Добър зъболекар (за възрастни) във Варна?

  • 976
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Ако някоя от вас има добри впечатления за някой зъболекар-моля да ги спомене!!!!Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 72
Ако някоя от вас има добри впечатления за някой зъболекар-моля да ги спомене!!!!Благодаря предварително!
Аз имам много добри впечатления от д-р Бакалов. Много е внимателен и обяснява всичко.

# 2
  • Мнения: X
А можеш ли да ми дадеш координати?

# 3
  • Мнения: 477
Препоръчвам ти д-р Цветелина Ковачева, много е добра, работи в Стоматологията на 5-тия етаж / кабинетът  е във фоайето /, има и частен кабинет в близост до Окръжна болница

# 4
  • Мнения: 950
Аз също съм много доволна от д-р Цветелина Ковачева. Препоръчвам ти я с две ръце.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 640
Момичета,кажете телефон за връзка с д-р Ковачева.Има ли много пациенти?Чака ли се много,въпреки че имаш час?А, ако отида с 2г.дете ,дали ще ме приеме,з-то няма на кого да го оставя за гледане?Как са й цените?

# 6
  • Мнения: 72
А можеш ли да ми дадеш координати?
Кабинета му се намира до Медицинския университет. Тел. 612387. Днес бях при него и не разбрах че сам на зъболекар. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 950
На д-р Ковачева номера в частния й кабинет е 653273, като понеделник и петък е следобяд, а останалите дни - сутрин. В стоматологията телефона й го няма. Доколкото знам има много пациенти и е доста заета, но най-добре е да говориш с нея.

# 8
  • Мнения: 477
В стоматологията звъниш на регистратура и от там искаш да те свържат с кабинета на д-р Ковачева. Наистина има много пациенти, но ако имаш болки може да те вмести в графика. Няма проблем да отидеш с детенце, тя е много човечна, а и тя самата има малко дете / има и голям ученик /. Снаха ми също е неин пациент и влиза в кабинета с количката Flutter

Общи условия

Активация на акаунт