Подаръци за 8 март за маминки и свекита?

  • 6 012
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Освен цветята,  се чудя с какво да  уважа маминките. И двете нямат нужда от нищо, според техните думи, но тази година съм решила да им купя по нещо не бих казала много скъпо, но на прилична цена.  Свеки ми помага с прибирането на децата, а мама си е мама все пак. Вие какво ще приготвите, за да ги изненадате?   bouquet Дайте идейки, ако имате?
Благодаря предварително, защото незная кога ще мога да се включа, но ще чета...  Blush 

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 17:02 от Мики Маус

# 1
  • Мнения: 115
Може да им купиш блуза, парфюм или някакво бижу.Ти ги познаваш добре и може да избереш нещо, което да им хареса.Аз не харесвам подаръци, тип сервиз за кафе, ваза или нещо подобно, особено за 8-ми март, но пък от друга страна ще им остане за спомен. Може и албум с няколко снимки на децата.

# 2
  • Мнения: 445
Аз ще им подаря и по една картичка със снимка на детето. Поръчах си ги от детската градина. Мисля, че ще се зарадват.

# 3
  • Мнения: 789
И аз приготвих по една рамка със снимка на детето и с едно надписче по случай 8-ми март. Коя баба не би се зарадвала да си гледа непрекъснато прекрасното внуче и да се фука на съседките  Grinning

# 4
  • Мнения: 644
В яслата на дъшеря ми им направиха картички за празника и това ще е Нашият подарък за бабите   Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 673
на свеки ще и купя нещо свръх традиционно Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 593
И двете ги уважавам много и много ми помагат, но така се случва, че подаръците ще са дребни - на свеки блуза, на майка ми - любимият й парфюм. И цветя, разбира се.

# 7
  • Мнения: 1 294
Нещо което ще  достави удоволствие на майка ми и ще й отпусне тялото и душата й.Ще я пратя на масаж-цяло тяло.

# 8
  • Мнения: 460
аз им купих по един хубав крем за лице! Hug

# 9
  • Мнения: 460
на свеки ще и купя нещо свръх традиционно Mr. Green
е какво е то??

# 10
  • Мнения: 189
Тъкмо мислех да пускам такава тема, но видях че има  Simple Smile

И аз съм в голямо чудене и незнам какво да им взема. Картички със снимка на детето им направих вече на Photoshop-a, но това май е малко. Освен това имаме и една леля и една прабаба.....

Записвам се да следя, че иначе голямо мислене  newsm78

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Свекърва ми беше на гости преди два дни и си хареса дневен и нощен крем на Орифлейм. На майка - честно казано, не знам  newsm78. Скоро й купувах козметика, сигурно този път ще е цвете в саксия или блуза. Чудя се още...

# 12
  • Мнения: 3 334
аз им купих по един хубав крем за лице! Hug
и аз Peace

# 13
  • Мнения: 3 537
В яслата на дъшеря ми им направиха картички за празника и това ще е Нашият подарък за бабите   Heart Eyes
и нашият Peace

# 14
  • Мнения: 1 564
аз им купих по един хубав крем за лице! Hug
И аз това смятах да им взема. Peace

Общи условия

Активация на акаунт