болки в бъбреците

  • 1 490
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Преди около 15 год. имах проблеми с бъбреците.Оказа се,че имам някакви песъчинки. От тогава-нищо.Дори ходих веднъж на ехограф да ме гледат( имах болки в стомаха и за всеки случай ме пратиха и на ехограф за бъбреците)-дори и песъчинки нямах. Преди 2 седмици ми пускак изследвания на урината-бяха си наред,.Обаче тази нощ ме заболяха (от дясно). И сега малко ме "опъват" SadНезнам дали това е нормално и има ли някаква връзка с бременността.Не посмях да пия нищо заболката,защото беше поносима,а и успях да заспя.Пък и какво да пия-нали само но шпа е позволено от болкоуспокояващите ConfusedДали трябва да ходя на лекар newsm78След около седмица ми е часа за гинеколог,а до тогава?

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Да не би да си понастинала?

# 2
  • Мнения: 236
Май не,нямам други симптоми.

# 3
  • Мнения: 6 164
По време на бременност всички болежки, дори стари "се обаждат". Ако те боли много и но-шпа не помага, може да получиш контракции от болката, а те водят до разкритие. Тогава може и в болница да постъпиш.
Аз не съм имала никога проблеми с бъбреците, но направих криза в 6-ти месец, много силна болка 2 дни, не помагаше но-шпа и получих силни контракции от болката. Приеха ме в "Шейново" под наблюдение на системи с магнезий, да спрат контракциите и ми биеха Папаверин в дупето за болката Sad ... Отмина, оказа се че бебето притиска бъбреците (имах малък корем, растеше по-скоро навътре, отколкото навън и мачкаше вътрешностите ми Sick) и са задържали вода най-вероятно, защото не се откриха нито песъчинки, нито някакви бактерии и нямаше от какво друго да е. След седмица ме изписаха, повече не се случи.

# 4
  • Мнения: 236
Misty,дано не изпадам чак в твоето положение.Не ми се влиза в болница  Cry Дано се размине Praynig

Общи условия

Активация на акаунт