А КАК ВИ СЕ ЧЕТЕ НИКА?

  • 1 757
  • 30
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
пуснах сега един пост и се за4удих  newsm78 как да я именувам въпросната ли4ност .. .
 .. и се сетих за един куп такива никове дето ми куца превода (транскрипцията на български )...
дали пък някои не се сърди като го именувам понякога ? -се запитах също
 например Tandoori (виждала съм я като  Тъндури ,тандори , тандури)Mariloo( марилоу ,марилу,марилоо), Jara (някои може да я именува ЖАра Simple Smile ).
 тези са които се сетих в момента а има и още и още и още  Simple Smile
 та моя е лесен  Mr. Green както го виждате така се 4ете  .
 някои ник за вас трудноизговорим .
а вашия ?

# 1
  • Мнения: 1 959
А и моя е от лесните Аниджи

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И моят е лесен. Исках да започна с кирилица да го пиша, но видях, че има подобни и затова остана с латиница. Идва от насекомото калинка.

# 3
  • Мнения: 7 091
пуснах сега един пост и се за4удих  newsm78 как да я именувам въпросната ли4ност .. .
 .. и се сетих за един куп такива никове дето ми куца превода (транскрипцията на български )...
дали пък някои не се сърди като го именувам понякога ? -се запитах също
 например Tandoori (виждала съм я като  Тъндури ,тандори , тандури)Mariloo( марилоу ,марилу,марилоо), Jara (някои може да я именува ЖАра Simple Smile ).
 тези са които се сетих в момента а има и още и още и още  Simple Smile
 та моя е лесен  Mr. Green както го виждате така се 4ете  .
 някои ник за вас трудноизговорим .
а вашия ?

Официално се обявявам за ТандУри Simple Smile Двойното О се чете У, ама не се сърдя и по друг начин да ми кажат  Peace Тука такива фабрикации съм чувала на собственото ми име, че нищо не може да ме стресне  Laughing Единия път единственото общо нещо между мен и името, което ми казаха беше първата буква  hahaha Joy

# 4
  • Мнения: 2 253
Аз се сещам за  sipirumi....като го прочета този ник, слагам чашите на масата,сипвам винце,и се започва... Laughing
 

# 5
  • Мнения: 5 475
И моя е лесен- Джорджа! Peace
  Това е превода на името ми на италиански, а и съпружето така ми казва. Peace
  Иначе съм Гери!  Wink

# 6
  • Мнения: 3 521
сърфлайн...смях се много на една "сурфлине" интерпретация hahaha

# 7
  • Мнения: 7 914
Ха! и моя е много лесен, нали? Mr. Green

тандори бих те нарекла , ако трябваше да го изписвам на кирилица.... Blush

Обаче по принцип като пиша постинг и се обръщам към някой задължително си му копирам ника от оригинала..... и дори по този повод , ако дадения ник не се е появявал доста време имам проблемче и едва тогава интерпретирам Crazy ...Не обичам да се обръщам и по лични имена... понеже щом човека си е избрал ник...ясно, че не иска да му се казва по име, нали? newsm78 -  въпреки, че на мен не ми пречи да ми казват деси, ам понякога се чудя дали за мен става навъпрос или някое никче деси Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ами Вес  Mr. Green, лесно е. Въпреки, че и като Бек го видях, нищо, че oтдолу съм го написала и на латиница Vess. newsm78
Иначе обикновено интерпретирам никовете на английски, а тези с чертички, цифри и т.н., не ги пиша обикновено в обръщението си към човека. Предполага се, че желаното от него име е било заето и затова се е наложило да сложи разните му знаци и цифри... (като пример: Диляна123456, пиша си просто Диляна)
Но когато нямам никаква идея как може да се чете, си го копирам от поста  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 195
Аз те пиша "Бек"  Laughing  , сори за което  Embarassed   bouquet

# 10
  • Мнения: 7 914
Bec
май ще бъдеш номинирана за най- кратък и едновременно интерпретиран ник Mr. Green

# 11
  • Мнения: 392
Моя се чете Мерилу! Повечето го оцелват вярно.

# 12
  • Spain
  • Мнения: 3 750
еиго на нито Мерилу съм оцелила нито Тандури ..аз явно съм от заблудените ...
давайте народе казвайте си 4е да не съ бъркам пове4е  Wink
А ти Бек  като си си избрала интернационални букви  Wink

# 13
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Vjara как да те про4ета на български ?
 аз все те 4ета като Вяра ...зман 4е сигурно не е така  Wink

# 14
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз точно затова се писах ХАРА!

най-често бях жара, чела съм и джара, йара когато бях все още с рождения си ник Mr. Green

вече толкова години така си се пиша, че ако някой извика на улицата Хара сигурно ще се обърна да видя кой ме търси.

Общи условия

Активация на акаунт