Колко често ходите......

  • 14 490
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 813
Ами ходя редовно и с лекота  Twisted Evil от 1 до 3 пъти на ден, зависи. Нищо не ми се лепи.  Grinning 30мин. след харана и вече ми е леко на стомаха, всичко се приготвя за изхвърляне не се задържа много. Twisted Evil
Точно така бях и аз, но сега не знам защо не става  Sad

# 46
  • Мнения: 5 317
всеки ден поне по веднъж.

# 47
  • Мнения: 246
 Flutter Хихи, с тази тема ще запомня първото си участие във форума...Значи интересно че преди да спра цигарите, ходех веднъж седмично, но не се чувствах зле от факта. Сега като ги спрях всеки ден даунлоунд-вам, ама много трудно. На всичкото отгоре 5 кг. за 2 месеца са си факт, макар че с моя ръст пак изглеждам много слаба. Praynig Дала съм мегдан още максимум 10 кг и пак ще пропуша ако върви на зле работата Crossing Arms

# 48
И аз да се разпиша Winkи аз ходя поне 2 пати дневно Peaceкафе не пия ине пуша,може би ако пушех и пиех кафе,щтях +ощте 1  път да ходя newsm78и аз си имам от лятото +3 кг Shocked

# 49
  • Мнения: 27 524
Няма връзка с качването на килограми.

# 50
  • Мнения: 963
Точно се бях затормозила, че днес нищо не съм свършила  Mr. Green  и като прочетох темата набегом се изнесох към WC-то... Та, не ми се смейте, ама ми действате...  Crazy
Инак мойто стомахче е "с особено мнение" - понякога по два-три пъти на ден, понякога веднъж на два-три дни. При пътувания пък съвсем нищо не се получава. От друга страна лятото, когато имах някакъв утвърден дневен режим се получаваше като по часовник.
Абе,  Laughing  спирам да пиша вече.

# 51
  • Мнения: 6 039
абсолютно винаги между 3 и 7 пъти откакто се помня,
но това не е критерий за трупането на килограми
трупам си ги много лесно
просто не чувствам тежест в стомаха

# 52
  • Мнения: 5 299
Няма връзка с качването на килограми.
Точно. Убедена съм просто на 100%. Няма абсолютно никаква връзка.

# 53
  • Мнения: 3 360
През ден newsm78Винаги ми е било проблем Wink

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз съм съвършена -  не акам и не пръцкам  Grinning

# 55
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
абсолютно винаги между 3 и 7 пъти откакто се помня,



Ама за всеки божи ден ли говориш?

# 56
  • Мнения: 537
Минимум 1 път на ден. Съпругът ми пък по 3, 4 пъти, за това си имаме 2 теалетни.

# 57
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Очаквах я и тази тема, трябваше да се появи най-сетне...

А, иначе по темата - китайски чай, и всеки ден!

# 58
  • Мнения: 4 733
А , пък аз - акам всеки ден  Embarassed
Мммм и аз така Embarassed Embarassed

# 59

Общи условия

Активация на акаунт