за кухненските принадлежности

  • 7 294
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 641
нямах представа че в Метро имало професионални неща - какво всъщност са професионалните тенджери и тигани примерно  newsm78
Слънчоглед и аз искам скромен комплект на Цептер ама цените им почват от 200-300 лева за тенджерка, а аз за 400 все пак взех 5. но ще мин апокрай офиса им да видя пак какво предлагат.

# 31
  • Мнения: 2 641
сега видях че от Метро съм купила 2 от големите купички на Хром-Силистра за да топля в тях хранат ана Ема. За жалост са много криви и стоят върху плота на една точка , а не на цялото си дъно. Аман от тези кривотии.

# 32
  • Мнения: 22 861
сега видях че от Метро съм купила 2 от големите купички на Хром-Силистра за да топля в тях хранат ана Ема. За жалост са много криви и стоят върху плота на една точка , а не на цялото си дъно. Аман от тези кривотии.
Без да си усложняваш живота ти давам съвет.Купи си голям дълбок тиган-в него запържваш всички нужни продукти и после ги изсипваш в тавата,която отива във фурната.Имаш ли допълнителна секция за готвене на котлоните за тави?Ако нямаш няма как да готвиш с продълговати съдове на мкерамиката.Имам най0обикновена тефлонова тава ,която използвам само във фурната.На котлоните-тигани.

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 12:42 от ДесиХ2

# 33
  • Мнения: 4 176
за мен посудата на тефал с пластмасово покритие и разни гумени и силиконови тави са токсични. лично аз смятам че в подобни неща небива да се приготвя храна при топлинна обработка.

Нищо подобно,ако бяха токсични нямаше да са разрешени и нямаше да се предлагат най-малкото от реномирани големи фирми.
Тиксочни са. Даже има смъртни случаи.

# 34
  • Мнения: 11
Здравейте!Искам да попитам,някои знае ли къде в Бургас има магазин на Хром-Силистра? Shocked

# 35
  • Мнения: 460
а някой няма ли да даде интернет адрес за закупуване на съдове и дом.посуда виртуално?? Laughing Laughing

# 36
  • Мнения: 86
а някой няма ли да даде интернет адрес за закупуване на съдове и дом.посуда виртуално?? Laughing Laughing

Дано да Ви помогне това http://www.atrakcion.com/index.php?cPath=22&osCsid=dotbqs1tspc06cou2m1354jdp2   bouquet

# 37
  • Мнения: 460
а някой няма ли да даде интернет адрес за закупуване на съдове и дом.посуда виртуално?? Laughing Laughing

Дано да Ви помогне това http://www.atrakcion.com/index.php?cPath=22&osCsid=dotbqs1tspc06cou2m1354jdp2   bouquet

е-е-е страшна си!!  love001 newsm10

# 38
  • Мнения: 1 426
Аз използвам от алпака с двойно дъно - даже май и в момента в Била има комплекти на промоция, май не точно промоция, а с точки.

Общи условия

Активация на акаунт