силна биохимична реакция с нитратите и спомага за унищожаването на токсините. А това е една нова стъпка по пътя на здравословното хранене. Така, че много полезно би било да се поливат пролетни салати с лимонов сок, вместо с оцет.


* С лимонов и портокалов сок са лекували много болести, преди всичко ревматизъм


Лимоните укрепват кръвоносните съдове

Този ефект се дължи на ударната доза витамин С (до 45 мг на сто), която човек получава при консумацията на лимони. Също в големи количества съдържат провитамин А и пектин. Богати са на много микроелементи и могат да възстановяват и насищат минералните депа в организма. Това в съчетание с витамин С прави лимоните идеално средство за общо укрепване. Те са мощен фактор за въздействие върху кръвоносните съдове. При чупливост на капилярите лимоните са изключително целебни. Тези плодове влияят благоприятно върху сърдечния мускул. Те са добро кръвоспиращо средство срещу кръвоизливи от носа, настъпили в резултат от пренапрежение. Допринасят да се подобри кръвната циркулация, да се облекчи и поощри обмяната на веществата и да се създаде по-голяма гъвкавост на съдовата стена.
Лимоните притежават, най-общо казано, детоксичен и противомикробен ефект. Имат способността да алкализират вътрешната среда на човешкия организъм и да тонизират централната нервна система.




По време на изпитна сесия може да се прави по един курс лимонена терапия.


За целта в продължение на 20 дни се консумират по 1-2 лимона сутрин или вечер. Задължително е след това зъбите да се измиват с паста и четка и обилно да се изплакват с вода. Така устната кухина се предпазва от увреждания на зъбния емайл и от кариеси, причинени от лимонената киселина. Същите предпазни мерки се препоръчват и след пиене на лимонов сок.

# 105
  • Мнения: 2 584
и аз да се разпиша, тази сутрин ми беше последна от диетата, и тъй като днес е пълнолуние няма да ям  hahaha, не съм се теглила защото нямам кантар но панталони които ми бяха впити и малко трудно ги закопчавах сега ми седят свободно, много съм доволна благодаря ви за диетата и моралната подкрепа, като се претегля ще пиша колко килограма съм

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 11:34 от rut

# 106
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добро утро и от мен!

Вече усещам по дрехите си първите резултати от диетата, смъкването на кг. не е голямо, но обиколките намаляват. Като че ли това е първият ефект при повечко кг. за сваляне.

Сега пия по един лимони  един грейпфрут дневно, овкусявам салатите с лимон и гледам да се придържам до нещо средно между НВД и Дюкан. Не ям хляб, газирано, сладко- снощи прегреших с една ФаФла Боровец, но това едобър признак за мен, защото не обичам по принцип сладко и щом ми се яде, значи има протест на организма. Гледам да са предимно месо и салата в доста обилни количества, хляб много рядко и то пълнозърнест.
С вода се наливам зорлема, не съм фен на водопиенето, но гледам да е поне 1.5 л.
Обаче си позволявам от време на време със салатакта вечер и една ракийка, обаче няма от всички хубавини да се откажа.


Момичета, дори и да не отслабнем ТОЧНО с тази диета, дайте да сложим снимки преди и след!

Давам пример- Аз ПРЕДИ една седмица

Очаквайте след месец СЛЕД...   Mr. Green

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 20:37 от pipi67

# 107
  • Мнения: 6 461
Тази сутрин като погледнах ...лимоните ми бяха свършили. Shocked
Направо изпих чаша топла вода на екс Sick

# 108
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Тази сутрин като погледнах ...лимоните ми бяха свършили. Shocked
Направо изпих чаша топла вода на екс Sick


 Joy Joy Joy

И аз съм изпадала в "лимонена" криза, но Фантастико е денонощен! Mr. Green

Момичета, ентусиазма ви спада!!! #Cussing out Стегнете редиците и променете начина на хранене, не е въпросът в лиомните , а в желанието! Peace

# 109
  • Мнения: 306
Здравейте, момичета!!!!
Аз от вчера увеличих броя и количеството на храната и се надявам това да подейства!!!!
Днес съм на първоначалните си килограми, но това е нормална реакция на организма!
Пипи, БЛАГОДАРЯ за информацията!!!!Така установих, че дневно преди да почна диетата съм стигала 2500 - 3000калории, а до тази събота съм приемала 800 - 1200калории,което си е жив стрес за организма, затова съм нямала резултати.Вярвам, че сега ще успея!!!
Успех и вярвайте в положителния резултат!!!!!

# 110
  • Мнения: 306
Здравейте момичета!!!!
Давам отчет:увеличих храната  и днес съм - минус 0.500кг.!!!!Желая успех на всички!!!!

# 111
  • Мнения: 6 461
Аз продължавам да си пийвам лимоните с топла водичка .
Доволна съм от резултатите .
Определено ям без хляб,а сладкото съм го ограничила до минимум.

# 112
  • Мнения: 3 622
Реших и аз до пробвам с лимоните и млякото. Днес ми е шести ден и съм на мляко с шест лимона - какъв киселак  Sick  Млякото е до мене и го ближа 2-3 часа, но се чувствам добре. Не съм се теглила, но мисля че имам някакъв резултат - усещам го по длехите   Grinning

# 113
  • Мнения: 4 053
Здравейте момичета!!!!
Давам отчет:увеличих храната  и днес съм - минус 0.500кг.!!!!Желая успех на всички!!!!

как така бе душа,увеличаваш храната и слабееш Crossing Arms
кажи как го правиш Cry

# 114
  • Мнения: 306
Браво,Дими!!!
Таша,това е чудесно!!!Може лимоните да ги пиеш с вода и после да хапнеш млякото!!!Разделяй приема на лимоните!!!Успех!!!
Мони, ами като от 10.02. съм на 1 мляко и пържола или риба със или без салата, това за цял ден + лимони,грейпфрути,чай на гладно и после ядене до 18.00часа и килограмите варираха ту +, ту -, ту застой,прочетох за причините да не отслабваш и установих,че приемам много малко храна.Там пише, че ако дневно имаш нужда от 1500калории,за да отслабнеш здравословно,ефектно и да не си върнеш после килограмите трябва да приемаш не по-малко от 900калории на ден!!!!Аз преди диетата съм приемала 2500-3000калории на ден и изведнъж 1000-шок за организма!!!!Реших да пробвам да увелича храната,защото вече се изнервях от липса на резултати!!!Мисля,че това ще задвижи метаболизма ми!!!!
Успех на всички!!!!!

# 115
  • Мнения: 4 053

ясно, и аз го бях чувала това за увеличаването на храната, но не вярвах,
а то май ще излезе вярно, ще пробвам   Thinking

# 116
  • Мнения: 67
Здравейте,момичета
реших и аз да се включа във вашите редици,че имам нужда да направя някоя диетка и ми хареса тази.Надявам се да ме приемете сред вас и да ме подкрепяте.Аз си харесах втория вариант на диетата и я почвам днес даже в м омента пия лимона с вода,имам да свалям 16кг. и съм доста упорита,надявам е че чрез тази диетка ще сваля някое друго килце.

# 117
  • Мнения: 4 053
русавелке,добре дошла и успех  bouquet

# 118
Привет и от мен Grinning
Русавелке, добре дошла!!! Grinning Имаш пълната ни подкрепа. Имай впредвид, че с тази диетка килограмите се свалят доста бавничко, но е приятна за изпълнение.
Аз тази седмица почивам от лимоните с мляко. За една седмица свалих едно кило.Не зная тази седмица как ще е, ограничила съм храната доста, ще видим в края на седмицата какъв ще е резултата.
Успех на всички Grinning Laughing

# 119
  • Мнения: 306
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ!!!!! Two Hearts  ura  party023  Gift
Желая Ви да сте обичани,красиви и много щастливи!!!!

# 120
  • Мнения: 1 096
Вече съм 4ти ден. Ям доста по-малко и пия лимоните.
Вие ме наплашихте, че като ям малко няма да отслабна. Но ако ям повече ще мисе дояжда повече. Гледам да пиемам поне по 1000 кл.
Дано все пак има резултат baby_neutral

# 121
  • Виена
  • Мнения: 725
Честит Празник мили мамчета  bouquet
 И аз искам да се включа сред вашите редици,ако може CrazyМиналата седмица правих зелевата супа,ама свалих само 2кг,ама ядох само 2 дни от нея и после ми ставаше лошо само като я погледна,камо ли да я ям Sick
 Това с лимоните ми допада и без това ям само пиле,риба и зеленчуци.Имам доста за сваляне Rolling Eyes и искам макар и бавно но да ги сваля.Искам да питам някой пие ли някакви витамини и какви?Аз мислех да пия имам останали от бременноста още,но пък ме е страх да не от тях да не отслабвам,ако ги пия newsm78

# 122
  • Мнения: 3 647
Честит Празник мили мамчета  bouquet
 И аз искам да се включа сред вашите редици,ако може CrazyМиналата седмица правих зелевата супа,ама свалих само 2кг,ама ядох само 2 дни от нея и после ми ставаше лошо само като я погледна,камо ли да я ям Sick
 Това с лимоните ми допада и без това ям само пиле,риба и зеленчуци.Имам доста за сваляне Rolling Eyes и искам макар и бавно но да ги сваля.Искам да питам някой пие ли някакви витамини и какви?Аз мислех да пия имам останали от бременноста още,но пък ме е страх да не от тях да не отслабвам,ако ги пия newsm78
Tedito_799 в лимоните има удърна доза витамин С
а с твоето хранене не мисля че имаш нужда и от допълнителни витамини
  bouquet

# 123
  • Мнения: 6 461
Искам да питам някой пие ли някакви витамини и какви?Аз мислех да пия имам останали от бременноста още,но пък ме е страх да не от тях да не отслабвам,ако ги пия newsm78
Не съм вземала витамини допълнително.
Но не мисля,че ще напълнееш от тях.

# 124
  • Мнения: 1 096
Днес съм на 6 лимона, но ядох повече от преди, даже си позволих 4 парченца шоколад, ъащото не се чувсвах добре Embarassed
Дали ще е добре другата седмица да продължа с лимоните, постепенно сваляйки бройката им?
Утре ми е 7ми ден, мисля понеделник пак да съм на 7, във вторник на 6 и тн.

Между другото вие пиете ли по 2 лимона на веднъж, защото на мен ми се налага, не мога да си правя сок навън. Thinking

# 125
Аз изцеждам всички лимони наведнъж, смесвам ги с едно нискомаслено мляко и за целия ден си ги изпивам.
Първата седмица свалих едно кило Grinning, втората почивах - нито грам надолу Close.
От понеделник започвам отново лимоните в обратен ред, дано има резултат.
Колкото до яденето, не съм хапнала грам сладко и тестено.  CryЯвно трябва да намаля още храната newsm78

# 126
  • Мнения: 3 647
Аз изцеждам всички лимони наведнъж, смесвам ги с едно нискомаслено мляко и за целия ден си ги изпивам.
Първата седмица свалих едно кило Grinning, втората почивах - нито грам надолу Close.
От понеделник започвам отново лимоните в обратен ред, дано има резултат.
Колкото до яденето, не съм хапнала грам сладко и тестено.  CryЯвно трябва да намаля още храната newsm78
организмът ти трябва да се адаптира може би затова не сваляш
аз първата седмица свалях по много малко  #Crazy Sick
почти се бях отказала
 Peace

# 127
  • Мнения: 1 096
ANGYA
 сега колко си свалила.
Аз вече я минах първата седмица стриктно, само с няколко парчета шоколад, но голям резултат не виждам. Не съм се мерила, но пообиколки съдя, че е съвсем малък резултата newsm78 Но днес продължам в обратен ред лимоните, дано вече да има резултати baby_neutral baby_neutral

# 128
  • Мнения: 3 647
ANGYA
 сега колко си свалила.
Аз вече я минах първата седмица стриктно, само с няколко парчета шоколад, но голям резултат не виждам. Не съм се мерила, но пообиколки съдя, че е съвсем малък резултата newsm78 Но днес продължам в обратен ред лимоните, дано вече да има резултати baby_neutral baby_neutral
ами за месец и половина 9 кг
 Twisted Evil
но съчетавам с неядене след 19ч. и лунна диета (днес ще мие второто лунуване)
сладко си позволявам веднъж седмично
  bouquet

# 129
ANGYA, това си е доста добър резултат Grinning Grinning Grinning
А по каква схема пи лимоните за този месец и половина?

# 130
  • Мнения: 3 647
ANGYA, това си е доста добър резултат Grinning Grinning Grinning
А по каква схема пи лимоните за този месец и половина?
сутрин по един лимон  в литър топла вода
инъче ям по всяко време
 Embarassed сега съм си поръчала от амам.... не устисках със Лунуването
може би защотот съм в МЦ
 Sick #Crazy
 ох и най-важното - вегетарианец съм
все забравям че не е нормално състояние за другите
 

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 02:26 от ANGYA

# 131
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Побут на темичката.....  Thinking

# 132
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
А може ли сока на лимоните да се смеси с повече вода? Например1 4 лимона и 2-3 литра вода - за целия ден? или в един, а като свърши - гола вода?

# 133
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Аз продължавам да пия вода с лимони, не всеки ден, но почти. Поне жаждата ми е по-голяма така. В един литър вода слагам 2-3 лимона, усеща се вкуса, не е много натрапчив. Ако е повече водата става бозаво, поне за моя вкус.

# 134
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
А може ли чиста вода да се пие, след като свърши тази с лимоните? че аз я пия в доста големи количества . . .

Общи условия

Активация на акаунт