Разходките в това време

  • 2 003
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
И ние общо взето излизаме за около по 20 мин. Като се прибрахме заспа мигновено (даже не обядва) и спи вече 2 часа.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 694
Всеки ден сме навън. Вчера за пръв път само 1 ч. иначе поне 2 до 3 часа. Но вчера аз замръзнах иначе на бебо му е супер навън. А днес мисля да пропусна защото нещо не ми се мръзне навън. Бяхме на балкона 1.30 мин.
А обличам - боди и ританки, шапка, жилетка и космонавт. Едно одеалце и гюрука.

# 17
  • Мнения: 439
ох днес е адски студ Sad . Направо душичката ми замръзна, докато пазарувах. Изобщо не мисля да я извеждам. Даже чух че говорят да затворят училищата заради студа и евентуална грипна епидемия. Дано каката не пипне нещо в училище, а таткото ни вече е болен  Sick  .

# 18
  • Мнения: X
Ами мен ме нямаше тази седмица, обаче свекито я водила всеки ден за по час-два навън, обаче нещо е понастинала - е може и да е от мъчещите я зъби ама носа и свири, като йерихонска тръба Neutral Face

# 19
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Вчера направих грубата грешка да не го изведа и ми скьса нервите цял ден. Заспа след обяд в 4 часа, при положение, че обикновено ляга кьм 2, а вечерта направо не се траеше. То не беше мрьнкане, рев и какво ли не. Днес обаче излязохме за 1 час, и сега си спинка сладко, а като се сьбуди, пак ще го изведа за половин час, че няма кой да го тьрпи и тая вечер. Явно и те бебоците си искат разходката и им е криво като не са излизали. Вярно не видях нито една количка днес и хората ме пооглеждаха подозрително, дали сьм в ред, обаче вече не ми пука и утре живи и здрави пак сме на вьн.

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: irena petkova
Вчера направих грубата грешка да не го изведа и ми скьса нервите цял ден. Заспа след обяд в 4 часа, при положение, че обикновено ляга кьм 2, а вечерта направо не се траеше. То не беше мрьнкане, рев и какво ли не. Днес обаче излязохме за 1 час, и сега си спинка сладко, а като се сьбуди, пак ще го изведа за половин час, че няма кой да го тьрпи и тая вечер. Явно и те бебоците си искат разходката и им е криво като не са излизали. Вярно не видях нито една количка днес и хората ме пооглеждаха подозрително, дали сьм в ред, обаче вече не ми пука и утре живи и здрави пак сме на вьн.


е затова говоря Rolling Eyes

# 21
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Цитат на: Liorena
Цитат на: lydi
Ако можете не пропускайте разходките, те са много важни!


 newsm10


tova otnasia li se za bebok na 2mes.?

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: lyuba84
tova otnasia li se za bebok na 2mes.?


да, според мен:)

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: lyuba84
Цитат на: Liorena
Цитат на: lydi
Ако можете не пропускайте разходките, те са много важни!


 newsm10


tova otnasia li se za bebok na 2mes.?


естествено, че се отнася, подходящо облечено и не 5 часа естествено.
защо да не се отнася? #Crazy
дъщеря ми декември 2002г е била на 3 мес - извеждах я 2 пъти на ден, трамбовах НДК с количката и не съм усетила, че имам бебе - от разходките през зимата по-хубаво здраве му кажи.

# 24
  • Мнения: 202
Цитат на: lyuba84
Цитат на: Liorena
Цитат на: lydi
Ако можете не пропускайте разходките, те са много важни!


 newsm10


tova otnasia li se za bebok na 2mes.?


Някъде бях чела, че бебтата докато не станат поне  6 килограма не бива да се извеждат, ако температурите са отрицателни. Е ние сме по-големи и за по 30 минути може, макар че е голям студ.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние излизаме всеки ден. Долу-горе по едно и също време - в 10.30-11.00 и се прибираме в 13.00-13.30. Дори когато вали, пак излизаме - с чадър. На мен ми е по-студено, отколкото на бебка. Тя е облечена с боди с дълъг ръкав, тънка блузка отгоре, пуловер, чорапогащник и панталон, космонавт, шапка и шал. Завивам я само като спи - иначе си пътува отвита.

# 26
  • Мнения: 1 517
На мен разходките са ми проблем - малката доста недоволства, особено в количката. Вчера я изведох с кенгуруто около 1 час, но пак се разсърди по едно време (може би защото не може много да мърда и й омръзва една и съща поза), а и аз се изморих ужасно. Вече ми се струва, че щом се изтормозваме и двете, по-добре да не излизаме (макар че доскоро държах да я извеждам всеки ден).
За дрехите - аз я обличам отдолу с някаква блуза и панталонки, отгоре - ескимосче, слагам качулката и шалче.

# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: Ginka Todorova
Някъде бях чела, че бебтата докато не станат поне  6 килограма не бива да се извеждат, ако температурите са отрицателни.


  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy е това е най-великата глупост, която някога съм чела #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy

в "24 часа" ли го пише? Laughing

# 28
  • Мнения: 790
Последните дни сме за по 1 час на терасата, че ми е голям зор да свалям количката до долу за такова кратко време. Иначе пропуснем ли излизането винаги съжалявам.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 513
Цитат на: lyuba84

tova otnasia li se za bebok na 2mes.?

А какво му е на бебето на 2 мес.? Никакъв проблем няма да се разхожда. Даже е по-лесно с малкото бебе, че като го облечеш и завиеш добре и като го изведеш навън, пък то като заспииии...Блаженство! Разхождаш се, колкото на теб ти е приятно! Tada  
Студеният въздух закалява! Вирусите на студено не виреят! По-вероятно е детето да се разболее на топло и затворено, отколкото на студено и открито! Това са мои наблюдения!
Приятни разходки! Не се страхувайте от студеното време! Tada

Общи условия

Активация на акаунт