ЗА КРЕМА ПРОТИВ СТРИИ НА AVON

  • 737
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 887
Моля момичетата,които са ползвали крема на AVON против стрии да споделят своите впечатления от него.По-конкретно ме интересува дали заличава вече появили се стрии или е добър като превантивна мярка?

# 1
  • Мнения: 537
Не заличава появили се стрии, аз незнам дали има крем който напълно заличава стрии.
Не е хубав като превантивна мярка, не е мазен, кожата стои опъната.
Не ми харесва.

# 2
  • Мнения: 1 952
Не съм ползвала конкретния крем, но за мен AVON не е добра марка козметика. Въпреки че съм техен дистрибутор.......

# 3
  • Мнения: 4 068
Аз не съм доволна. Мазах се уж превантивно и пак се нацепих по дупето. После упорито продължих да се мажа, за да ги залича уж ама нъцки-нищо не стана. Една туба и половина изхабих и нямаше ефект и сега си ми стои половин туба за красота. Според мен няма такова чудо, което да заличи вече появили се стрии. Чувала съм, че Мама Дона на Чико е много добър крем, но.....само съм чувала така.

# 4
  • Мнения: 11 534
 newsm11 Ползвах го в продължение на 2 месеца за заличаване на появилите се стрии,но нямаше никакъв ефект.

# 5
  • Мнения: 11 003
Не е добър нито като превантивна мярка, нито за заличаване на стрии Naughty

# 6
  • Мнения: 311
Ползвах го 3 месеца и резултат никакъв #2gunfire

# 7
  • Мнения: 1 243
И аз го ползвах преди време, и то когато стриите ми бяха още лилави,т.е. в начална фаза,а и са много малко. Струваше ми се ,че действа,докато не установих,че всъщност стриите са си там,но вече побелели. Т.е ефект - нулев. По-добре си вземи на Дева,поне няма да дадеш толкова пари...

# 8
  • Мнения: 1 424
Не съм чула добри отзиви за този крем   Stop

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 115
И аз смятам,че на Дева кремът е по-добър от този на AVON.

# 10
  • Мнения: 2 019
Ползвах го 3 месеца и резултат никакъв #2gunfire
и при мен

# 11
  • Мнения: 887
Благодаря на всички за отговорите.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт