Kак си избираме приятели?

  • 2 600
  • 40
  •   1
Отговори
Нека всеки да каже как избира приятелите си,как се вписва в чужди ...лесно ли се приобщава в различни компании?С какви хора по лесно общувате,по-големи по-малки,на вашата възраст?Според интересите си ли избирате приятелите си или даже да нямате общи занимания държите на тяхната същност? И всичко за вашето отношение към приятелите.Споделете наблюденията си за околните дали наистина държат на хората до тях или просто парадират с това?Как сте се запознали с най-блиските си хора?приличатели си и тн....

 Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 611
С всеки един мой приятел определено имам по нещо общо, иначе не виждам как бихме (о)станали "приятели".
Едни са ми "zа маса", други "zа работа", трети "zа други неща"...  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 926
Моите приятели определено приличат на мен, има за какво да си говорим, имаме общи неща с една дума.

# 3
  • Мнения: 6 992
Лесно общувам, но трудно се приобщавам...Дори към група със сходни интереси...
Не съм дъвдем сигурна дали мога да имам истински приятели...Дори хора, с които сме заедно от дълго време, в един момент започват да ме дразнят Rolling Eyes Ама то и аз съм едно характерче...За най-дребно нещо мога да отрежа приятел завинаги...

# 4
  • Мнения: 5 577
Лесно се сприятелявам и приобщавам, защото лесно контактувам с останалите.
Годините, интересите и начина на живот нямат никакво значение.

Радвам се, че броя на прителите ми винаги расте, не намалява. Значи нещата са под контрол.

С най-близките си хора съм се запознавала в гимназията, в университета, от странични познати, от квартала, от работа сега, и разбира се от форум.бг-майка.  Laughing Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 100
Приятел- трябва да ти е приятно да си с него. Не задълбавам във вечно неразделно приятелство и прочие простотии. Точно, кратко, ясно.

# 6
  • Мнения: 3 611
Лесно общувам, но трудно се приобщавам...Дори към група със сходни интереси...
Не съм дъвдем сигурна дали мога да имам истински приятели...Дори хора, с които сме заедно от дълго време, в един момент започват да ме дразнят Rolling Eyes Ама то и аз съм едно характерче...За най-дребно нещо мога да отрежа приятел завинаги...

И мен ме драzнят, всъщност не те ме драzнят ами аz им се драzня (Добрей ве Laughing ) Лошото е, че кат се иzдраzня и ставам груба  Blush

А и последното ти иzречение все едно zа мен си го писала  ooooh!

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не ги избирам, усещам ги.Имам приятели от години които са един от друг с различни интереси.Понякога се събират чрез мен.Но приятелство на сила не става.Някак си трябва да се усети и духовната връзка.

# 8
  • Мнения: 53
Приятели-силно казано.Смятам,че има просто добри познати.Преживяла съм доста лоши неща,и единствения човек който ми е помогнал да ги преживея е съпруга ми,а когато имаш пари всички са ти приятели.

# 9
  • Мнения: 5 577
а когато имаш пари всички са ти приятели.

Не подкрепям тази теза, и без да имаш пари може всички да са ти приятели.

# 10
  • Мнения: 3 611
а когато имаш пари всички са ти приятели.

Не подкрепям тази теза, и без да имаш пари може всички да са ти приятели.

Подкрепям.
По -важно е как се държиш с околните, не дали им плащаш сметките  Wink

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Трудно се приобщавам ... асоциален човек съм ...... може би, защото никога не се държа социално- желателно ....  както в живота , така и във форума 

....  имам много приятели и познати, с които единствената ни близост са интересите в дадена област ....

# 12
  • Мнения: 3 423
Не всички са като мене. Имам приятелки от
училище, пътищата ни се оказаха различни,
но още поддържаме приятелството си. Имам
приятелки, които помежду си не могат да се
дишат и се виждат само покрай мен и заради
мен. Имам приятели, десет години по-малки от
мен, имам и такива, 20 години по-възрастни.
Има хора, с които ми е приятно да се освинвам.
Има хора, които са ме виждали на дъното. Има
хора, с които съм стигала дъното. Приятелите
ми са хора, които никога не са ме предавали.
Всичко друго е без значение.

Темата е много хубава!

# 13
  • Мнения: 817
Приятелите са ми много малко ,но пък добри познати имам много.
Нямам установен критерии ,по който да ги избирам,това са хора доказали се по някакаъв начин спрямо отношението си към мен в различни етапи от живота ми.Но също така имам много добри познати с ,които определено си изкарваме много весело и приятно Peace

# 14
С течение на времето разбирам дали имам приятел или просто добър познат. Иначе лесно контактувам с хората и се вписвам във различни среди ... Абе като хамелеон съм ...  smile3521 Обичам да бъзикам хората, даже понякога май прекалявам Whistling

Общи условия

Активация на акаунт