"Един срещу всички"- играта

  • 3 787
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Адски тъпо!!!
Много ми прилича на Стани богат, но с малко по-изменено студио.И въпросите са почти същите, с тази разлика, че има само три възможни отговора.

# 46
  • Мнения: 1 101
Не ми хареса изобщо, едва изтраях до 3-ия въпрос  Sick

# 47
  • Мнения: 1 202
И за мен е много тъпа тази игра .   Twisted Evil Стани богат ми беше по-интересна . Confused

# 48
  • Мнения: 250
Ееехххх тоз' Ники Кънчев, направо се изтърка.Колкото и да е подходящ за подобни мероприятия, зрителят има нужда  разнообразни лица да гледа.Той в Нова тв, Славчо в БТВ, ами защо не почнат да водят и новините и останалите предавания тия двамата.  То хубаво разнообразни игри, ами да дадът и разнообразни водещи.Голяма скука за мен лично. Колкото до играта, за сега ми се вижда интересна,както всяко ново нещо.Simple Smile

# 49
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не ми хареса изобщо, едва изтраях до 3-ия въпрос  Sick


Абе и мене нещо не можа да ме грабне,но ще видим за напред newsm78,малко е мудничка и наистина не  е много по-различна от Стани богат,та за това може би Thinking

# 50
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
абе на тая игра май нещо и куца ама още не мога да разбера какво точно
иначе не е лоша но определено е по тъпа от стани богат

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
не я гледах. имам чувството, че като си отворя хладилника, ще изскочи Н. Кънчев Tired

# 52
  • Мнения: 801
мъжо направи констатация, че въпросите или поне повечето от тях са такива, които са излизали в медиите у нас през последните няколко месеца........

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много е глупава тая игра. Наистина изобщо не ми харесва. Стани Богат е къде-къде по хубаво... Много е тъпо, наистина. А иначе, дето имаше един лаф преди години, и Слави оня ден го напомни, Ники Кънчев наистина стана... Още малко и от мивката ще потече. Брадъри, мафии... Блях.

# 54
  • Мнения: 803
На мен ми харесва повече от "Стани богат". По-динамично е. Пък и малко разнообразие не е навредило на никой. Sunglasses

# 55
  • Мнения: 183
На мен ми харесва повече от "Стани богат". По-динамично е. Пък и малко разнообразие не е навредило на никой. Sunglasses
и аз съм на същото мнение:)а и ако учасника е като тези до сега ще е забавно защото ако е притеснителен мафииката ще го 'смаже'

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не е лоша играта. Хареса ми като вариация на "Стани богат",  все пак може да се научи нещо ново.
А според вас кой би бил подходящ водещ за тази игра?

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
А според вас кой би бил подходящ водещ за тази игра?

Кембъла  Twisted Evil Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 1 273
Не е лоша играта. Хареса ми като вариация на "Стани богат",  все пак може да се научи нещо ново.
А според вас кой би бил подходящ водещ за тази игра?

Ами като нищо можеха да направят конкурс за водещ. Сигурна съм, че има много желаещи на които да им се отдава. Или някой актьор (примерно Владо Карамазов Heart Eyes или Асен Блатечки--evanescent нищо лично Wink)

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 17:16 от apv

# 59
  • Мнения: 275
не я гледах. имам чувството, че като си отворя хладилника, ще изскочи Н. Кънчев Tired

страхотно, весело изказване.Подписвам се с 2 ръце.Нещо и на мен Кънчев започна да ми идва в повече. Сега като цъфне и във вип брадър и  ................бля, бля

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 20:00 от haley

Общи условия

Активация на акаунт