пердета или щори?

  • 6 006
  • 53
  •   1
Отговори

Анкета

Какво предпочитате да имате на прозорците си?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 21 мар 2007, 23:34

  • Мнения: 2 591
здравейте, аз отново искам да сондирам мнение - сменихме дограмата, дойде ред и на щорите, но се чудя дали да сложа и пердета или да оставя само щори (хоризонтални са)

При вас как е?  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз харесвам пердетата - създават повече уют. В нас имам в хола тюлени пердета, плътни и външни щори.

# 2
  • Мнения: 4 546
и двете. засега, обаче сме само с щори. пердетата чакат по-добри времена  Money Money Money
да питам - пердетата как се закачат? ние нямаме релси или от тези пръчки с харките /незнам как точно се казват/, таванът ли ще трябва да се дупчи, за да се сложат?

# 3
  • Мнения: 3 622
В къщи има щори в спалнята и детската стая-по практично е,  а в дневната и кухнята е с пердета - по уютно ми е

# 4
  • София
  • Мнения: 7 752
И двете.  Peace  Само с щори придават студенина, с пердета наистина е по-уютно.

# 5
  • Мнения: 2 700
Дом без пердета ми студенее и ми прилича на офис.
Гласувах за двете.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
и двете. засега, обаче сме само с щори. пердетата чакат по-добри времена  Money Money Money
да питам - пердетата как се закачат? ние нямаме релси или от тези пръчки с харките /незнам как точно се казват/, таванът ли ще трябва да се дупчи, за да се сложат?
Да, дупчи се таванът.

# 7
  • при моите любими
  • Мнения: 2 510
Гласувах и за двете. В хола+трапезария+кухня, ще сложим римски щори, а в спалните пердета. Продават се толкова страхотни неща вече и от двата вида, че наистина е трудно да се прецени. Според мен зависи от обзавеждането в стаята, кое от двете ще е по подходящо.

# 8
  • Мнения: 5 475
Аз харесвам пердетата - създават повече уют. В нас имам в хола тюлени пердета, плътни и външни щори.

 Peace и аз така!  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 865
живяхме няколко години само с щори - беше ни тясно и търсехме всякакви варианти за оптическо разширяване на стаите. като се преместихме в по-голямо жилище сложихме само пердета - създават много уют и атмосфера.
тук се виждат част от пердетата:
http://family.webshots.com/photo/2684284670044214055QjjgVS

# 10
  • Мнения: 730
Дом без пердета ми студенее и ми прилича на офис.
Гласувах за двете.

 Peace

# 11
  • Мнения: 4 473
Дом без пердета ми студенее и ми прилича на офис.
Гласувах за двете.

В моя дом е така, но още не съм стигнала до пердетата Tired

# 12
  • Мнения: 2 591
и на мен ми липсва уюта без пердета  Embarassed, кой каквото и да ми разправя, именно те допринасят за уюта в една стая!

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Гласуах за и двете. За спалнята задължително щори, в зависимост от щорите може да има и перде. За детската също в зависимост от щорите ще сложа и перде, за др. стаи перде. Придава уют, а за мен това е много важно. Не ми е комфортно без перде, докато ги пера се чувствам все едно всички гледат в къщи през прозореца.

# 14
  • На небето
  • Мнения: 5 530
живяхме няколко години само с щори - беше ни тясно и търсехме всякакви варианти за оптическо разширяване на стаите. като се преместихме в по-голямо жилище сложихме само пердета - създават много уют и атмосфера.
тук се виждат част от пердетата:
http://family.webshots.com/photo/2684284670044214055QjjgVS

Много е просторно във вас. Супер е!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт