Търся ето количка сгъваема тип чадър,за след година,година и 6 месеца:

  • 3 012
  • 29
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Някой виждал ли е някъде ето такава количка?

http://www.hauck-group.de/de/detail.asp?PLID=1&BID=1&KID … &ARTNR=110041

Някой да е виждал по магазините?не държа да е ХАУК,да е този тип.

# 1
  • София
  • Мнения: 117
Гледах такава в магазин Марсел на Мария Луиза-по-големия магазин на ъгъла.Беше около 50-60лв, китайска в жълто.Но не ми вдъхна голямо доверие.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Паянтова ли иозглеждаше?Ще ида да я видя.

# 3
  • Мнения: 3 457

виж и на Джордани модела хепи съ6то е добър

# 4
  • Мнения: 4 428
И в Комо имаше такива колички. Четох из форума, че били здрави. Май бяха 30-40лв.
На мен попринцип тези колички са ми много паянтови. Дори Хепито на Джордани ми е подозрително с този вид  Rolling Eyes

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
В момента в КОМО няма такива колички,вече питах там.Паянтови са,ама за няколкото месеца които ше се ползва стават.

# 6
  • София
  • Мнения: 117
На мен ми изглеждаха доста паянтови, дори попитах продавачката дали е бебешка или за кукли. А тя ме изгледа доста странно.Незнам колко кг. моге да издържа и дали няма да се разпадне при първата разходка.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
За Джордани.С щерка ми имах лятна количка Джордани,като хепи,само че без сенник.беше втора ръка и бе много здрава.След нас я ползва още едно дете и тогава се счупи.така че за Джордани съм наясно.Само че е 160 лева,а ми се виждат много за краткоя период който ни трябва.

# 8
  • Мнения: 2 467
Ние имаме подобна.  Плюсовете и: Супер лека-  2 кг сигурно, трябва да я претегля; малка и компактна; Минуси:  няма багажник, няма сенник; само седнало положение; малки гуми и не е много за гадните ни улици.
Нашата я ползваме за пътуване и за магазини. Струва 15$ от САЩ. Какви са тия 160 лв  Shocked

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ние имаме подобна.  Плюсовете и: Супер лека-  2 кг сигурно, трябва да я претегля; малка и компактна; Минуси:  няма багажник, няма сенник; само седнало положение; малки гуми и не е много за гадните ни улици.
Нашата я ползваме за пътуване и за магазини. Струва 15$ от САЩ. Какви са тия 160 лв  Shocked


И на мен за това ми трябва,за магазини и когато ходя с колата(има малък багажник) някъде и се налага да го водя.
160 лева струва този тип на Джордани,в Малечко има и  за 200 лева на друга фирма.чикото е 175.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
Има някакви много олекотени модели на чиполино и Бертони за 50,60 лв

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Има някакви много олекотени модели на чиполино и Бертони за 50,60 лв


знам ги,ама колелата им не са много малкиWinkосвен това са и дълги и създават трудност да се набутат в багажника

# 12
  • Мнения: 1 640
Не са толкова паянтови,нестабилни и т.н. тези колички.Бутала съм такава/не с моето дете/ и ми се видя  удобна,лека,подходяща особено за пътуване с автобус.И на мен ми трябва сега такава.Детето ми е голямо и върви доста,ама накрая или да го нося ,или в такава количка да го сложа-дотам опират нещата!Ох,искам и аз малка лека количка!

# 13
  • Мнения: 5 255
Мнеее, не са Naughty Напротив - много здрава се оказа  Wink

И в Комо имаше такива колички... Четох из форума, че били здрави. Май бяха 30-40лв.

29 лв.  Mr. Green



Идеалната количка за голямо дете  Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мнеее, не са Naughty Напротив - много здрава се оказа  Wink

И в Комо имаше такива колички... Четох из форума, че били здрави. Май бяха 30-40лв.

29 лв.  Mr. Green



Идеалната количка за голямо дете  Peace


намя ги и май няма да получват.Преди кой да ти знае,че ще имам кола с малък багажник:-)Сегашната ни количка върши работа,но не влиза в багажника:-(

Общи условия

Активация на акаунт