имам няколко въпроса за храненето на бебчо

  • 1 122
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 176
отново благодаря,да каже че каши давам един ии два пъти в седмицата,а месното кубче е от формичка за лед и не е голямо слагам едно на 190гр. зеленчуково пюре.давам пуешко месо защото е домашно.а искам и да ви попитам какви бисквити мога да давам с млякото и няма ли да стане сладко.

# 16
  • Мнения: 721
Галче, аз давам на Плазмон, защото моята щерка не реагира добре на обикновените. Вътре имат набухватели и имаше страшни колики, а е на 8 месеца. Така че, пробвай как ще реагира бебето ти и ако не му понасят обикновените, купувай на Плазмон. От последните има такива с глутен и натрошени, в кутия, които нямат глутен. Успех, мила Wink

# 17
  • Мнения: 176
Munichka -благодаря ти миличка а аз си мислех за тези дето са уж детски ''закуска'' бисвитите те стават ли.

# 18
  • Мнения: 721
четох из форума, че доста майчета дават от тях. Нищо не ти пречи да натрошиш съвсем малко от тях и така да пробваш. Можеш да пробваш и обикновени бисквити

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
На 5,5 месеца имахме следния режим:

6:30-АМ 150-160мл.
10:00-плодово пюре 60гр. АМ-90-100мл.
13:30-зеленчуково пюре 150гр.
17:00-каша 150гр.
20:30-АМ 150-160мл.

Захраних рано и съжалявам !
Рано ви е за месо, прекалено рано дори, препоръчва се захранване с месо на 8 месеца
През първата година на детето трябва повечето хранения да са кърмата или АМ, а след годинката обратното  Peace
Изводите оставям на теб  Simple Smile


# 20
  • Мнения: 176
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАМИ,КРАСИВИ И ВИНАГИ ЩАСТЛИВИ С МАЛЧОВЦИ ИГРИВИ newsm51 1dating

Общи условия

Активация на акаунт