Отново девствена!

  • 4 182
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 273
Уф малко ми е неудобно, ама искам да споделя с вас проблема си. Най-накрая гадните лоххи ми свършиха и съответно с мъжа решихме да го отпразуваме подобаващо Mr. Green. Обаче се оказа, че когато са ме шиели след епизотомията са ме направили малко по тясна от преди  ooooh!. На моя мъж му хареса (даже прекалено Embarassed--все едно бил с чужда жена), но на мен хич не ми беше комфортно--може би  ми е някакво ново знам ли newsm78
Уф дали ще си стана пак като преди? newsm78
Сигурно ви изглежда смешно, ама на мен хич не ми е! (да не говорим, че така мъжа ми е по-бърз от обикновено Sad)
Не ми се смейте много моля Praynig Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
ами ако ще те успокоя при доста е така.
Ще мине време ще се "оправиш" Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
тцтцтццт, не бях чувала за такива работи. newsm78
предполагам, че тъканта ще се разтегне от .... Embarassed, но не знам.
дано се оправиш по - бързо. Peace

# 3
  • Мнения: 7 723
И аз бях по- девствена, ама се "разработих"  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 334
ами ако ще те успокоя при доста е така.
Ще мине време ще се "оправиш" Simple Smile

същото беше и при мен,с времето ще се оправиш Peace

# 5
  • Мнения: 67
И при мен бе така,но лед 3-4-я път всичко се нормализира.

# 6
  • Мнения: 120
И аз имам същият проблем..все още Rolling EyesВ началото ме болеше доста и почти бяхме спрели с опитите за секс. И сега понякога ми е леко неприятно..но явно трябва време и търпение от страна на мъжа ти Peace

# 7
  • Мнения: 3 537
И аз бях така, не се притеснявай нормално е и постепенно ще се върнат нещата както си е било преди. Първите 4-5 пъти ми бяха доста неконфортни, ама целта е да се отпуснеш, защото психически още повече си стягаш мускулите и боли повече и е неприятно....но пък постепенно мина.При мен остана едно леко придърпване на кожата откъм ануса където ме бяха шили, но това беше около 5-месеца след раждането нещата си станаха както си бяха преди да родя. Wink

# 8
  • Мнения: 1 446
И аз бях по- девствена, ама се "разработих"  Mr. Green
М да. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 140
Спокойно ще се оправиш. Peace

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 198
имам приятелки които са били така. нужно е време.

# 11
  • Мнения: 2 567
И аз бях по- девствена, ама се "разработих"  Mr. Green
М да. Mr. Green

Точно  Peace

# 12
  • Мнения: 2 660
Apv, имай предвид, че вагината се стеснява доста и когато дълго време не правиш секс. Но за сметка на това е еластична и има "памет" (така поне съм чела) - след време отново приема формата на съответния партньор. Предполагам, че това също е допринесло при теб. Иначе за зашиването нищо не мога да ти кажа, нямам собствен опит.
Ако не те боли, вярвам, че след няколко пъти нещата ще са си както преди.  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 022
Да, след епизотомия малко придърпва в началото, но после всичко се нормализира и можеш да си правиш всичко - секс, ново раждане и ... нова епизотомия и пак отначало   Laughing

# 14
  • Мнения: 1 216
Смайвате ме с тези постинги! Не знаех, че така се случва

Общи условия

Активация на акаунт