А какво ще кажете за д-р Маленов - Св. София?

  • 9 573
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Явно търся под вола теле Wink  Трябва да подскачам от радост, че се чуват само добри отзиви за д-р Маленов #Milti  вместо да очаквам да прочета нещо не дотам добро за него

# 16
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Благодаря на всички за отзивчивостта Mr. Green Точно това се надявах и очаквах да чуя за д-р Маленов Wink

# 17
  • Мнения: 439
Чух че е много добър. Аз лежах там доста време и той направи секцио пи спешност на едно от момичетата в стаята - тя остана много доволна. Не се е пазарил за пари. Като минаваше на визитации винаги казваше успокояващи думи....

# 18
  • София
  • Мнения: 797
Аз ходих на консултации при него през цялата си бременност. Работи със здравната каса и не съм плащала.  Впечатлението ми е, че трябваше да му вадя думите с ченгел от устата, което е адски изнервящо, за изследвания, за всичко аз съм го питала. Лекарите може и да не обичат пациенти, които задават въпроси, ами и да се мълчи не върви. За пола на бебето позна. Не мога да ти кажа иначе нищо лошо за него, нито пък да ръся суперлативи. В крайна сметка реших да раждам при друг лекар. Незнам, за мен важното е лекарят да вдъхва доверие.

# 19
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Незнам защо така се е получило при теб Маги Rolling Eyes  
На мен д-ра всичко си ми обяснява подробно и винаги по няколко пъти ме пита имам ли някакви въпроси за нещо, както и да не се колебая да му се обаждам по всяко време ако нещо ме безпокои или просто искам нещо да попитам Mr. Green
Благодаря ти все пак за споделения опит Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 797
Ами незнам, аз си мислех, че се получава така, защото не му плащам. Както и да е, вече няма значение. Важното е, че ти си доволна. Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане!!! И да се похвалиш после!  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 146
През 2001 лежах за задържане в Тина Киркова.В моята стая беше едно момиче със 7 спонтанни аборта в големи месеци.Та тя си избра Маленов и той за всеки преглед в болницата (всяка седмица я гледаше ) й взимаше по 15 лв.После на секциото е станала голяма издънка - била в кома, преливали й кръв - с две думи едва отърва кожата.Просто счетох за нужно да напиша това, което знам от първа ръка.Други впечатления от този доктор нямам.Спомням си , че беше хубавец с едър златен гердан.Нали за същия говорим?

Общи условия

Активация на акаунт