Мюзик Айдъл

  • 25 217
  • 617
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 636
Ама доста злобичка блика от повечето постове! ТУЙ завист ли е, какво е? Когато успеете да направите нещо на нивото на което е тази продукция, тогава, мили дами е хубаво да злобеете, сега няма смисъл!

Това, което си написала е лишено от всякакъв смисъл newsm52

Понеже се чудиш, Цветке да ти обясня. Но първо да се извиня на другите, че сигурно им писна да четат за Слави.  bouquet
Така: Човек завижда, когато някой е постигнал много повече от него. В този смисъл ако направя нещо на нивото на Слави за какво да му завиждам- нали ще бъдем на едно ниво. А ти казваш "Когато успеете да направите нещо на нивото на което е тази продукция, тогава, мили дами е хубаво да злобеете, сега няма смисъл!" Разбираш ли лишено е от смисъл това, което си написала.
Дано си разбрала вече.
А сега да ти кажа, че аз на мъже нямам за какво да завиждам. Виж ако е някоя готина, богата, умна мадама.... хм... ми може, но уверявам те че рядко ми се случва, защото съм човек с доста добро самочувствие.
И айде да сме наясно- не го мразя, не му завиждам, не го познавам даже. Нито имам претенции за селския му произход, нито му се подигравам, че е продавам мартеници, нито че е ходил с проскубана опашчица. Аз също не съм с благородно потекло Laughing   Laughing Laughing Единственото нещо, против което съм е арогантното му държание.
Но наистина ми писна да пишем за него така че предлагам да си насочим вниманието към участниците Peace

# 616
  • Мнения: 830
Да ви кажа одавна не съм се смяла така със сълзи Laughingтоз Мюзик Айдъл голям купон. Много луди има ей Mr. Green

# 617
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз пък бих искала да съм там и да гледам целия кастинг. Обожавам такива неща... Кой знае колко такива като оня с красимиренето пропускаме...

И самото жури не гледа всички кандидати. Преди да бъде допуснат някой до журито, са ги преслушвали Евгени Димитров и сие, защото няма физическа възможност четиримата да чуят по 2000-3000 кандидати.
И очевидно са избрани най-добрите, които пеят вярно, и тези, които са пълна трагедия, за да има шоу. Не повече от 100-200 човека минават през Слави и сие.
Според мен умишлено са пуснали и доста "идиоти", за да става шоу. Защото иначе не мога да си обясня присъствието на някои страшни образи.

Общи условия

Активация на акаунт