от кога започнахте с наклон в количката

  • 1 642
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 451
Здравейте мами, имам питане- предполагам, че към прехода до седнало положение на детето би трябвала да се правят постепенно различни наклони на облегалката на количката примерно. Интересно ми е от кога се започва, аз лично си представям 30-40 градуса, ако може така да се изразя и мисля да го направя в пети месец. Какво ще кажете. Иначе я слагам в полуседнала положение в шезлонга наобяд когато яде пюре и мнооооого и харесва

# 1
  • Мнения: 887
След 4 месец.

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз започнах да го слагам в началото на 5-тия месец.

# 3
  • Мнения: 8 505
Около 6.месец,по-скоро след 6.м.До тогава спеше постоянно в количката и не е имало нужда да е повдигната.

# 4
  • Мнения: 4 621
В шезлонга започнах да я слагам под лек наклон за по малко след 3 месец . С течение на времето увеличавах наклона. Количката ми има летен и зимен кош, така,че когато я сложих в летния вече можеше да сяда (около 6 месец) Hug

# 5
  • Мнения: 4 451
От 5-тия месец.

# 6
  • Мнения: 1 432
След 6 месеца  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 264
В началото на 5-тия месец

# 8
  • Мнения: 1 101
От 6-ия месец.

# 9
  • Мнения: 451
еее супер сте, благодаря ви

# 10
  • Мнения: 6 461
Около 6ти месец.
Децата ми и без това време на тази възраст спяха постоянно в количката.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 424
малко я повдигам в количката, защото излизаме непосредствено след храна и да не върне мляко и да се изплескаме.

# 12
  • Мнения: 227
от около 6 месеца.

# 13
  • Мнения: 338
От няколко дни слагам синът си в т. нар. полулегнало положение в количката, а вкъщи през повечето време от деня е в шезлонг-пак в полулегнало-на 4 месеца е  Hug

# 14

Общи условия

Активация на акаунт