ПЛЕВЕНСКА мартенска...

  • 10 269
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Никой не ми е казвал такова нещо,д-р Гатев само каза,че този месец трябва да отидем на ваксина.

# 286
  • плевен
  • Мнения: 1 249
За всяка ваксина трябва да е здрав.Ама вие не се ли оправихте?Знаеш ли Марио като беше на 3месеца се разболях и го лепна една кашлица от мен,тогава му взех Синекод и за няколко дена се оправи.На тази възраст това беше единственото лекарство за кашлица,което можеше да му дам.От тогава не е бил болен да чукна на дърво.Най добре идете да му видят гърлото и да му чуят гърдичките.

# 287
  • Мнения: 5 026
И аз давам Синекод от вчера. Не сме се оправили-кашляме много здраво цялата къща. Аз съм на Ospen 1500 и Анисол, уж са съвместими с кърменето, но като гледам, Божидарко май вече не ще да суче-ще се отбие сам, явно. Не знам защо така  Thinking. А и от 2 седмици няма апетит, яде на сила...не е както преди. Като го заведа на преглед и това ще кажа.

# 288
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, не ми идва нищо смислено за име на темата, но много забавно ми стана като видях на Стара Загора:
Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...  и всички са се прекръстили с едни змийски имена  hahaha

# 289
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Браво,че досега сте се кърмили.Може би вече е време да се откаже.Аз Марио го кърмих само 1 месец,защото нямах никаква кърма.За мен кърменето беше един кошмар.Температура мерихте ли?Явно има някаква инфекция.Според мен е добре да се прегледа обстойно и да му се вземат изследвания,но нали знаеш всеки лекар си знае. Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 5 026
Температура мерихте ли?Явно има някаква инфекция.Според мен е добре да се прегледа обстойно и да му се вземат изследвания,но нали знаеш всеки лекар си знае. Rolling Eyes
Имаше Т 38,3 оная нощ. Но той се муси на ядене от около 2 седмици. Яде, но аз се правя на маймуна или трябва да дават реклами и той да е в захлас. Венците му са набъбнали (има само 2 долни зъба, които избиха на Никулден), та аз си мисля, да не е от зъбите...ще видя, какво ще каже Гатев. А изследвания му правиха преди няма и месец-всичко си му е ОК.

Атракция, не ми идва нищо смислено за име на темата, но много забавно ми стана като видях на Стара Загора:
Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...  и всички са се прекръстили с едни змийски имена  hahaha
  Joy Ами ще е "Плевенска пролетна", пък ако някой реши, ще я прекръстя  Laughing

# 291
  • Мнения: 1 951
Пролетта на рамото ми кацнаааа жива и зеленааа    Party

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 12:22 от дикси

# 292
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Атракция те са ви правили изследвания преди месец,но сега като е болен може да има отклонения.А нищо чудно и зъбки да ви мъчат.Ние имаме вече 12,но не сме вдигали Т.

# 293
  • Мнения: 5 026
Хайде на НОВАТА темааа! Заповядайте! Заглавието е дело на Дикси  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт