Пъпки, но...

  • 21 112
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
такива които не можеш да изтискаш по никакъв начин: не че съм тръгнала просто за обяснение:).. Те са твърди и на пипане... Как да се справя с тях?

Благодаря за помоща

# 1
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз,никак не успявам да се справя с тях,поне се опитвам да ги залича с нещо,защото са ужасни!Рядко ми се появяват,но аз знам,че не трябва да се стискат,защото стават още по зле,просто чакаш и се примиряваш с ситуацията!От мен успех с борбата,ако някой знае нещо и аз ще съм му благодарна!

# 2
  • Мнения: 1 027
Здрасти.
И аз това искам да разбера  newsm78 Стои бяло, но не мога да го изстискам

# 3
  • Мнения: 4 664
Не се пипат, нито стискат докато не наберат.

# 4
  • Мнения: 53
Знам от лекар,че пъпка над горната устна не се стиска.

# 5
  • Мнения: 1 813
Аз пък никъде не виждам да пише къде точно са тези пъпки  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 069
 Когато усетя такава гадина да си появява, натривам мястото със златен пръстен и тя се скрива на следващия ден.

# 7
  • Мнения: 5 299
Аз мислех да пускам такава тема(подобна).
Винаги пъпчасвам когато съм неразположена Rolling Eyes Ставам като една дива тийнейджърка - ъжасно е! Има ли някакъв начин да се избегне това.? Абсолютно всеки път ми излиза някоя ужасна гнойна пъпка по лицето. ooooh!

# 8
  • Мнения: 4 664
Това наистина ли е вярно?!

# 9
  • Мнения: 1 952
Знам от лекар,че пъпка над горната устна не се стиска.

Това може и да е вярно, аз разчопхлих миналата седмица една малка червена точица там, щото си нямах работа, а сега ако знаете какво е , чак белег си стой, не виждам изгледи скоро да изчезне..ни фон дьо тен, ни пудра, ни нищо го скрива.

# 10
  • Мнения: 1 986
  Ей,не се пипайте NaughtyЩе останат белези при по-груба намеса!Да не говорим,че можете да замърсите мястото!Най-добре се почиства лицето от козметик Peace

# 11
  • Мнения: 4 053
Знам от лекар,че пъпка над горната устна не се стиска.

защо,какво е значението къде е пъпката  newsm78

# 12
  • Мнения: 577
пъпка не се стиска!
както е"дошла"така и ще си"отиде",иньче остават белези Sick

# 13
  • Мнения: 6 461
Аз също не стискам никога пъпки Naughty
Като видя че започва да излиза вземам едно мехлемче БАНЕОЦИН и я мажа .Много бързо изчезва Mr. Green
Не ми е изписан от лекар ,но пък детето се беше изринало и го бяха предписали на него .И така от там на сам и аз го използавм.
Върши ми добра работа. Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 570
На Талодерма има една маска против акне. С нея може локално да се мажат такива пъпки и се оставя цяла нощ - много бързо минават.

Общи условия

Активация на акаунт