Докога само мляко сутрин?

  • 509
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Сутрин много рано кърмя / то вече кърмата ми е съвсем малко и доникъде не стига/, а като се събуди давам АМ - около 9 ч. Чак на обяд яде пюре. Докога да давам само мляко за закуска?

# 1
  • Мнения: 391
След 10 -я месец пожеш да започнеш да даваш каша  или попара сутрин за закуска.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 056
Аз след годинката почнах да давам закуска.

# 3
  • Мнения: 119
Аз от близо месец давам сутрин каша, но 1 час след кърмене, около 4 пълни супени лъжици с АМ,ако е безмлечна и не винаги се изяжда

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Около 11-я месец започнах да давам закуска сутрин.

# 5
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Синът ми,от както е станал на 10 месеца,сутрин си изпива едно шише с мляко с една бисквитка.И това е до обяд.Опитвала съм и друго да давам,но детето не желае.Държи си на млякото.

# 6
  • Мнения: 1 049
Някъде след навършването на 10 месеца започнахме да закусваме филийка хляб с масло сутрин, след АМ. До тогава съм давала сухарче или бисквитка сутрин (от 8-ия до 10-ия месец) след като се появиха зъбките  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 162
Роси продължава да е само на кърма сутрин- нищо, че и през нощта е сукала. Надявам се, че скоро ще започне да закусва с нещо по- твърдо, но когато- тогава в крайна сметка.

# 8
  • Мнения: 4 242
тъй тъй, Ива все още до 11-12ч на обед не приема нищичко освен кърма, а с  какво ли не съм опитвала да я прилъжа

# 9
  • Мнения: 5 401
В 7 ч. сутрин сме на кърма, към 10,30 ч. плодово пюре или каша, към 13-14 ч. зеленчуково пюре+кърма.   bouquet

# 10
  • Мнения: 8 917
Сутрин много рано кърмя / то вече кърмата ми е съвсем малко и доникъде не стига/, а като се събуди давам АМ - около 9 ч. Чак на обяд яде пюре. Докога да давам само мляко за закуска?
Гери имаше период, в който похапваше попара и разни друиг неща и от известно време си иска само мляко сутрин Peace

# 11
  • Мнения: 256
Здравей можеш да започнеш с попарката  Joy

Общи условия

Активация на акаунт