Yalla Habibti-Най-слънчевите арабски мами 18

  • 22 892
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравейте от нас.Не съм писала тези дни.Всъщност опитах се онази вечер да кача разни снимчици и да поздравя принцеса Дима за Рождения ден,но ми даваше грешка някаква.Опитах 4-5 пъти и се отказах.Миленка,целуни бамбината от нас.Да ти е жива и здрава.Снимките са прекрасни,а дечицата ти стават все по-красиви  Heart Eyes
При нас няма пълно развитие на нещата.Изписаха татко в четвъртък.Прибрах си го от болницата,но резултатите от хистологията все още не са готови.Доктора ми каза в сряда да се обадя,защото в понеделник и вторник няма да е на работа.Силно се моля и надявам,резултатите да са добри.Той изглежда и се чувства по-добре.Става,обслужва се сам още от втория ден след операцията.Леко му се замайвва главата и премрежва погледа,но доктора каза че това е нормално и ще отшуми Praynig
Моля ви не ни забравяйте и се молете за нас.Направо побелях от притеснение и от тази неизвестност.Добре че той не знае нищо.До сега си мисли че е било киста,миличкия ми той.
Ще пиша пак,когато мога.Отивам да сменям насрано дупе
Целувки на всички дечковци и малките коремчета Hug Heart Eyes

# 287
ооЛе така съм се разработила 2 дена,че нямам време да отворя форумчето Rolling Eyes
Много нови неща са се случили при вас. Ето при Миленка от хубав рожден ден сега пак болести-ех че гадно,ама то с това променливо време .... Thinking валя през ноща,а пак вятъра не спира  Shocked Хайде бързо възстановяване и да сте готови за парка тези дни  Wink
Лили този козунак е доста лесен найстина,ама странно че е без мая и само с едно яйце. Ти лично приготвяла ли си го?
Бързо възстановяване на малката Кари-ей че гадост е тази шарка.. ooooh!
 Еи момичета, ще си ходите ли лятото в Бг за ваканция? Я бързо се издайте кой живее около морето..та да се срещнем на живо  Grinning  Или пък къде ще ходите на море-може да се засечем  Wink

Усмихнат Ден!!! Благодаря за пожеланията за зъбчетата на Ники, но да знаете,че 3-тото му зъбче яката ни измъчи 40 C температура ми вдигна  Sad така че явно без това никой не минава -еи че лоши зъбчета #2gunfire    Joy

Общи условия

Активация на акаунт