маратонки или обувки за пролетта?

  • 2 273
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Още не съм и купила нищо....май ще взема и маратонки, и обувки Wink.

# 16
  • Мнения: 1 640
Есенните й обувки й стават все още.Те приличат на маратонки,т.е.спортен стил са.Сега искам да й взема на Капчица,но не мога с нея да обикалям м-ните,така че, моля варненските мами да ми пишат на ЛС,ако зърнат някъде из нашия град такива обувки.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ще видя какво му става от м.г. и ще преценя...
Не си падам по маркови маратонки, а по красиви такива. Същото важи и за обувките.

# 18
  • Мнения: 11 313
Удобни и красиви. От двата вида. Най малко два чифта, zа да мога да сменям всеки ден.

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Мисля да купя маратонки, но зависи какво ще харесам. Може и спортни обувки  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 11 607
маратонки

# 21
# 22
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Предпочитам обувки, за всекидневно ходене, но и маратонки купуваме. Ох, трябва да обикалям, че крачето му пак порастна и май есенните няма да стават...

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 19:19 от PetiaK

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Сега април ще станем на 3г и съм и харесала за пролетта едни обувки на Колев,маратонки не съм и взимала до сега,и незнам дали ще и взимам,защото обуките са спортни.

# 24
  • Мнения: 952
за пролетта, и двете ги харесвам,но ми се струва че на малкия с маратонки по му харесва,по леко му е на крачетата Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 891
Сигурно ще му взема обувки.

# 26
  • Мнения: 8 505
Маратонки.Каквато майката-такава и дъщерята Party

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Днес взех спортни обувки на BULLDOZER  Simple Smile

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 17:56 от doniboni

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Купувам и двете - маратонки за игра, а обувки за разходка. Маратонките ги носи и лятото като сме на планина.

# 29
  • Мнения: 5 468
Ами тя Гери преди 1 седмица си поръча МОНКИ за пролетта, гледайки мене, как се обувам Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт