До мамите родили с планово секцио!

  • 1 352
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Родих в Шейново в сряда сутринта и в неделя ни изписаха. Там нормално раждане изписват на 3 ден, при секцио на 5 ако няма проблеми.


 Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 424
раждах в свети лазар на 20.12.2006г. отидох сутринта, родих в 10.07 и на 24.12.2006г. ме изписаха, защото давах зор да си ходя за бъдни вечер. Whistling
направиха ми кръвните изследванията няколко дни по рано. Peace

# 17
  • Мнения: 601
Раждах в Света София. Постъпих в деня на раждането, а на 5 ден (4 нощувки ) ме изписаха Hug
По същият начин бях и аз.
И аз така. Извикаха ме в 7 сутринта да съм в болницата. В 10 влязох в родилното, направиха ми клизма, в 10:30 ме започнаха с вливанията на забравих какъв разтвор беше, към 11 и нещо ми сложиха упойката и в 11:27 извадиха първата.

# 18
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Мен ме приеха една седмица преди операцията в "Света София", по обясними причини - от провинцията съм. След операцията останахме в болницата 5 дена и на шестият ни изписаха. Доколкото знам такава е практиката - 6 дена след секцио.

# 19
 Аз родих с  планово секцио в "АГ Шейново" престоят ми бе 4 дни, а причините бяха /освен моето желание да родя по този начин/ разширени вени и астигматизъм.  newsm10

# 20
  • Мнения: 729
Родих във вторник в 9.00 ив неделя ни изписаха.В понеделних постъпих за изследванията.Конци не са ми махали защото бях лепена.

# 21
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Приеха ме сутринта, в деня на операцията.  В "Майчин дом" София. Родих в сряда, изписаха ни във вторник следващата седмица. Стоях точно 7 дни и по принцип, май във всички болници, ако нямаш усложнения, държат точно по толкова. Конците също ги махат на 7-мия ден.
Леко раждане!  Hug

абсолютно по същия начин и дните съвпадат - в сряда сутринта ме приеха, родих същия ден и следващата седмица във вторник бяхме в къщи!!!
Успех и леко!!!

Общи условия

Активация на акаунт