Странен тест, няма закъснение, а видяха бременност на коремен ехограф?!?

  • 3 273
  • 15
  •   1
Отговори
Момичета, имам нужда от помощ и съвет! В неделя си правих тест за бременост Престо - положителен, но с много тънка втора черта, почти нямаща нищо общо с другата! В неделя отидох и на влагалищен ехограф - не откриха бременост. В понеделник бях на коеремн - откриха бременост в трета седмица, при положение че ми е свършило на 09.02. Как да приемам всичко това, като капак всички други тестове, които правих са отрицателни.

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 21:33 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хайде сега по-спокойно да обясниш - кога ти беше датата на последната менструация - към 3-ти/4-ти февруари ли? Ако е така, все още нямаш закъснение, или се лъжа newsm78 Колко дни ти е цикълът? Толкова рано по никакъв начин не може да се установи бременност, освен с кръвен тест /ако сметките са ми верни, имаш още 2-3 дни до М/;да говорим за установяване на бременност с ехограф на този етап, още повече пък с коремен, е меко казано несериозно. Успех, пусни кръвен тест и дано си бременна! Уринният - СЛЕД ЗАКЪСНЕНИЕ!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Много е рано още. Изчакай да ти закъснее няколко дни и тогава направи тест отново Стискам палци да е положителен  Simple Smile

# 3
Да, не бях напълно ясна! Последният ми цикъл дойде на 03.02. и приключи на 09.02, на 25.02 бях на влагалищен - лекарката не откри нищо, на следващия ден бях на коремен и хоп - бременост. Правих тестове на Престо, които се оказаха положителни на горепосочените дати, но с много бледи втори черти, а бях подтикната да ги направя, защото страхотно ми се гадеше и ме подкокоросаха, че съм бремена. Няма да ви обяснявам през колко гинеколози минах - всички без изключение твърдяха че не е възможно да се установи с коремен толкова рано, но все пак онази лекарка го видя. Незнам. Други тестове правих много и все отрицателни - ще се побъркам. ужасно е да живееш в неведение. Ами това е цялата история. По принцип ми идва през 35 дни броено от началото на менструацията, като цяло го чакам след около 5 дни. Имам си симптоми - боли ме кръст, яйчници и т.н.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добре, сега ми е по-ясно. Твърде рано е за установяване на бременност по какъвто и да е начин. Спри с тестовете, единствено след два-три дни можеш да пуснеш кръвен тест. Това е, другото е търпение и чакане. Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 524
Направи си кръвен тест на датата на която трябва да ти дойде, стига си ходила по лекари само се побъркваш. Стискам палци да е това което искаш.  Praynig

# 6
  • Мнения: 4 555
Търпение му е майката.
Аз не мога да си представя какъв е този коремен ехограф, който ще види бременност в 3-та седмица, но всякакви чудеса се случват.
Втората чертичка на теста почти сигурно е белег за бременност, но гаденето - не. То идва доста по-късно.
Трета седмица, броено от началото на последната менструация, според мен е рано и за кръвен тест. Има случаи на бременност, която не е хваната с кръвен тест, 10 дни след овулацията. Така че почакай поне една седмица. Пази се през това време, не се претоварвай и по-спокойно. Ако има бебе, ще има да го чакаш цели 9 месеца, какво е сега една седмичка търпение!
Стискам палци  Peace

# 7
  • Мнения: 1 792
и на мен ми видяха бременността в 3-та седмица с коремен ехограф но това се случва рядко най-добре изчакай и както ти е казала Голди иди след няколко дни на кръвен.ако е положителен изчакай 1-2 седмици и тогава иди на гинеколог.защото така или иначе ще те върнат сега.дано всичко е наред и има бебче

# 8
  • Мнения: 4 700
не мога да си представя, 4е с вагинален ехограф няма да видят бременност, а с коремен да. Предполагам 4е има6 предвид 3 г.с. Иz4акаи да ти zакъснее и тогава си прави тест. Стискам палци.

# 9
  • Мнения: 1 919
 Thinking Много странна история..с тез ехографи ..а за втората чертичка не се притесняваи при мен и 2 та пъти си бяха бледи...1я път беше ...показа се 10 дена след датата на МЕН...2я пък показа 1 ден преди МЕН.....днес бях на ДОКИ и чак сега се видя плодния сак и то на вагинален...на коремния НИЩЩОООООООО Thinking

# 10
  • Мнения: 7 718
Една лекарка и на мен ми видя бременност с коремен ехограф, което се оказа пълна фантазия.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз само ще се повторя и ще ти кажа - изчакай!:) То и аз бях нетърпелива, но на този етап няма никакъв смисъл от ходене по лекари. За да си сигурна можеш да си направиш кръвен тест.  Peace

Това за коремния ехограф и на мен ми се струва голяма фантазия. Защо въобще са те гледали с коремен? Мен даже и в  началото на 3 месец ме гледаха на последния преглед с вагинален ехограф, просто защото бебо е малък и не се вижда хубаво на коремен. А представи си, ако наистина има плодно сакче..то ще е няколко мм. само по това време....

Дано всичко да се развие така, както искаш!  Peace

# 12
  • Мнения: 179
Я се успокой!  Simple Smile Ще си съсипеш нервите.
Какво правиш по лекари /без сериозни проблеми, разбира се/ 10 дни преди очаквана менструация?  Дори е рано и за кръвен тест, според мен.
Търпение миличка, още малко и ще си покаже!
И все пак  - с искрено пожелание за успех!
Как да приемам всичко това, като капак всички други тестове, които правих са отрицателни.

Приеми го, че си попаднала на поредния некадърник.

# 13
Благодаря Ви! Наистина много Ви благодаря! Подействахте ми много успокояващо! Пожелавам на всички много здраве, любов ...   bouquet

# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Абе момичета, вие чувате ли се? Някоя от вас замисляла ли се е какво всъщност означава 3.г.с. ? Това е една седмица след ову-то. Та то на 7-мия ден след овулацията няма още имплантация, вие говорите за установена бременност, че на всичкото отгоре и на КОРЕМЕН....прочетете малко и после се изказвайте.

Общи условия

Активация на акаунт