Дъщеря ми си подстрига сама косата

  • 5 724
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 211
Laughing Добре дошла в отбора.
Май всички деца го правят на тази възраст.
Хубаво е да ги хванем навреме, преди да са се наранили с ножиците, пък косата....тя израства.
Нашата госпожица започна тази си фаза с подстригване на една кукла - сега  е с доста авангардна прическа вече. Joy

Аз вече съм се успокоила, но не мога да свикна, все едно друго дете ме гледа. Утре ще ви кача снимки, ама имам само с крайния резултат-аз като съм я изравнила.
А иначе, да чукам на дърво, тя от много време си реже с ножицата и не е имало поразии, давам й стари вестници, брошури и списания и тя си изрязва разни фигурки. Обаче този път явно й е доскучало и е решила да се направи на фризьорка, а пропо аз това съм го правила в 7 клас, мислех, че сама ще мога да се оформя Shocked, резултатът беше плачевен.
Цялата работа, в последствие ми каза, че иска да бъде като мен с бретон.

# 31
  • Мнения: 2 724
Такава сладурана и с бретонче ще си е хубава   Laughing, не се коси толкова, ще свикнеш .Моята си беше отрязала кичур до дъно smile3516 и месеци и трябваше, за да се заличи стореното .

# 32
  • Мнения: 1 069
 Явно е нормално! И моят Емил има снимка с "изтънен" собственоръчно бретон на 5год. Искал да изпробва дали реже ножицата в ДГ...

# 33
  • Мнения: 11 313
Точно преди година моята девойка се беше раzвихрила с пълна сила. Не само себе си беше нафъкала, ами минала беше и преz главата на брат си. На него много не му личеше, обаче нейната нямаше как да не я иzравня.
По принцип ходи беz бретон, като твоята Вери, а тогава се наложи и беше голям zор, докато иzрастне отново с останалата коса.
Една година по късно иzглежда по същия начин.   

# 34
  • Мнения: 5 393
Снощи, докато си режеше разни работи, седнала на земята до масата, да не я виждам, и си отрязала 2 кичура отпред, хвърлила си ги в коша, без да я усетя. Хванах я като щеше да реже за 3 път. И резултатът е, че сега е с бретон, не че й стои лошо, пак е много сладка, но ги няма губавите къдрици, вече не мога да й правя хубави прически. А пък идва тържествто за 8 март и рожденния й ден.
Е, оплаках ви се.
Цяла нощ съм сънувала кошмари (тя също доста рева, явно и тя сънуваше кошмари) и само мисля какви прически да й правя сега.
Охх сигурно не ти е до смях, извини ме, но темата ме развесели.Спомних си, че и аз като малка си режех сама бретона и то редовно-майка ми направо се беше видяла в чудо Laughing

# 35
  • Мнения: 1 615
Класика в жанра. Прически - много важно! Радвай се, че не си е извадила око. На една дружка миналия месец синът й (на 4г.) подстирга сестричката си (на 2г.) - мислиш ли, че й пука за косата? Пали свещи, че не я е осакатил.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 851
Аз не помня на каква възраст съм била като започнах да се подстригвам сама, но спрях някъде като бях на 14-15 години  Crazy

# 37
  • Мнения: 844
Моята мома тази чечер си подстрига бретона и умрях да се смея като видях темата. Точно попадение. Но не се тревожа, по-скоро гледам на майтап.

# 38
  • Мнения: 2 957
Хей,не го взимай толкова навътре:) Все пак е косичка-пак ще порастне.А за прическата какво се тревожиш-нали виждам принцесата ти колко е сладка-с  каквато и прическа да е пак ще е хубава  Hug
Горе главата и го погледни от веселата страна;)

# 39
  • Мнения: 1 629
Вери, стига бе, имаш разкошна дъщеря, пупу! И с бретон ще е красавица. Grinning
И аз съм от подстригващите се сами, ама и сестра си подстригвах редовно.
Веднъж, тъкмо бях стигнала до половината, когато се скарахме и така я зарязах Laughing
Не и е било лесно на майка ми, като се замисля ooooh!

# 40
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Снощи, докато си режеше разни работи, седнала на земята до масата, да не я виждам, и си отрязала 2 кичура отпред, хвърлила си ги в коша, без да я усетя. Хванах я като щеше да реже за 3 път. И резултатът е, че сега е с бретон, не че й стои лошо, пак е много сладка, но ги няма губавите къдрици, вече не мога да й правя хубави прически. А пък идва тържествто за 8 март и рожденния й ден.
Е, оплаках ви се.
Цяла нощ съм сънувала кошмари (тя също доста рева, явно и тя сънуваше кошмари) и само мисля какви прически да й правя сега.
Едва сега виждам темата. GrinningИзвинявай,че се смея на теб сигурно ти се плаче,ама аз бях във подобна ситуация,само че не със щерката ами със синът ми. Mr. Green
Беше докопал ножицата,незнайно как и се беше покрил под.масата.Абе нещо нетипично за него е толкова време да кротува,та погледнах аз и само дето не припаднах.
Хващал бретона си и кълцал със ножицата,ама където му падне.Отпред,дето бретон никакъв нямаше,ами тук там се беше получило,като остригана нула номер.Чудех се как да замажа нещата,та да не личи толкова.Една съседка предложи да го подстрижем нула номери  проблемът ще се реши.Е да ама на мен,ми се досвидя косата му и си го оставих така. Mr. Green
Ако някой си спомня,имаше едно време,една реклама на фанта,там на рекламата се правиха подобни пирчески,дето синковеца си я измайстори.Със татко му много се смяхме,ама после,че тогава във първият момент,бях много ядосана.Казвахме че си е направил"Прическа фанта.
Веднъж беше успял да подстриже чак и  баща си докато спи. Mr. GreenА на другият ден мъжът ми имаше много важна среща Mr. GreenМен още не ме е докопвал,да си покаже и над мен фризьорските умения. Mr. Green

# 41
Аз като 4-5 годишна обичах да подстригвам всчки в къщи.Веднаш бях направила сестрами от едната страна с дълга коса от другата нула номер. Майка ми щеше да умре.     

# 42
  • Мнения: 420
И аз съм го правила като малка.
Не виждам нищо притеснително.

# 43
  • Мнения: 3 211
Ето и снимки:
преди:
сега:
Аз вече свикнах, ама няма да й го режа повече бретона, ще го оставя да израстне.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 551
хубавото си е хубаво  Peace Peace Peace, аз съм фен на бретоните
ама и с двете прически е прекрасна   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт