Колко ( се оказа ), че струвате?

  • 3 454
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Хич нямам спомен колко съм струвала. Явно се забравя ритуала. Помня само, че малкия ми брат набързо прибра паричките от обувката и хукна да черпи гаджета някакви.

# 16
  • Мнения: 10 758
Цомб, с тези стотинки ме уби Simple Smile Simple Smile Simple Smile Много ти е оригинален мъжот Twisted Evil
Не ми припомняй, мол ти са ooooh!

Ама аз му го върнах....все още продължава да си изплаща дължимото Money

# 17
  • Мнения: 4 965
Е, па колко? Къде 10-12 лв., а вечерта мъжо си ги прибра, че требеше на другиот ден да ядем нещо - само с любов (и остатъци от сватбената торта) не се живее. Ха, ма ха.

# 18
  • Мнения: 447
оказа се, че нищо не струвам.... Embarassed
на връх петък тринадесети  newsm78 си грабнахме парцалите и се разписахме в общината. други сметки не е имало....  Joy и сега ме е малко яд  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 6 992
50 ст. Всички пари бяха в моята чанта...На никого не му е и идвало на ум, че кумата ще тръгне да изпълнява тоя ритуал...Мъжът ми намерил 50 ст. на земята и и ги дал. Тя казала: "Само толкова?" и той и отвърнал "Че ти колко искаш, тя не може да готви!" Mr. Green И все още не мога Joy

# 20
  • Мнения: 674
50-60 ЛЕВА И 4 БАНКНОТИ ПО 1 ДОЛАР!
 Cry Cry Много малко но какво да се прави живот......

# 21
  • Мнения: 402
Преди 12 години моят мъж шокира сватбарите поставяйки в обувката ми 3 банкноти от по 500 лева /по това време това беше банкнотата с най-голям номинал/. Когато го попитаха, защо слага толкова много, отговора беше, че толкова имал, инъче щял да сложи повече.
Как да не се почувстваш скъпа, а?
Инъче тези банкноти си ги извадих от обувката, чак в ресторанта, просто бях забравила за тях.

# 22
  • Мнения: 4 965
..."Че ти колко искаш, тя не може да готви!" Mr. Green И все още не мога Joy

Хммм. Цитат на мъжа ми от снощи: "След 5 г. ми е ясно, че не можеш да готвиш, ама поне спри да хабиш продуктите."

# 23
  • Мнения: 437
а.. струвам аз... моя беше посъбрал 7-8 лева сигурно... и един жетон за телефон ми беше пробутал  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 116
Николко! И аз бях със сандали, пък и не ми се занимаваше с глупости... Дори не разбрах кога се натикаха 10 жени в стаята ми и бутат вратата -не дават на зетя да влезе. Аз станах сама да си изляза обаче не ме пускат, егати ритуалите, егати чудесиите... а навънка свирят някакви песни като за погребение - да се смея ли, за плача ли, но така и не посмях да заплача, че щеше да ми се скапе грима. Накрая ме докопа братовчед му на мъжа ми - огромна камара от мускули,никой не посмя да му застане на пътя... измъкна ме набързо и ме връчи на мъжа ми  Joy

# 25
  • Мнения: 4 718
... и един жетон за телефон ми беше пробутал  Mr. Green
Това като на Цомба съпружеското тяло, но при твоя екстравагантността е надделяла Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ами явно не струвам, защото въобще не сме пълнили нечия обувка с пари.

# 27
  • Мнения: 437
... и един жетон за телефон ми беше пробутал  Mr. Green
Това като на Цомба съпружеското тяло, но при твоя екстравагантността е надделяла Simple Smile
а, сакън - да съм си имала - ако закъсам  Mr. Green Подозирам, че кума имаше пръст в тази работа, но той предимно ми подбутваше монети по левче под вратата, преди да влязат Simple Smile Simple Smile

# 28
  • Мнения: 948
И аз точната сума не я помня, но стотинките преобладаваха, за разлика от левчетата. Twisted Evil

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Пукнат грош не струвам,се оказва.Забравихме ли,не ни казаха ли,какво ли,но обувката ми никой не напълни.То бяха едни погачи,баници,че тъпкане в устата...това си спомням.И много ме беше яд,че след толкова старание да съм начервена и набелена, трябваше да ям.Баница.

Общи условия

Активация на акаунт