Ако служител,дължи доста голяма сума пари на работодателя си...Тогава какво?????

  • 4 201
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 57
Ми няма ли мъж,майка,баща все ще се намери някой да и изтегли заем.Ти не можеш да я задължиш,ама в крайна сметка не сте благотворително дружество.От личен опит ти казвам,че ако я натиснеш по сериозно ще намери
как да изтегли пари.Ако чакаш на правосъдието ще почакаш доста

# 31
  • Мнения: 139
Подписва се ЗАПИС на ЗАПОВЕД, консултирай се с адвокат да ти я състави. Заповедта е за сумата която липсва, вписва се че ако до определна дата не се върнат парите, със съд си получаваш всичко+ разноските по делото.
Имахме такъв случай.

Друг гаден вриянт, с мутри, отиваш банката, лицето тегли кредит, визмаш парите и той-тя да се оправя.
При всички случай, аут от фирмата.

# 32
  • Мнения: 3 674
Бре,бях чувала обратния варинат на това... newsm78"работодател да дължи голяма сума/или много неизплатени заплати/ на служителите си". ....

И сега по темата..Според мен тази служителка заслужава уволнение или даване  под съд.... Naughty

# 33
  • Мнения: 2 631
Че от съда каква полза да имат??  newsm78 Освен да си я осъдят за удовлетворение... А и мисля, че щом е такава патица тази, само ще се озлоби, ако бъде дадена под съд и тук трябва да се приложи т. нар. "саморазправия"...  box
Мисля, че има добри идеи, постнати дотук..., но трябва да се внимава умна ли е и какви са и страховете, за да се приложи най-ефективния вариант... А ако бъде уволнена пък, може да не я видите извъобще и да не стане нищо...
Абе кофти тръпка....  #Cussing out
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт