Сгъваеми столове?

  • 4 392
  • 10
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 920
Момичета, с мъжа ми искаме да си вземем резервни сгъваеми столове за трапезарията, но нямаме никаква представа от къде..  В мебелните магазини от които си поръчахме другите неща на видях..
Помагайте, моля.

# 1
  • Мнения: 4 300
Вчера видях едни много симпатични, на пресечката на ул. Осогово и Пиротска. Учудващо в този магазин видях точно сгъваем стол, нетипичен за предлаганите по Пиротска стоки.

# 2
  • при моите любими
  • Мнения: 2 519
Аз съм виждала такива в бриколаж и практикер или в едно от двете само Rolling Eyes

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 920
Благодаря!
А метални или дървени са?

# 4
  • София
  • Мнения: 545
в Практикер съм виждала, но метални. И изглеждаха неудобни. КАто сгъваема табуретка, или по - точно като столче за риболов, ама с твърда седалка.
Дървени сгъваеми има в един мебелен магазин на Сливница с пресечката с К. Величков. Няма начин да го пропуснеш - изкарват част от стоката на тротоара. Ако не се лъжа струват към 24 или 27 лв. Но беше преди година тази цена. ПОмня, че разликата с несгъваем стол беше около 4-5 лв.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Разгледай ТУК има няколко модела. За фирмата съм чувала, че са им качествени нещата и могат да ги изработят в какъвто цвят искаш.
Виждала съм и в други сайтове, ама като не мога да се сетя сга ooooh!
И аз мисля да купя няколко сгъваеми стола, които да се ползват когато имаме гости - нямам място за голяма маса. Даже предвиждам шкаф, в който да се прибират, когато няма нужда от тях.

Да добавя, че столовете тип рибарски са супер удобни, само трябва масата да е по-ниска. Имам 2 такива и често ги ползваме в къщи Peace

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 00:28 от mentolka

# 6
  • Germany
  • Мнения: 7 920
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 1 495
Тези, но нямам наблюдения колко са удобни. Около 30 лв. струват. Мисля,че са по-компактни като се сгънат.

# 8
  • София
  • Мнения: 903
Виждала съм на много места такива столове. Разгледай по Пиротска - има много мебелни магазини и почти във всеки има такива столове. Цената им е между 21 и 25-6 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 707
В Комо има страхотно сгъваеми столове на промоция. По 15 лева са, хромирана основа, облегалките и седалките са изкуствена кожа в ярки цветове - розово, синьо, оранжево, много са сладки

# 10
  • Мнения: 256
Ние съвсем скоро си взехме дървени сгъваеми столове. От един магазин в Мусагеница. Дървесината е бук, а цветовете - тъмно или бяло. Цена 24 лв. Същите в Практикер са 32 или 34 лв. Доволни сме.  За повече подробности - на лични съобщения.

Общи условия

Активация на акаунт