Запек и НАН. С какво АМ да сменя?

  • 1 127
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета дайте съвет. Синът ми е изцяло на АМ и откакто е така ака през ден. Не се притеснявах, защото консистенцията беше нормална, въпреки зеленият си цвят, но от 10 -тина дни не ака по 3-4 дни и накрая аз се включвам с термометърчето, а и вече акото не е нормално, а твърдо. Определено е запек. Струва ми се, че е от НАН и мисля да го сменя, но незнам с кое АМ. Затова кажете има ли такова срещу запек. Забравих да кажа, че не давам никакви сокчета. Благодаря ви! 

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
Опитай с Нутрилон Комфорт.

# 2
  • Мнения: 941
И Фризовом помага,но мисля,че за смяна на АМ трябва да се консултираш с педиатъра.От домашно приготвен сок от моркови сина ми ака веднага след това,но ти не даваш сокове,защо,малък ли е още?Не прекалявай с термометъра Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 2 437

Не прекалявай с термометъра Naughty

Точно затова искам да го сменя, а педито нищо не ми казва. Според нея термометъра си е идеален. А за сокчета мисля все още да не давам, а и доколкото знам моркова и той запича или бъркам. newsm78

# 4
  • Мнения: 941
тая докторка в час ли е?Никой педиатър не препоръчва термометър,освен в краен случай.Ще свикне да ака само с него и тогава ще видиш зор,да не говорим за локалните поражения,който може да нанесеш на червото

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
Опитай с Нутрилон Комфорт.
Peace

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Опитай с Нутрилон Комфорт.

 Peace Нутрилон Комфорт

# 7
  • Мнения: 241
Нутрилон Комфорт  Peace   То е специално за храносмилателни проблеми , като запека например!! Наистина действа!!

# 8
  • Мнения: 391
Опитай с Нутрилон Комфорт.

И моя опит казва същото Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 111
Не знам за млякото, майките с опит вече те посъветваха, но те поздравявам, че не даваш сокове. Аз съм твърдо против ранното захранване, още повече със сокове. Кой знае колко гняв ще привлека, но си отстоявам позицията.   bouquet



п.с. Между другото и ние сме на НАН, но запек от рода на 3-4 дни не сме имали, засега. Нашата лекарка (дори не е педиатър, а Джи Пи) ни съветва да почваме сока от моркови и ябълки. Съвременните педиатри имат съвсем доказани доводи за Не даването на сокове и захранване от 5,5-6 месец и то с пюрета (5,5м за хранене с АМ и 6м - с кърма)

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Детето ми също се запичаше от Нан и го смених с Аптамил.

# 11
  • Мнения: 556
Моят съвет е да опиташ с обикновения Нутрилон, хем е и по-евтин от Нутрилон Комфорт. Но трябва да знаеш, че всяко бебе приема по различен начин различните видове млека, така че на едни помага, а на други не. Ти сама ще  разбереш кое мляко е добро за твоето бебе като пробваш. Peace

# 12
  • Мнения: 174
Аптамил Peace

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 488
Нутрилон Комфорт  Peace   То е специално за храносмилателни проблеми , като запека например!! Наистина действа!!

Да подкрепям

# 14
  • Мнения: 560
Моята бебка е почти на 4 месеца и хапва обикновен Нутрилон. Доволна съм. Само на тази марка мляко прочетох, че не запича и така се оказа. Другите видове Нутрилон май са по-скъпички. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт