Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 март 2007, 17:04 ч.

Yalla Habibti-Най-слънчевите арабски мами 18

• 19 212
  • 287
  •   1
Отговори
Ahlan Wasahlan в най-новата и интересна тема за житието и битието на съвременната арабска мама и българските й приятелки!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

От мен темата и заглавието,от вас линковете. Heart Eyes

# 1
  • Варна, а по празниците в Ямбол
Приятел в нужда се познава.  Hug Ноичка благодаря за милото посрещане. Старата тема много бързо я заключика  Sad Не можах да пусна линк към тази... и да си взема мързелешката линковете. А ето и обещаното от мен:

някоя мама в арабска страна
Живот и ежедневие в арабските страни/продьлжение/
Мами в арабски страни - 3
Мами в арабски страни - 4
Мами в арабски страни - 5
Мами в арабски страни - 6
Мами в арабски страни - 7
Мами в арабски страни - 8
Мами в арабски страни - 9
Мами в арабски страни - 10
Слънчеви мами в арабски страни - 11
Слънчеви мами в арабски страни - 12
Най-слънчевите мами в арабските страни- 13
Най-слънчевите мами в арабските страни- 14
Най-слънчевите мами в арабските страни #15
Най-слънчевите мами в арабските страни 16
Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 20:02 от katyadjin

# 2
  • Sofia
И аз благодаря за топлото посрещане   bouquet

Креми, честити ти ходещи крачета  newsm68, сега да видиш каква гимнастика ще си спретнеш с търчане след Самито...няма нужда да правиш диетки  Laughing

Дано Дани се включи скоро с добри новини, че са преборили грипа  Praynig

# 3
Yalla на новата тема!
Минавам само да се разпиша Tired
Днес го ударих на шопинг,сама,с децата и се унесох...
Гледам намаленията в Емирско пак са почнали и се възползвах,но се га съм много уморена...Въпреки това сготвих лека египетска вечеря-да зарадвам скъпия  chef
                     Приятно писане,как никой не успя да сложи линк в старата тема!?

# 4
  • DXB
Kaто сте казали yalla и аз да се разпиша  Sunglasses

Добро утро от мен!!!

И честит ви празник - 3-ти март!!!

Поклон пред паметта на тези, на които дължим свободата си!!

# 5
Добро утро  и Честит  3 март!  bouquet

Любе, днес ли почиваш? Heart Eyes

Миленче, приятелката ти трябва вече да е при теб, иначе отдавна да си се разписала. Wink Как е малкия,оправи ли се крачето?

Ели,Марси,и аз знам,че ще се оправи,но ме е страх да не счупи нещо с тези ски  Embarassed и изобщо да се опази здрава.Ще се изненадам ако половината багаж не го забрави  в Швейцарско.Вчера на летището беше чудна гледка,момичета от по-горните класове бяха облечени все едно за бар,а не за ски.Едни дълбоки деколтета(вътре в най-добрия случай лек обрив  Wink ), мини поли,тръгнали по джапанки някои,коремът им задължително гол,та се успокоих,че не сме чак толкова зле. Laughing

Какво става наистина с Дани? Само чувам,че не са добре,кой е болен? Бързо оздравяване. Hug

Ние не сме спали цяла нощ,даже тази сутрин бях като пияна,и посегнах да слагам в шишето на малкия кафе вместо мляко. ShockedИ двамата кашляха цяла нощ,но за първи път чувам такова нещо въпреки родитвлския стаж.Непрекъснато и чак се давят.От няколко дни покашлят леко,но днес е много сериозно вече и ще ходим на лекар тази сутрин.

Лек и усмихнат ден! Heart Eyes

# 6
  • Sofia
Честит национален празник момичета !

Времето е хубаво тук и май бг мамите са по разходки

Мен нещо не ми е празнично, много се разстроих от една тема в клюкарника за евтаназията на кучетата, седя и си рева като си спомням за моето куче.....ама да не ви занимавам с тъжни неща

Приятна почивка ви желая и да не чуваме за болести  Naughty

# 7
  • In a surreal moment!
Здравейте , момичета ! Който търси намира - нова тема - няма лошо . Мислех си тези дни /беше ми се повредил нета / , как бързо свикнах с вас , колко ми липсва общуването с млади и интелигентни хора - около мен на село само баби и злобари , ама какво да се прави съдбата отвява човек на невероятни места . Да сте ми живи и здрави -  Вие сте ми прозорчето към света  , а  и вечна слава за  негово величество Интернета - хахаха !!! Стискам палци за болните Котета  да оздравяват и да не тревожат мамите си ! Лек и успешен ден и да живее България - честит национален празник !

# 8
  • По света и у нас!
Здравейте
Честит национален празник!
тук вчера времето си беше направо прплетно един топъл ветрец,а като си помисля че миналата седмица бяха отрицателни температурите!
Ани не се натъжавай мила!
Пенка чачева,много ти благодарим за милите думи, и аз тези дни четох и старите теми малко и ми стана едно такова драго, но има доста изрязано по някой,то си личи!А за злобата на хората имам чуството че всеки ден расте!Ей българите сме опасни, все в чуждиядвор гледаме!и там тревата все по зелена!
дани милата дано се оправят децата че е ужасно с тези болести!
Ноя защо се натъжаваш мила толкова, Ния отива само на една ваканция а ти е момиче като се омъжи един ден какво ще правиш!Това е животадецата растат и отлитат,както повечето от нас сме направили, виж пръснали сме се по целия свят!
Миленче дано да не е нищо сериозно това с Кхалид!А дима слуша ли?
А Сами е много слем, постоянно се пуска и сам тръгва из стаята,много е сладък,опитва се и да се катери дори!
ето малко снимки!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35155&photo=29
лек ден

# 9
  • Sofia
Леле Креми, мнооого голям сладур е Сами  smile3521, чудни снимки, май почва да прилича и на тебе.......как бързо растат децата като гъбки са. Ей подобри ми настроените с тези сладки снимки  Hug

# 10
Първо,голямо благодарско на Катето Heart Eyes Hug Hug.С това трябваше да започна dohКате,включвай се по-често,де.

Ани,и аз се разстроих вчера като четох,и на нас ни се наложи преди време,беше на 15 години и много болен,не можеше да се държи на краката си. EmbarassedОще тъгувам Cry,от тогава нямам друго куче,бях израстнала с него и беше член на семейството. Embarassed

Пенка,да не си от София и да не казвам кой квартал,че там разпознавам същите,които описваш. WinkПиши повече за себе си. Hug

Креми,такъв е живота,и аз не очаквах ,че ще ревна.Да нацелуваш Самито. Heart Eyes

# 11
  • In a surreal moment!
Креми поздравления прекрасно слънчице си имаш ! Като го гледам голям сваляч ще стане - пу-пу - да не са му уроки хубавите очета !         Ноя - понякога се чудя майка ми как ме е пускала всяко лято на лагери за по 20 дни , че и по 2 пъти .  И на екскурзии , и на екскурзионни летувания - какво ли и е било на душата , ама никога не ме е спирала - да ми е жива и здрава , а колко е бъзлива само ....

# 12
Честит 3ти март!!!
Парадите свършиха ли???  Laughing
Ноичка, как си мила? Ния пристигнала ли е вече? Днес наистина е празничен ден. Не ми се прави абсолютно нищо  Tired.
Вижте моята мартеничка  Laughing
http://i130.photobucket.com/albums/p272/tokche/Tarek%207%20mos/Picture004.jpg

Оставям ви за сега. После като се разсъня пак ще пиша  Mr. Green.

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 23:58 от Дивиана

# 13
Мартеничката ти е много сладка  Heart Eyes , може ли да ни я дадеш за малко? Simple Smile

Преди малко се чух с нея, бяха пристигнали току-що.Каза,че 15 деца повърнали в самолета,а други 5 били с кръвотечения от носа,голяма турболенция е имало през цялото време.Наш`то нали е печено обаче,и то с голям летателен стаж,та й се е разминало.Първо са кацнали в Амстердам,от там са заминали за Женева и от там за курорта.Общо взето 9 дена път с камили. Embarassed

Пенка,на летището едно момиче на годините на дъщеря ми се разплака,не знам дали за майка си  Simple Smile, и аз по-скоро бих се отъждествила с нея, въпреки лагерите и бригадите. Та добре,че Ния е по-хладнокръвна от мен,макар че половин час не й стигна вчера да си взема целувки за довиждане. Heart Eyes

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 16:15 от Noia

# 14
Първо,голямо благодарско на Катето Heart Eyes Hug Hug.С това трябваше да започна dohКате,включвай се по-често,де.

Хахаа .... ще ти дам номера на шефа ми, да му звъннеш и да му кажеш да ме товарят по-малко на работа и ще вися по цял ден  тук във форума!!! Mr. Green

# 15
  • In a surreal moment!
Ноя - дано Бог да я пази - голяма смелост си проявила , аз не бих могла ,  дано всичко да завърши с едни хубави спомени за прекрасното ти момиченце - ще се памоля от душа !!!

# 16
Мартеничката ти е много сладка  Heart Eyes , може ли да ни я дадеш за малко? Simple Smile
Може, но само за малко, че мама няма на кого да изяде бузите от целувки  Laughing. Рая като я цункам ми заявява, че е голяма вече, да съм я оставила на мира  newsm78. Та сега използвам докато бебо не може да говори  Mr. Green. Забравих преди малко да се похваля, че бебо се научи да пляска с ръчички. Вчеря бяхме на басейна и на всички, които му говореха той им пляскаше с ръце. Много сладък беше.

Не се притеснявай мила. Така се учат децата сега. Преди ние нямахме интернет и от българия сме излизали най-вече до съседните държави. Сега не е така. Нека обиколи света и да се учи  Peace. Сега й се е паднало, а и имате възможност. Така стават хората с широк мироглед, а не като седят до полите на майките си. Е, наистина аз говоря малко смело тъй като Рая ми е още мъничка  hahaha. Да видим като порасне каква ли ще съм параноя. Да ми припомните тогава какви съм ги приказвала Joy.

Хахаа .... ще ти дам номера на шефа ми, да му звъннеш и да му кажеш да ме товарят по-малко на работа и ще вися по цял ден  тук във форума!!! Mr. Green
Хайде и ти сега  Joy. Оправдания.

# 17
Нойа,и аз се бях разкиснала,когато Кари тръгна на училище Embarassed.Толкова ми беше мъчно и кофти,че я няма,че нещо може да и се случи...
Но Ели е права,че е хубаво да се пътува,така човек се развива,от рано:по-добре.А  такива,дето са до полите на мама,често са ограничени умствено,но проявяващи големи претенции...Можете да ги срешнете понякога във форума Mr. Green
Креми:Самито расте пред очите ми,целувки от леля Лилията  bouquetКак са ,,изрязани,,старите теми,това за религията ли?
Елип:сладурче е зетя,спор няма!Ама е вярно,че няма български черти.Изложиха се нашите гени забелязвам,че Сара все повече заприличва на баща си,за това да вземем да ги оженим,може пък да има някое внуче на нас Joy
                                     Честит Национален Празник!Аз една заря не мога да гледам.Слад големия дъжд,вече на хващам твБългария.А кабелджията е същия образ като от филма с Джим Кери:лъжльо и негодник Laughing

# 18
  • Sofia
Ехх тъкмо си го заплюх Тарек на Ели за мойта племенничка, пък той вече обещан на Саричка...

Ели, мила май само аз не мога да видя тази мартеничка  Confused

Нойче, не се притеснявай Ния изглежда такова оправно дете, хубаво е че от сега свиква да е самостоятелна - това е добра школа за живота, къде сте  ги учили ските да не ходите на ски Дубай  Simple Smile

# 19
  • По света и у нас!
Абе имаше и други майчета защонесе разписват, Коемодено или нещо такова беше я няма отдавна.Амал не се е разписвала!имашеи други но не помня вече! newsm78 #Crazy
А това чий гени са взели, чакайте те първа ще видим, сами като новороден беше одрал кожата на баща си а сега по на мен прилича а в тинеджърските години може пак да заприлича на баща си,знае ли някой!
и аз си миссля колко ли женски сърца ще разбие с тези очи,НЕ МИ СЕ МИСЛИ!
марси изчезна нещо от фронта,да не бии да са болни нещо,ако неса иманеизвинено отцъствие и мъмрене!
хайде лек от мен

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:00 от Дивиана

# 20
Ани,научи ги още 4 годишна,тогава й беше първото ски училище,последвано от още няколко.Миналата година пробва пистите и на Ски Дубай,беше много хубаво.На едно от момчетата се е загубил багажа,ужас,нямал никакви дрехи за преобличане. Embarassed

На националния празник слушам само ирландско радио,как Irish are the best  Simple Smile, празнуваме освобождението от турско и падането под ирландско иго,ама сладко.. Laughing

# 21
  • Sofia
Вие сте скиори със стаж браво... Grinning, много неприятно с багажа, мен откакто миналата година ми губиха багажа на мюнхенското летище и на отиване и на връщане вече съм с фобия направо, пък и с тези ограничения с течностите човек вече не може в ръчния и неща от първа необходимост да си вземе много  Confused

# 22
British Airlines държат палмата на първенството по ограничения от тази година EmbarassedОт сега се чудим как да ги заобиколим за лятната почивка.Лошото е,че и останалите ще последват примера им.Това, да  излизаш с няколко торби ръчен багаж май го има само по нашенско(арабско),в Индия на излизане не можеш да вкараш нищо в самолета освен дамската си чанта.В Филипините също,трябваше да се правя на разсеяна и да си използвам чара да ги омагьосам. Joy

# 23
Креми, a Сами има нещо в очите от теб.Както казва майка ми:няма значение на кого приличат,важното е,че са красиви!
АниСим-аз и другия Тарек,на Веси харесвам и Зайед и на Милена хубавеца,но нашия тати беше категоричен,че дъщерите му ще бъдат омъжени само и единствено за египтяни LaughingВсе едно като се вземат със съседа има гаранция,че няма напр.да заминат да живеят в Канада...Ама хайде!Бащина ревност.
Много гадно за загубения багаж,но най-вероятно скоро ще му го открият.Мъжът ми скоро ходи до Амстердам и му се случи същото,обяснението беше,че пращат част от багажа със следващия полет newsm78А той след броени часове имаше официална бизнес-среща Simple SmileНе се наложи спешен шопинг,но е гадно...На мен пък в БГ машината за багажа ми беше разкъсала чисто новия красив куфар,още не мога да им простя,едно извинение не получих.Вече ще пътувам само с пластмасов Crossing Arms

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:06 от Дивиана

# 24
  • In a surreal moment!
Момичета във в. "Стандарт" пише ,че тази нощ ще е най - кошмарната т.к. Луната , Слънцето и Земята ще застанат в една линия -пълно лунно затъмнение .  От България ще се наблюдава от към 00.45 до 01.45 . Луната ще променя цвета си от жълто до ръждиво кафяво . Не знам дали ще се вижда така при вас , но хвърлете едно око гледката сигурно ще си заслужава .По-чувствителните няма да могат да спят , можело да има и други проблеми свързани с главоболие , кръвно и т.н. - който ги изпита да не се плаши !

# 25
  • по пътеката
4естит ви 3 март, моми4ета!  bouquet  bouquet Hug ура! аз не отидох на купона в посолството, нещо не ми се среща с някои бг тук в тунис! newsm78 но от екипа на посолството досега са били страшно мили, ли4но ми се обадиха да ме канят и да питат как сме!та пропуснах! днес цял ден пиша и идва някой и затварям пц без да натисна ентер!блекута! Sick
не сме болни -тука е пролет, Partyбяхме на разходка, после на спорт и сега ще по4вам готвенето по традиция за уикенда!линда е на килима и си театрални4и с куклите! споко ми е за едно огромно кафе #Crazy!
ноя, страхотно ще си прекара ния, я споко!  Hugедно гуш от нас ,нали зная какво е да са дале4е! имам питанка, вашите деца подбират ли си хората -напр за целувка или поздрав? линда ме прави на луда и ме срами, (не 4е аз не съм доволна от неконтакта понякога).особено предпо4ита мъже и тях даже по избор! Mr. Green

креми, едно сладур4е сами е станал и наистина заприли4ва на мама!  Hug
ели, прили4ат ли си реално децата ти? много са ми близки по 4ерти! поне на снимките! newsm78
лека от нас! дани май са по-добре, поне децата без темп. Peace
айде сега  и няма да се спи, отивам да приготвям манджите, после да му заформим мини купон4е! иншаалах да стане весело! Mr. Green

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:07 от Дивиана

# 26
  • в средата на мъглата
здравейте всички и честит 3 март,
креми направихте ли му прощапулник,а имаче е много сладък на снимките
аз вчера имах гости,всичките братиа и сестри на мъжът ми+децата им голяма лудница БЕшЕ.А ние ще празнуваме 3март утре,защото посолството дават прием за дипломати днес .
някой има ли си домашен любимещ ние имаме немска овчарка на 5 мес.и 2 бременни котки които обаче са приходящи.
лили ако още нямаш кандидати за принцесите,ще поискам 1 за братовчед на моите сега е на 4 бял,рус  с кафеви очи
  comp03 newsm64

# 27
Свате, като гледам с какви темпове върви сватовническата борса, да не стане някой сакатлък със снахата в последния момент? Twisted EvilДа не рече и вашто тате,че по-далеч от Egypt  не вижда? Ти изобщо обсъди ли въпроса с него или го удари на матриархат? Thinking

Пенка,дано луната помогне на заслабителния процес на който сме се отдали,че само срам бера в темата за лунната диета. Rolling Eyes

# 28
Матриархат е мила, пълен  Mr. Green! Слободия до шия. Но и ние сме се разбрали още от началото, че що се отнася до Рая аз решавам. Така че, няма връщане назад - ще си ни търпите и това е  Joy.
Ани, вижда се Мартеничката мила.
Пенка, а аз се чудя защо ми се спи още от сега  Laughing. То тези процеси на мен винаги са ми действали наопаки. Защо ли  newsm78.
Марси, много си приличат децата, а и отделно много приличат на баща си. Единствено от мен Рая е взела формата на очите, защото миглите пак са на тати  Crossing Arms. Казвам ви аз, че може след време да питат баща си наистина ли аз съм майка им  Mr. Green.

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 06:40 от elip

# 29
  • Sofia
Видях го най-накрая сладура с мартеничката    bouquet, ех като е за запазване на египетските гени ще се жертваме какво да се прави, Лили е с предимство  Wink

# 30
  Laughing

# 31
  • По света и у нас!
машала ели, тареке наистина голям бонбон,и си е много ясноколко много си приличат двамата!и какъв е сладур с мартеницата!
аз сложих насами ластични на ръката ами той  ги смъква на момента, сега има една останала която не може да махне!
лека вечер от мен!

# 32
  • UAE
Привет моми4ета

4естит ви 3-ти март(със закъснение)  bouquet Аз си имам гостенка и в4ера не сме се спрели цял ден.Естествено,4е първо я заведох в Мадинат Джумеира на обяд,а после мъжо да се отърве от нас ни метна  в Емиреитс мол Laughing Тези дни пак ще го посетим,4е Дима има голямо желание за Ски ДУбаи Wink Толгова ми е забавно с нея, лякаме си със първи петли дет се вика,4е немощем да се наприказваме. Laughing
Дима е добре,но Халид определено,не.Днес сме при педито за снимка и от там да ни насо4и при специалист ортопед Cry
И аз съм се отдала на шопиг Grinning Купувам пролетни дрехи за мал4овците и за мама..
Нои4ка скъпа и ние се сдобихме с Крокс-ове  Heart Eyes Сини и розови Wink Купихме им и коп4етата за отгоре.Дима много им се кефи,но мубарак падна от смях.Заплаших го,4е и аз ще си взема едни жълти Mr. Green Радвам се,4е полетът на Ния е минал добре.Не се притесняваи,ще си прекарат добре Hug

Креми машала Сами е голям сладур4о.Кога ще правиш питка Grinning
Ели ще ти изям мартени4ката Hug Колко е пораснал мал4о и хи4 не лъжи,4е не прили4ат на теб.Не деи да скромни4иш толкова Laughing
Ани и аз се за4етох в емата и на мен ми стана много мъ4но.И ние имахме ку4е на 13 год.Беше много стар и болен,но дни след като маика по4ина из4езна и пове4е не се върна Cry

Лек ден на вси4ки  bouquet

# 33
Добро утро с горчиво кафе,заради луната Wink

Който гладува днес и кара само на вода и кафе ще свали трайно 1-1,5 кг от теглото си и ще ги задържи. Wink Утре ще докладвам дали е така.Една позната обаче преди много години свали по този начин всичките си излишни килограми от бременността, горе-долу по 3-4 на месец.

Миленче,честити ви крокчета , и ние изтрепваме рибата с тях,защото в Бахрейн май все още ги няма. Като заведох Дилън  с тях за първи път на градина, даскалицата обяви важно от вратата на всички:Д.Т.(ДиТи,така му казваме на галено) е с крокс. Щях да умра от смях. Joy В Сингапур и Малайзия всичко живо ходи с тях и възрастните дори. .Джон изобщо не ги долюбва,но няма думата. Laughing Много са практични, миналата година ги гледах по списанията и може би и аз щях да имам резерви, ама пусто снобизъм. Mr. Green

Ели, успокои ме, правилно ми е подсказало сърцето, че ти командваш парада. Heart Eyes Не си права за Рая, очите и от там излъчването й са твои. Hug Ако има и чувството ти за хумор цена няма да има. Като гледам и командоренето й се отдава от ранна детска възраст, също като мама. Twisted Evil Ама за любовта между сватетата прегради няма. Laughing Ето, изби ме на рима. Blush

# 34
  • In a surreal moment!
Добрутро и от мен - наспах се като пън и нищо не видях от затъмнението - имаше облаци - мошеннициии - така се надявах на малко екшън , а защо не и вълчи вой !!! От всякъде обещаваха - хахаха !                                          НОЯ - кожи ми какво е това КРОКЧЕТА - дрешка ли е ? Уж съм даскалица , а не съм в час - срамота ! Лек и ползотворен ден !

# 35
  • Sofia
Добър ден сладурки, и аз да се присъединя към Пенка за питането за тези крокчета  newsm78

Миленка, браво че все дружки те навестяват ще станеш вече специализиран гид за Дубайско, ето ти работа като поотраснат децата  Grinning Дано бъзро да се оправи Кхалид, дечицата по-лесно се възстановяват от такива травми.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:10 от Дивиана

# 36
  • по пътеката
привет! пролет е и хайде навън  bouquet! милена кажи какво е станало с  кхалед! линда беше така на 2 г куца близо месец! после отмина! казаха някакво възпаление на  връзки на коляното или таза, даже  име има, но минава от самосебе си! май тогава по4нах витамините ,4е се уплаших!лек ден и да си по4инете! аз подкарах с мекици, като не 4ета първо ноя ,а първо закусвам! ето форумът-правила за поведение! подпис-ноя   Mr. Green  bouquet
отивам наказана в ъгъла- ще пиша кюфте съм 100 пъти!

# 37
Добро утро и от мен!!!
Да е ме порицаете, че не се включвам...
Аз пия втора чаена чаша кафе и не мога да вляза в крак. Станах в 11 и 30, защот оми звънна телефона.. можеше да спя и още...
Ама снощи имахме гости и до 02 съм стояла....
А това за луната, добре че прочетох тук, че да си обясня защо снощи сънувах такива екшъни с мое участие... толкова много и различни сънища, екшън, огън, самодиви, преследвани.. напарво съм като изтискана сега... чудех се защо така, а то било от ЛУНАТА!!А на моята зодия влияе много...

Днес във Варна е много слънчево и приятно и в нашия южен апартамент напича супер!!!Аз денс обаче ще шетам.... Sad Завиждам на Галето и сестра ми, които са на разходка в Ямбол, но там пък било лошо времето.... Heart Eyes

# 38
http://www.crocs.com/home.jsp

За това става въпрос. Simple Smile Така като гледам модела е kids cayman.

# 39
Кате, видя ли че можело? Simple Smile Дет се вика от почивния си ден ще отделиш време и пак ще се разпишеш. Wink

Марси, споко. На  луната  казахме бай-бай без време. Embarassed А и аз съм последният пример за подражание в това отношение. Mr. Green

# 40
Здравейте и от мен.
Е, Ноичка, виждаш ли какво става като не се включвам по-рано. Цял ден изпуснах от лунния, а както знаеш много ми трябва  #Cussing out. Другия път да ме предупредиш предварително.
Тези крокчета са супер!!! Виждала ли си ги и по нашенско, че не съм копувала скоро обувки за децата???

Ох момичета, как се ядосах  #Cussing out пак почнаха да ги нищят арабите и мюсюлманите в съседната тема за малцинствата, с такова ограничено мислене и предразсъдъци няма да си промени светът скоро мнението за тях Confused
Ани, защо продължаваш да им се връзваш. То си е за тях. Колкото и да си говорят нито арабите ще се променят, че на някой не им харесвало, нито пък те ще станат с по-отворено съзнание. Аз вече подминавам такива теми, тъй като няма да прочета нищо ново. Все същите хора с все същите аргументи. Кефая  Laughing!!!!

отивам наказана в ъгъла- ще пиша кюфте съм 100 пъти!
Миличка, ти поне само кюфте ще пишеш. Аз ако отида наказана трябва да пиша "малко слонче"  Twisted Evil. То затова и не отивам. Ха сега прати малко мекички и насам.
Кате, ти коя зодия си? Да не си раче, че ти влияе луната?

# 41

Мдаааааааааа, ама аз мисля че го бях казвала, преди като като обсъждахме на миленчето или на мимето  бебчето че ще е раче май....  и ти тогава се включи и каза да и като теб!!! newsm78

# 42
Кроксовете не запотяват ли краката?На мен не ми харесват-груби и гумени Simple Smile
Катя-и на мен ми влияе Луната,едно напрежение в главата,бзсъние...
Наскоро даваха филм,как един пътува в бъдещето и вижда,че Луната се е пръснала на по-малки парченца и тайно пожелах това да се случи,че да спре тоя главобол Laughing
АниСим-относно сватосването мисля за БГ гените,те Египет гонят 70милиона души,а ние българките масово се женим за чужденци и ще се затрием като вид...Та за това Wink
Марси-как ме подсети за мекици PartyОбожавам!
Нещо тая лунна диета ме съмнява-как за 1 ден се сваля 1кг?Освен ако не е вода newsm78Само тая не съм я правила,понеже не ми се вярва,нещо да кажете в нейна защита?
Милена-дано се оправи малкия Praynig Ти какви дрехи си купуваш,нали си бременна,за бременни ли GrinningЕдна абая-по-широка и проблема е решен Laughing
Емирските и бахрейнската и саудитската-ще гледате ли Lost и Prison break,по новия канал?Чела съм различни мнения,нямам търпение да седна пред тв-то Crazy
Абе Мимето къде се загуби,бях се сетила да я питам нещо..И тя е по шопинг и релакс сигурно.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:13 от Дивиана

# 43
  • In a surreal moment!
Лелее , ама тия крокчета са гуменетки / разбирай галошки / май ? Само , че цветни и с дупки - правилно ли схващам !? Нищо ново под слънцето , стари концепции в нов вариянт - не изпотяват ли крачетата , не причиняват ли гъбички , на мен краката много ми се потят , няма да съм с модното течение явно - хаха !!!

# 44
  • по пътеката
ноя, аз съм със сър джон за крок4етата! ние с такива водим хлапетата на хамам! и аз си мисля за себе си и за линда да купя! пораснал е крака й!ама съм противник на вси4ко некожено и то естествена кожа за деца и големи за навън! с тази жега от 55 градуса, ако не си така обле4ен и обут с естествени материали, отиде ти здравето да лекуваш гъби и плесени! Mr. Green Sick
ели, ти виждала ли си гигантско кюфте, то минава като малко торнадо, бе! хаха  Joy
а, пове4е не обявявам, 4е ще правя нещо, сега пак да съм правила кекс, току правя едно пълнено руло, пак да стоя в кухнята! #Crazy Mr. Green снощи в22 им дадох кекса изпе4ен и топъл! ей, голямо признание ми е, нали съм бг 4едо! с едното признание живеем!
ако ме огрее отиваме в монтазаа, руините от римско време са наблизо и кафето е с парк за деца и за смесени двойки!!!!!!!

# 45
  • Sofia

Мария, каза че pc-то и отива на ремонт и няма да се вклюва известно време.

Lost и Prison break си имат доста фенове тука, Lost на мен ми беше интересен първия сезон, после почват да го разтягат, като видяха че има интерес към сериала.  

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:15 от Дивиана

# 46

Мдаааааааааа, ама аз мисля че го бях казвала, преди като като обсъждахме на миленчето или на мимето  бебчето че ще е раче май....  и ти тогава се включи и каза да и като теб!!! newsm78

Е, Кате, извини ме мила, но не съм запомнила  Confused. Soryyyyyyy  Flutter.

# 47
Привет и от мен!!!
Тези два дена голям кеф Heart EyesНа Катето сестричката си е тук и големи разходки му ударихме.Позасилих тея дни социалния живот и сега пак релакс ама няма как всеки е поел нанякъде.
Ели бравос мила удържа на думата си и ни пусна да  видим малката ти мартеничка HugГолям бозанчо е малкия юнак
Water Lily кои сезон на Бягство от затвора ще започва при вас?Аз така съм се зарибила с тоя сериал и само си чакам дните в който излизат новите серии.
Миленка как мина днес при доктора?Дано не е нищо сериозно и малкия фъстък да си щурее пак на воля Hug
Лек ден на всички  bouquet

# 48
Горяна-от началото започва серяала,аз до сега не съм гледала,даже не знам за какво става дума почти.А колко сезона са?
Утре при нас започва 1-ва серия PartyРадвам се,че ще има нещо да гледам,че след FH,дават някакъв Desire-нито историята е интересна,нито актьорите хубави.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:16 от Дивиана

# 49
Water Lily тук по нова телевизия даваха първия сезон но в момента аз си дърпам от нета сериите от втория.Гледах че в темата  за сериала в клюкарника  се говори че може би ще има и трети сезон пък на мен ми се ще да му видя края вече.
Приятно гледане и да кажеш дали ти е харесал Hug

# 50
  • По света и у нас!
лили сега тук дават FH, я кажи нещо как се развиват нещата!

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:16 от Дивиана

# 51
Не се изпотяват краката  в тях и на детското краче стоят много сладурски. Peace Аз си признах,че ги купих от чист снобизъм, защото цял Холивуд беше луднал по тях миналата година. Ама те нали откриват топлата вода винаги след нас. Embarassed Освен това хич не са и евтини. Не всичко, което е модно ми харесва или го нося, но в случая, след като видях хиляди детски крачета в тях  се понапънах да ми харесат. Laughing

Лилия, по кой канал са, защото ние сме с две сателитни и ми е трудно да ги следя всичките, да не говорим, че непрекъснато каналите се преподреждат автоматично, тъкмо запомня кой къде е и хайде пак отначало.

# 52
  • По света и у нас!
и аз съм ги виждала тези още 2005 година в тайланд!
на мен ми харесват тези сандалките,много сладки през пръсчето аз съм голям фен на такива чехлички!но в бг ще дойдат след 2 години сигурно!
в азия са ефтинки има ги и немаркови!
изчезвам че за днес ядовете ми дойдоха в повечко!

# 53
  • Sofia
Сладки са крокчетата, с дупките не се запотяват крачетата сигурно...

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:18 от Дивиана

# 54
Креми[/bняма да ти кажа за филма,няма да ти е интересно!Много ги повтарят предишни случки,а краят така го рекламираха,че ще е необикновен...Пък...Май няма да има сезон 2,така се стекоха събитията...Лично на мен в началото ми беше по-интересен.Актьорите обаче са ми много симпатични и бих ги гледала 5 сезона,само заради дрехите,грима и чара им!
Горяна-ще кажа дали ми харесва,а ти после на компа ли ги гледаш или на тв?
Нойа-ние сме с 3 сателитни LaughingОбаче на дистанционното има опция:
favorites,избираш които канали си харесваш и немърдат!
От утре в 9 сауди време започва новият MBC,след ем би си фор,сега пускат:ем би си екшън,има го на арабсат и наилсат.Името подсказва какво ще се върти Simple Smile

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:19 от Дивиана

# 55
Тъкмо ми свърши прожекцията и пристигам  Wink
Лили на компа гледам Prison break даже утре излиза 19 серия от втория сезон и се каня да го прослушам
Ноя много оригинални тези крокита.Такива равнички бързоходки много ми допадат.

# 56
Горянче, разписвай се по-често и ти. Hug Двете с Катето много тежко го давате. Wink

Лилия, аз от 9 дистанционни не намерих такава опция, но при нас са много сложни техниките,трябва ми време да ги разгадая каквото нямам.

# 57
  • Sofia
Гале, откъде го теглиш Prison Break - от локален сървър или от торенти, аз компа съм го заредила и с едно друго сериалче Dr. House и CSI New York, та до Prison Break не мога и да стигна. А Heroes следи ли го някой?

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:20 от Дивиана

# 58
Мале, Галенце Ноя как ни строи в две редици... и днес колко сме активни....
Аз започвам да творя за съвместния проект на фотошопките и великденския благотворителен базар... пожелавам си муза... Laughing

# 59
Мале, Галенце Ноя как ни строи в две редици... и днес колко сме активни....
Аз започвам да творя за съвместния проект на фотошопките и великденския благотворителен базар... пожелавам си муза... Laughing

Като ти гледам аватарчето не е като да ти се е свършила музата..... Mr. Green

# 60
Горянче, разписвай се по-често и ти. Hug Двете с Катето много тежко го давате. Wink
То аз днес много се позасилих Laughing ама то така като още си нямам компютър на работа  бързам да си мина от реда за цялата седмица.Иначе само дебна колежката да тръгне за кафе и сядам на нейното място да ви изчета да видя как я карате:hug
Ани сериите ги тегля от локалния сървър.Хубаво че има и по запалени от мен потребители та аз карам направо на готово Blush
Да бе Катенце   направо ме върна Ноя към върна към доброто старо време в училище.И там така бяхме изпълнителни с теб нали бяхме рамо до рамо и държахме здраво фронта

# 61
  • По света и у нас!
кате от все сърце ти пожелавам голяма мощтна муза!
А на теб не че ти липсва,знаем ти фантазите по маникюр,ухааааааааааа

# 62
Благодаря момичета.. не ме карайте да се изчервявам... Почвам да творя една шарена рамка с яйчица и знам, че колкото повече се мъча, толкова по-добре ще става, ама само дето страдам само от липса на време.... Embarassed

# 63
  • Torbay
Я да се намеся в темичката ви Grinning
Добра ви вечер. Каква е часовата разлика с Англия между другото?
За кроксовете - страшно сладурски са и миналата година Алекс страшно много му харесаха, като ги гледахме в магазина и искаше такива, но аз се заинатих и не му ги купих точно поради причината, че всеки 5 носеше такива. А те се набиват на очи с ярките си цветове и необичания модел. Не бяха много скъпи. Освен летните сандали имаше и уелис. Не запарват ли краката сандалите, т.е като се изпоти крачето не се ли пързалят и да са неудобни при ходене?

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:22 от Дивиана

# 64
  • По света и у нас!
Ами англия са по гринуич доколкота аз си спомням а кувейт,сирия,саудитска арабия,ливан,йордания,бахрейн, катар,израел за на+3 А емирствата,йемен,оман и надолу са на +4!!!

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 23:05 от Kremi_m

# 65
  • по пътеката
да си 4еститим ли мбс акшън? 4акам го като коледа! нали ми се сгафна устройството за движение и си седим  на нилсат! та поне да си запълня о4ите с тв!айде мабрук! и аз се залепям за сериалите!
ноя, голяма зарибявка си!крок4ета!   newsm78 Peace
креми, аз споменах пакитата, за да спестя букви и време! нищо лошо, поне си ме знаеш!  Peace  bouquet
ама знам, 4е така им викат обидно!като по4нат с едни обощения, ми идва да стана  ескимос! Mr. Green
лека и споко моми4ета!  Hug

# 66
Момичета, редактирала и изтрила съм доста постинги, смятам, не е нужно
да обяснявам защо.
Ще ви помоля, да се върнете към обичайните си теми за разговор. Peace
Ако, толкова искате да си говорите по "онази" тема, моля, ползвайте
ЛС.
Благодаря за разбирането!

# 67
Привет момичета Hug,

За  кроксовете -  купих си  преди година и ги използвам за вкъщи много  са ми удобни  и практични  и  не се притеснявайте за гъбички,  кроксовете нито запарват, нито се вмирисват както много джапанки например, а колко са леки не е истина, не се чувстват на крака Grinning
Ноя - успокои ли се вече за детенце ...
Креми - я се стегни мила , ако искаш с по- здрави колани  Winkама да те чувам че ти е кофти не ми харесва ....
Приятен ден момичета ...  bouquet

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 13:15 от Дивиана

# 68
  • По света и у нас!
Добро утро мами!
Дивиана несме искали да нарушаваме добрия тон!
Но никой не търпи на обиди мисля и се мъчи да се защити!
От тукнататък съм казаланека си говорят"кучетата си лаят ,кервана си върви"
Ох аз съм малко по донре, разходки едно друго, от днес почвам и аз тази японска диета-незнам акво и е японското, по скоро яйчна,но ми хареса, прилича на протеинова със други позволени неща!
Вчера се мъчих да съм на лунна но едни солетки объркаха нещата!
Сега ще съм сериозна и да ме мъмрите ако кривна-ще си кажа естествено!Срам ме е вече,тези пусти кила да си се  мъкнат все след мен!А от септември съм почнала да смъквам а колко пъти спирах и колко съм неериозна, ами пристрастена съм към сладкото, немога просто а и като се готвят вкусотий в къщи не издържам!
Слагам кафето и се връщам да почета докато Сами е спокоен, днес щеходим доки да го види ченещо ми се закашля а и мен ме боли гърло!

# 69
Здравейте и от мен.
Креми, сложи ли кафето??? Пращай по едно и насам, че много ми се пие. Дано Сами не е болен, че е много неприятно. Рая пак нещо се разкашля и вече не знам какво да я правя  newsm78.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 13:16 от Дивиана

# 70
  • По света и у нас!

Хаиде на кафенцетъо, за любителите на силното еспресо!

# 71
Е, Креми, златна си!!!  Hug Точно това ми беше необходимо. Тези дни бебо пак започна да се буди много често през нощта и можете да си представите как мама се чувства  Tired.
Миламама, и аз точно това отговорих на Ани след този цитат.  Аз съм против генерализацията. Не е хубаво да се слагат епитети и определения на една нация, последователите на дадена религия или членовете на дадена група само заради няколко лоши примера. Но така е било винаги и така ще бъде. На мен също не ми се занимава с такива спорове. Предпочитам да си пийна кафенцето на Креми  Mr. Green /ех, да беше и забъркала едно кексче към него щеше да е супер/.
Ани  Hug.
А къде са другите??? Миленка, още ли сте по разходки и шопинги? А БГ мамите май работят.

Хайде до после.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 13:18 от Дивиана

# 72
  • По света и у нас!
Ели аз съм за през пръстите днес!
Уж диета ще почвам, ама винаги така правя,до обед издържам на кафе, но едни такива сухи пасти ми са из главата и пред очите и не се сдържах!
а за кексчето нямаш глижи, фадаалии от моите пастички!
уф как ще отслабна!Ама пусто дупе,все за сладичко си мисли!
Аз дупето и краката ги смъкнах, но корема е още  #2gunfire

# 73
  • по пътеката
аслема, арабски! креми, мерсалик за кафето! отивам след спорта на хамам, искам масаж4е!топло и лаф-моабет! сериозните теми са за хора, които са  над ли4ностните проблеми и които гледат много по- дале4е от собствената си сянка.
ходих сама в4ера със поканилото ме семейство на монтазаа, красота, храсти, изрязани в разли4ни форми, фонтан4ета на тераси, зелена морава и планината ширнала се  пред  нас! житата по пътя!и гаджета на маси4ките! после ходихме на пица!моят мъж заяви, 4е не искал без кола!(сега сме без кола, той без 2 жена) ама няма клю4 от нас и стоял при свеки, спал, играли ма4 с линда! малко хепи фатер дей!
та така при нас, манджи и .....каквото искате си напишете за попълване на менюто!аз си довърших пълениното хлебно руло, пак съм на стената на пла4а!ама няма да ям до 18! сраммммммммм! Sick

# 74
  • По света и у нас!
Ели а на мен канафа как ми се яде!уф все едни вкусоти в главата ми!
тук пече но духа студен вятър, и ще идем на бързо до поликлиниката да ни прегледат!А вчера купих манго на сами да пробва!Че и аз и баща му много обичаме манго, то от това е и коремчето ми та и неговото, Видях и памело тук, не можах да повярвам а продавача дори не знаеше какъв е този плод,и каза че е вид пъпеш!А таиландците му казват плода на любовта,бил афродизиак, и на мен ми хареса, цитрусов такъв със специфичен вкус!
Само дето тук едно памело беше 5 лв а там за помалко от половин долар .Е!

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 12:57 от Kremi_m

# 75
  • По света и у нас!
о марси много добре звичи това!браво на теб!
Аз също трябва да си поема наказанието, щенапиша 100 пъти аз не обичам шоколад!
АМА АЗ ГО ОБОЖАВАм smile3511 newsm45

# 76
  • София

Добър ден  !
Ох, пак чистка е имало  Rolling Eyes.
Аз надуших кафето и се присламчих до Ели Blush.
Да се разпиша, че съм жива. Нищо интересно около мен. Уча за изпити , не спя нощем, и мисля какво ново да уча. Йасин  е станал голям мошеник. Обува ми чехлите с ток 12 сантиметра и виси пред огледалото наконтен с шапката ми.
Креми, честити ходещи крачета. Дупе да ти е яко, диети не са ти нужни.
Дани, децата как са ?
Мария,честит бъдещ дом.Бързо да става готов, пък другото си го имате.
МLN, как е Кхалид ?
Така е като не бях влизала отдавна никакви снимки не видях..Четох Ви по диагонал, отивам да си дочета.

# 77
изтрито от модератор

Миламама, този път наистина прекали. Радвам се, че не всички арабски мами  мислят така.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 13:14 от Дивиана

# 78
Момичета, любезно ви помолих да спрете.
Отправям официално предупреждение на
milamama, elip и AniSim за неспазване на правилата.
При следващата ми забележка по този въпрос,
ще последва временно спиране на достъпа ви до форума.
Решението е ваше.

След малко ще почистя темата.

# 79
milamama, не случайно заключих онази тема.
Ако целта беше, да се продължи с коментарите, щях да я оставя отворена.
Помолих ви веднъж, ще го направя втори и последен път - моля, спазвайте и се
съобразявайте с правилата във форума!

Докладите с критики не ми е работа да коментирам, нито ми е в компетенциите.

# 80
Манел, добре завърнала се. Затъжихме се за вас  Hug. Опасен е малкия сладур. Как се справя върху толкова високи обувки  #Crazy. Аз не мога да ходя на високо. Успех ти желая на изпитите и да черпиш  Mr. Green. Кога ли и аз ще започна моите  newsm78.
Креми, и пастичките вършат работа. И на мен така ми се услаждат  Mr. Green. А относно канафата/или конафа  newsm78 как е по-правилно/ май сме на една вълна. Миналия ден карах мъжа ми да отидем да купим, че така ми се беше прияло. Но съвестта накрая надделя и се отказах  Confused. Какво да правим килограмите, трябва да ги топим.
Марси, много приятна звучи разхотката ти днес  Grinning. Пак ли си на вълна вкусотии днес? Оле, аз да ви се похваля от новото ми момиче. Прави страхотни шримпсове. Направо си облизваме пръстите. Щом и на Рая й харесват, а ви се оплаках каква е избирателна относно яденето, значи са супер.
Хайде да ви оставя сега за малко, че куклите ме чакат да си играят с нас с Рая  Joy.

# 81
След второто ми включване по темата, mamamila продължава да публикува реплики,
които вече съм изтрила.
Ясно е, че не желае да се съобразява с правилата на този форум.
Щом е така, достъпът до форума ще й бъде спрян за 3 дни.

# 82
  • По света и у нас!
Ах забравих да ви кажа нали Сами спря да пие сухо мляко а не искам да е само на кисело, изследванията сочат че в киселото има много натрии и не достатъчно калций и витамини, но сок може да пие в промишлени количества, е днес реших да направя млако със сок, нали по арабско има такива на данон много ги уважавахме с мъжо!Та и сами уважи бутилката, не искаше и капка сухо мляко а със сок изпи 280 мл сутринта! Hug

# 83
Е, браво на юнака!!! Пробвай го така. От време на време децата си променят вкусовете. А това за киселото мляко не бях го чувала  newsm78. Що се отнася до сока бях чела в една книга, че по-добре децата да пият вода, тъй като в соковете имало много захар, а витамините да си ги приемат от плодове. Но нали знаеш, че за всичко има различни мнения.
/куклите ми се разминаха малко. Сега оцветяваме  Mr. Green/
 Hug

# 84
  • По света и у нас!
Ама той чиста вода не пие, може да я боядисам само със сок и я пие, но чиста не иска и е или 50 на 50 сок вода или повечко вода!чист сок рядко давам!

Ама не ми се стува честно някои да бъдат блокирани а други които също обиждат да си пишат!
има дискриминация към нас защото мислим различно ли!
или дорет която обиди пакистанците а мъжа ми е такъв има право ли?
не съм съгласна!
нека и тя бъде блокната а?!?

# 85
Права си Креми.И в другата тема започнаха да се обиждат и се очертава продължение на заключената...Минава се на лични нападки..Съжалявам за Мilamama,но наистина е по-добре да замълчим.Ако оная тема беше оставена,щеше да стане лошо,само как бях набрала скорост,но се усетих навреме.
И други трябва да се предупредят от модератора ,защото продължават да се заяждат.

Браво на Сами,ако в БГ продават сокове без захар,защо не му даваш от тях,а най-добре прясно-изтискани и без подсладител.Аз пък сега се чудя да захранвам ли Сара.Тя е доста едричка за 4-месечно и въпросът е кое е по-добре:да продължавам с кърма или да захранвам,защото е голяма и млякото не и покрива нуждите или не,за да не стане още по-пухкава.Сами също е бил едро бебе-вие как процедирахте,Креми?Колкото и да чета,не мога да си реша дилемата,а вече 2-ра седммица отлагаме консултацията с педи,заради заетия ни татко Sad
Ели-с какво оцветявате?Кари само с моливи и разрешавам,че с фулмастри става страшно GrinningКолко дрешки си съсипа..
Марси-да ни е честит новия канал  bouquetем би си-то ме кефят,а и филмите са нови.Само да не се ошишкаме от стоене пред тв-то Laughing

# 86
  • По света и у нас!
Ох лили сами верно беше шишкаво бебеа и сега си е!
на 3 месеца беше 7,100 а на 4 8кг като на  3 месеца бяхмев болницата, но нему се отрази!
Аз го захраних в 4ти месец със плодово пюре защото кърмата ми взе да намалява, в болницата сучеше по малко и ми намаля, после не му стигаше и тои много се нервеше като ме изсуче и почваше да плачеи да ме дърпа!
след това минахме на картофени пюренца и така  се захранихме!сега яде и солети ибанани!А тук има естествено сокове без захар и аз такива давам, ами аз трябва с кашоните да взема те сокчетата са от 200 мл, има и едни морковени но видях как едно комшийче стана оранжево от пренасищането на моркова!
А естествено сами най уважава банана!
към 5 днес ще го пробвам манго плод да му дам

# 87
  • По света и у нас!
и да се отчета нищому няма на сами, не знам от какво се закашля вчера и понеже майками е паника хаиде на доктор да ходим!
здрав прав юнак е!!! Hug

# 88
Лилия, аз си мисля, че Сара ще ти покаже дали не й стига кърмата. Но ако й стига защо ще бързаш? Аз захраних бебо след 6ти месец нищо, че не беше шишкав. Но както ти си решиш. Ти най-добре си познаваш детето /докато не ни я пратиш на нас де  Mr. Green/. А иначе ние оцветяваме с всичко, каквото ни попадне, но и аз си мисля дали да не й забраня фулмастерите  Laughing. Дрешки не си е оцветявала, но ръцете й са постоянно шарени.
Креми, браво на Сами. Добре че е здравичко детето. Относно водата и Тарек е така. Чиста вода не пие, а само смесена с малко сокче, но гледам, че тези дни е започнал да пийва по няколко глътки. До кога ли ще е така  newsm78.
Ох, добре сте вие, че децата ви оставят да гледате телевизия. Нашия ТВ само Телетъбис и Том и Джери предава. Друг канал просто не съществува докато Рая не си легне  #Cussing out. Но и ние довечера ще гледаме новия канал. Татито ни го чака като топъл хляб  Grinning.

# 89
  • По света и у нас!
Къде зачезнахте!
Оле това манго беше супер зелено, удряше по скоро на тиква само около костилката уряше на манго е поне а си опита, харесва му а го върти из устатас и да изсмуче сокчето и го плюе, а толкова е твъро че хастъргах но не го иска настъргано иска а гризка!
живот и зраве по-нататък ще яе хубаво манго!
къде се изгубиха повечето!

# 90
Народа е по разходки сигурно...При нас времето е супер-и аз се поразходих,уж само до супермаркета,но времето беше толкова приятно,че реших да оставя Сара да си спинка в количката.Ходих в един магазин и си харесах  панталон.Ама много го харесах.Обаче ми се впива в д-то SickНо сигурно ще си го взема,за да ме стимулира да отслабна.
Машаала Креми,Сами голям мъж ще стане!На таткото ли се е метнал?И ти не си ниска,де.Мангото нали има различни видове,може това дето си купила да е от тия за готвене-те са твърди.Иначе ,,алфонсо,,май беше най-вкусното.А помело като огромен грейпфрут ли е newsm78Не съм опитвала.
Ели-като прочетох за Сара и ме стисна нещо за гърлото LaughingЛесно не я давам,да знаеш NaughtyВ Египет нали знаеш как се дава булка:обзаведена къща в хубав квартал,комплект масивни златни накити и крупен махър(пари за девойката)Иначе няма сватба Laughing
Толкова и се радвам на малката,само я гушкам и и говоря мили думички.А тя гука и се усмихва.Сега разглежда навсякъде,обича да се гледа в огледалото Heart EyesА татко си го гледа с отворена уста-толкова и е интересен Heart EyesМаха с ръчички да я вземе..Абе щастие голямо покрай бебето!
Как се разбира дали има нужда от друга храна?Памперса го мърси много малко,значи всичко усвоява...Кърма имам достатъчно,алхамдулила!Ще видя педи какво ще каже,те при нас насърчават късното захранване..
Днес освен другите и ирландската робиня изчезна Laughing
Хайде,отивам да гледам първият епизод на Лост,на БГ как са го превели заглавието на филма?
    Лека и спокойна нощ и да не се ядосват някои излишно!

# 91
  • по пътеката
тук съм, кремски! боли ме глава винаги след хамам, уж не стоя и на топлото, не знам защо е така! мангото трябва да ухае и да не камък, поне така ми го показаха! и цветът май е важен! тука е скъпо и само пием сок натурален,(???)!аз правя цитронада от лимоните! ама като не ме мързи, 4е си е малко хамалогия!
ве4е по4наха да излизат летните плодове(за бг са летни) тука вси4ко е ранно или целогодишно!
миленка ,какво стана?
да не са баннати другите?
ели, линда само слънца рисува, кръг4ета! иска аз, ама не искам да й налагам моите модели, нали не било добре! как ще се прояви пикасо на 21 век! хехехе!просто не иска да копира, странно ми е! но съм й дала време до бг! но поне с куклите не ме занимава, говори им!вие какво рисувате и как си добре, 4е гледа тв, линда ми е мъка сутрин, веднага ска4а да заминава навън! абе стои гледай анимация да си изпия кафето!няма!

# 92
  • в средата на мъглата
здравейте всички
първо да ви разкажа нещо смешно,вчера на празника в културния център имаше рецитал аз бях музикален оформител по времв на рецитала  и даяна съответно беше до мен ,а каките на маса срещу нас в един момент даяна започва да вика дуде дуде/така се обръща към муфида/и циалата зала се опитва да да не се разсмее като знае какво озна4ава дуде-червеи-за тези които не са запознати с арабския.а на малката си кака сами казва кака или нана.
а за първи път направих соленки с 4ервен пипер за шведската маса излезнаха супер.
елип с оцветяването не сте само вие даяна вече се събува рисува под панталона и пак се обува,или рисува по учебниците и тетрадките на каките от което те полудяват.
а за киселото мляко тук в сирия няма данон и от лятото когато си бяхме в бг даяна не е близнала кисело ,преди лягане и давам нидо с бисквити

# 93
  • Sofia
Здравейте и аз съм тука, но ме цепи и мен главата....

Заинтригувахте ме с това помело, ще взема да опитам. Манго взимах веднъж, но нещо не ме впечатли, на сок по го обичам, но пък на ананаса съм фен  Simple Smile

А давате ли на децата с пластелин да моделират, или са още малки?

# 94
Докато се върнем от Рияд, стана време за лека нощ при нас. Simple Smile Изкарахме много хубав ден, Д.Т. и аз, но за да не мрънка сър Джон станахме по ранни петли, в 7 сутринта вече бяхме в Саудито и от там на самолета. На Дилън пъпа му все едно в самолет е хвърлен и поради честитите пътувания  го приема като карането на колело,той на такси по-рядко се вози. Mr. Green След това Gulf Air рещи да не изневери на репутацията си и закъсня само с един час.Скай нанито беше българка, много сладка,но не разпозна мартеницата на абаята ми. Embarassed Та после се стресна като я заговорих на български.Тя пък размени няколко приказки на ирландски с Джон, екс гаджето й било ирландец, но все още беше с добри чувства към тях(ирландците) Laughing Като чета, Дивиана пак е влязла в ролята на мутауа и е разчистила (звучи ми като тези дето разчистват в Мафията Simple Smile)основно.Ей,не беше такава преди да стане модератор, чела съм я с удоволствие, сега основното, което виждам е само "последна редакция...от Дивиана" Peace

Марси, не визирах теб за обидното или по-точно презрително обръщение PeaceПросто отбелязах,че навън, особено в Англия, едва ли някой ще си позволи да го каже на висок глас, та би било добре и тук да има някакви задръжки, но ако ги нямаш, едва ли форумът ще те научи.

# 95
  • По света и у нас!
Добър вечер!моя звяр заспа, леле много щураво стана tова дете!
Мангото не миришеше много африканско май беше от еdрия сорт, аз тези за готвене в тайланд ги видях даже се излъгах да си купя, ами те удряха на зелен домат!амо дето миришеха! А памелото е едно такова много голяма колкото пъпеш, с кораоколо 2-3см и му се махат люспите като на грепфрута!Да обаче в тайланд го продаваха в тартелки готово обелено и така яденето беше яко!иначе е с консистенция на портокал само ето е мнго много еър и има такъв еин ненатрапчив вкус, много свежо, не е слако dори леко безвкусно, първо не ми хареса за това че е безвкусно но пък е освежаващо а и като казват че е плоdа на любовта!
Само там не съм пробвала онова мнго миришештото, не му помня името, дори беше забранено да се внася в хотела!то беше афродизиак но миришеше на вкиснали чорапи и тоалетна примесено, какъв афродизиак бе аз в супемакета щях да повъна покай този плод!
Аз съм виждала индиец които говори свободно бългаски, ами завършил медицина в плевен !
човека!
ех Mарси липсват ми постингите ти!Така разведяваш!
Вие с Ноя сте основната подправка на нашата темичка!А Mимето е шехерезада с нейните разкази!  bouquet

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 22:37 от Kremi_m

# 96
  • Spain

Kremi_m не знаех 4е мъжа ти е пакистанец ..затова вземаш нещата така присърце ... е не се обиждай .. никои не се заяжда с теб ли4но .. нито пък мисля 4е някои е искал да обиди то4но твоя мъж . в страните в които живеем просто вместо мароканец се казва например "морос" което е обидно но така е прието .. предполагам и в англия това просто е станало нарицателно ... не го вземайте толка присърце - вси4ки знаем 4е съпрузите ви са любвеобилни , грижовни и добри хора .... дискусията е за съвсем друга класа хора .. с която предполагам вие в ежедневието си се сблъсквате много рядко

# 97
  • UAE
Привет и от нас
Голяма 4истка гледам в постингите ви Laughing Пак не сте се държали прили4но. Mr. Green
Нямам време да про4ета вси4ко,4е отивам по зада4и Grinning
В4ера водих малката на ски дубаи милата беше като омагиосана.2 4аса дава заето,защо е толкова студено.Като пипна снега се уплаши и запо4на да си тръска ръцете Grinning ПОсле и хареса,но категори4но отказа да се пуска с батковците по пързалките(4е мама нали не може)
Видяхме се с Люба и после порядъ4но си напазарихме Laughing

Веси тениски като на аватара ти правят в Емиреитс мол.Малките са по 45 дирхама.Много са сладки.Ние направихме една такава футболна на Халид за радост на мубарак,които направи поръ4ка и за себе си Laughing

Хаиде аз да ти4ам,после пак ще пиша  bouquet

# 98
Добро утро, момичета.
Миленката се е разписала най-после, но е забравила за кафенцето /аз съм отчаяна от свалянето на кг, затова и с тортичка  Twisted Evil/.
Как е Люба? Другия път да й пратиш поздрави, че вече много рядко се включва.
Марси, защо не било добре да й показваш как рисуваш? Аз от време на време й рисувам /не че мога де  Mr. Green/. Но тя като че нищо не рисува в момента. Пише буквичките и цифрите само, а иначе оцветява картинки от книжки или принтирани от нета. Намерих много сладко сайтче /ако искаш ще го намеря да ти го пратя/. Освен това миналия ден накарах баща й да й купи книжки и с арабската азбука и буквички, че на англ мога да намеря материали в нета, но на арабски  newsm78. А за ТВто от скоро започна да се заглежда по анимационни, но не е за много дълго. Но и аз не я стимулирам да гледа толкова. По-добре да се занимава с нещо друго.
елип с оцветяването не сте само вие даяна вече се събува рисува под панталона и пак се обува,или рисува по учебниците и тетрадките на каките от което те полудяват.
а за киселото мляко тук в сирия няма данон и от лятото когато си бяхме в бг даяна не е близнала кисело ,преди лягане и давам нидо с бисквити
Е, разсмя ме с оцветяването под панталонките  Joy. Много ти е изобретателна Даяна, браво. А защо не й даваш друго кисело мляко на бебка? Предполагам и при вас има много марки като тук. Имаш някакви други съображения ли?
Ани, аз давах на Рая да моделира с пластелин, но после събирах топчетата по цялата къща  Confused. Затова сега гледам да я занимавам с нещо друго. Е, като се сети за пластелина й го давам, но я го е оставила настрана и е започнала да върши нещо друго, и съм го скрила Mr. Green.
А какво е това помело? Да не е т.нар. passion fruit? А иначе мангото също е на почит в нашето семейство, но когато тати го разфасова, че аз съм с две леви ръце  Joy.
А, още нещо. Да ви се похваля, вчера откриха в компаунда ни Donut Magic - snack corner. Добре дошли сте всички. Има страхотни вкусотийки  Mr. Green. Сега наред с плуването за здраве /не за друго  Laughing/ може да си хапнем и донатче. Ноичка, чакам ви със зетя  Grinning.
Хайде стига съм ви надувала главите. До после  Hug.

# 99
Добро утро, сърцето ми спи още. Не знам как станахме тази сутрин, че и не закъсняхме както обикновено.Е, аз си тръгнах с чантата на Д.Т., та трябваше пак да се връщам до училището. По въпроса с оцветяването, най-голямото ми наказание  е като му дадат книжките с боичките в самолета и настъпи ужаса. Няма как учтиво да откажа. Mr. GreenОт двете училища всеки ден се прибирам с един куп произведения, за които госпожите са се постарали отлично и им ги събирам в папки, отделно в края на всеки срок ми се връчва внушителен плик с художествена дейност.

Миленче, идеята с тениските хич не е лоша. За колко време стават и къде е точно магазина. На твоя тениска,например на Манчестър Юнайтед правят ли, че те са боговете на баща им. Simple Smile Ние обмисляме да сме в Кемпински този път, който се намира в Емирейтс Мол, та направо по пантофи да слизам в мола. Laughing

# 100
  • Sofia
Добро утро на слънчевите мамчета  Hug

Ели, ако бях при вас с този донът кът съвсем щях да се окръгля Joy , а как ме подкокоросахте за тази кунафа, не мога да я открия тук, въобще.

Ако помелото е passion fruit, май наистина е афродизиак   Twisted Evil А някой да има впечатления от един плод, личи май са казваше...

Я кажете този онлайн речник върши ли работа за тези, които са на Вие с арабския  newsm78

http://www.google.com/language_tools?hl=en

Лек ден ви желая и само положителни емоции!

# 101
  • у нас
Здравейте мамчета.  Hug
Влизам да ви видя набързо,че много ми домъчня за вас.Как са прекрасните ви дечица  Heart Eyes
За съжаление при мен отново новините не са добри smile3518 Weary.Утре предстои тежка операция на баща ми.Съвсем неочаквано му откриха тумор в мозъка.Операцията е спешна и неотложна.Много ми е тежко и не мога да говоря много за това.Надяваме се да се окаже доброкачествено образувание и да не дава Господ да е разсейка от някой друг орган.По принцип оплакванията му бяха други,отслабна с 8 кг за около година,болки в стомаха и какво ли още не,но тъпите доктори само го тъпчеха с лекарства и никой не помисли за по-сериозни изследвание.Всичките го отдаваха на язвата,която той има от години.
Ох,не мога да продължа да пиша.Всичко се размазва пред очите ми.Молете се с нас в утрешния ден,знам че ще помогне.Операцията ще започне към 8,30.Ако съм в състояние,ще пиша.Приключвам до тук за сега,просто не мога да продължа.
Целувки за вашите съкровища

# 102
Лорекса, миличка - стискам палци... Дано всичко е с добър край!! Бъдете силни и вярвайте в доброто!!!  Praynig Praynig Praynig

# 103
  • Sofia
Миличка Лорекса, дръж се, ще се молим всичко да се развие по най- благоприятен начин за баща ти  Praynig Стискам и аз палци, кураж!

# 104
Лорекса, моля се операцията да мине успешно утре и с това да приключи. Praynig Hug Бъди силна и се настрой позитивно. Hug Hug

Ани, за този речник не знам, но Ния беше изровила някакъв, за да си помага с домашните и даваше много стилистични и граматични  грешки, но предполгам,че за основни неща става.

# 105
  • По света и у нас!
Добро утро!
Ох лорекса много лошо това, щесе молим за теб, аз вярвам че помага!и намен ми се размазва екрана сега,мога да си представя как се чустваш!бъди силна,това и на него ще му помигне!
Ох личето незнам какво да кажа, и ми харесва и не,филипинките го ядяха като семки, и тези в спаниш вилата дето бяхме в началото им носех по 2-3 кг!
Ами едно такова лигаво ми е и лошото е че поняккога се отделя и горната частна костилката и все едно ядеш дърво! #Crazy
Хилиганче има защо да се засягам когато се обобщава и плюс че познавам много интелигентни пакистанци а и детето ми е с такава кръв няма как просто!

# 106
Мила Лорекса, стискам палци и аз утре всичко да мине успешно  Praynig  Praynig  Praynig. Бъди силна.

И на мен Манчестър Юнайтед ми е любим  Mr. Green. Може ли и аз да си поръчам тяхна тениска???  Grinning Много са сладурски.

# 107
  • По света и у нас!
A mother care няма ли серия с манчестър Сами има едни такива ,а в саита съм виждала и екипи!
А passion fruit  е друго!
http://www.thaiflyingclub.com/linkthaifruit.html

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 11:06 от Kremi_m

# 108
  • по пътеката
креми да те изстрелям до тайланд сега, аха като ми откри света на фруктите там! как ще умра без да съм пробвала! поне на хората там не им липсват плодове и витамини! какво изобилие от видове! красота!ние днес ще сме по смяна на дрехите зимни с летни, ве4е сме по т-шъртка с дълъг ръкав! голям кеф и е на линда да рови дрехите! по4нала  е , до дове4ера ще е заета с любимото си занимае да рови и мери и пробва!
сега видях на лорекса постинга! Sick моля се за баща ти Praynig, дано е  супешна операцията при него!стискам палци! Hug
лек ден! Peace

# 109
  • UAE
Лорекса ще се помолим за баща ти Praynig Дано вси4ко мине успешно и да се радва още много години на вну4ките и децата си Hug

Моми4ета изто4иха ми кръвта.Ако знаех,4е ще ми взимат кръв и урина 3 пъти през 1 4ас,нямаше да отида.Не мога да си свивам ръцете,а да не ви обяснявам как едвам не припаднах,4е от 7  до 12 на гладен стомах и без капка кафенце Sick

За тениските: сигурно може и със собствена тениска.Другият път ще попитам,4е и ние сме с екип на Англия.Но сега ще издеистваме един на Ал Аин,та гордоста бащина да е възможно наи-висока степен Laughing

Нои4ке ти ме убиваш.ПО пантофки в мола Hug hahaha
Миламама това с у4илището сериозно ли?Леле ще доиде време да те е страх да си пуснеш детето на у4илище Tired
Ели и ние си играем с пластелина,девоиката си прави маникюр от пластелин  Mr. Green Също и давам да рисува с водни бои4ки,флумастери.Не ме притеснява,4е се цапа.Ка4вам я на стола за хранене, да е по на високо,4е Халед само я притеснява,слагам и "мошамената риза" и се по4ва с мацането.Такива цапаници твори детето. Heart Eyes

# 110
elip, ако искаш оригинални екипи трябва да са от спортен магазин.В Рияд имаше преди две години, но след това спряха внос.Нашите ги мъкнем от Лондон, от миналото лято са нови, тоест смениха спонсора и за това направиха други с името на новия спонсор. Но това е ако свръх се вманиячаваш. Simple Smile  Мерси за поканата, но ние не си падаме по донъти, така че ще ти се наложи с друго да ни почерпиш, най-добре собствено производство, не индонезийско. Twisted Evil

# 111
Лорекса кураж миличка  Hug Стискам палци всичко да мине добре утре и баща ти бързо да се възстанови Praynig

# 112
Браво, браво, свате. Ти сега си търсиш причина да не дойдеш, така ли  Thinking? Ако искаш да ти стопля детската храна съм ок, но да приготвям нещо "собствено производство"...  newsm78 ... нещо като фреш джус ли имаш предвид?  Joy. А за фанелките на Манчестър ще проверя по нашите спортни магазини, но ако ги нямаме тогава пак до теб ще опра  Blush. Е, шегувам се де, но наистина този отбор ми е любим още от малка  Peace.
Миленка, съжалявам миличка за кръвчицата ти. И аз така се чувствах като ми правиха изследвания. Даже после се оплаках на доки, че заради тях ме изкараха анемична. И как няма като ми взимаха толкова много кръв  Joy. Иначе девойката ти е супер. Това за високото столче не бях се сетила. Ще пробвам дали още й става нейното.
Абе аз забравих да ви питам. Гледахте ли снощи МВС екшън?? А Lost??? Обаче голяма реклама беше на новия канал. Първата серия я даваха по МВС2, МВС4 и МВС екшън  #Crazy. А днес се оказа, че сериала го дават и на М-ТВ, но там са по-напред. Изобщо отвсякъде сме изгубени /загубени  newsm78/ тука. Как ви харесва сериала? Не ме бийте, но от първите два епизода не съм очарована  Sad. Дано да стане по-интересен нататъка.

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 14:32 от elip

# 113
Вижте това:
http://www.priqtelstvo.hit.bg/

Hug

# 114
  • София
Здравейте, сладурки  Hug

Лорекса ще се моля за баща ти  Praynig Praynig

Ели, Ани, аз на Илияс му давам и флумастри и пластелин. Само че аз съм си избрала такива флумастри, които се мият после -" Кариока". Засега " рисува " само драсканици, а от плателина лепи разни неразбираеми за мен неща, но му харесва да се занимава и аз разрешавам. На мен ми каза детска педагожка, че моделирането с прастелин развива двигателните и хватателните умения. Той обожава да реди и пъзели. Купувам му на  Дисни едни дървени и си ги реди с кеф.
Тук в БГ е супер време - само за разходки и да не си на работа !  Confused
Ели, и Тарек е много хубаво дете. Изглежда, че ще стане висок младеж, а очите му са просто-
о-о мечта ! Да го нацелуваш хубаво щом разрешава  Heart Eyes
Лили ( Веси), Lost  на български е преведен , като Изгубени ! Не съм го гледала, защото трудно издържам сериалите... ooooh!
Ноя, представям си те с вееща се абая да търчиш по децата... Laughing Sick На мен ми беше трудно в Йемен с това облекло, признавам си, но пък иначе правех много впечатление и така се чувствах по -маскирана  Shocked. Иначе там опитах папая и много ми хареса ! А манго тук продават, но действително не е толкова зряло и сочно, като тамошните.

Да ви се оплача .  Crazy Снощи, събрала една агитка, отивам да гледам Нощта на султаните, а...те взели и избягали  hahaha Казаха ни, че се били натровили и ще презаверявят билетите ча-а-а-к за 16.05  Close. Няма султани, няма харем дотогава...

Чао, че много се разписах  Hug

# 115
Еее, Сноу, много съжалявам. Така се надявах да разкажеш малко за шоуто /нали ние тук никога май няма да видим такова нещо  Twisted Evil/. Те пък как може да се натровят точно преди представлението?! Но няма нищо. Дано следващия път са по-добре и да ги видите.
Бебо ще го нацелувам непременно  Laughing. Днес такъв смях съм се смяла с него. След обяд спа само половин час до 2.30 и към 4.30 пак му се спеше. Реших аз да не го мъча и да го сложа да дремне малко, но той като се разпя и забръмка. Та аз му казвам много сериозно: ОК, тогава няма да те слагам да спиш, за да се измориш хубаво и да спинкаш довечера". И той само ми се усмихна и като започна да ми пляска с ръчички. Направо щях да падна  Joy. Знам, че неволно го направи, но беше много смешно.

# 116
  • София
ха-ха-ха Ели, много е смешен Тито  Hug Heart Eyes. Разбира те идеално ! На мама момчето  Grinning!

А..за султаните, не съжалявайте, както се казва - Не губе кураж - идва нов тираж ! Ще ги чакаме с нови сили на 16.05 . Дано дойдат !  Peace А, мъжа ми не поиска да ходи  ooooh! Не му се гледало.... newsm78.

Аз изчезвам, че съм на бачкане, а в къщи не ми остава време да отворя компа.
До утре !

п.с. Открих наблизо един страшен магазин. Продават стоки за деца, шити за GAP и разни други фирми - Дисни и подобни. Закупих една блуза на GAP, като суитчер - 17лв, пижама на Дисни за 12лв . и още една блузка за 10лв. Може да ми се смеете , но тук има доста боклуци на тези цени, а марковите са си доста скъпи  Money

# 117
  • Sofia
Тъкмо се ядосвах за "султаните", че не намерих желаещи да ходим ...те пък не дошли, дано да не стане като концерта с Джей Ло, нищо сноу дано за май да дойдат  Peace Я кажи къде е това наблизо за магазина....с марковите дрешки.  То тук, повечето маркови неща едно на ръка че скъпи, но и произвеждани я в Китай, я в Шри Ланка, все страни с евтина работна ръка.

# 118
  • в средата на мъглата
lorexa 6te se molia za ba6a ti,dano vsi4ko mine dobre.
elip tuk za sajalenie ima samo 3 marki kiselo mliako i gospojicata otkazva i 3te, a za lost gledah go po nova-ne e lo6.
za re4nicite po arabski nai dobri sa rusko-arabskite i obratno ina4e bg-arabski niama nito edin svesten.az zavar6ih instituta za 4ujdenci v damask kam universiteta predi 3 godini imoga da se pohvalia,4e biah parva po uspeh-86 ot 100 kato imah samo pravopisni gre6ki ina4e po gramatika literatura i vsi4ko ostanalo imah palni ocenki.
tuk sega ima otvratitelen grip mufida ot 2 dni e s temperatura i e na antibiotici,a sega imat i kontrolni #2gunfire

# 119
Здравейте!

Ели,на мен Лост много ми хареса!Има мистери,екшън...всичко по мой вкус!От любопитство дори се зачетох по темите във форума и разбрах защо мечката е полярна Joyужасна съм,ама хайде...
Пордазни ме честото спиране за реклами и тяхната продължителност Tiredно ще се наложи да ги търпя..
Актьорите също са симпатични,с удоволствие бих се ,,изгубила,, с тях..Опитах да привлека съпружието,за да има с кого да обсъждам и коментирам,но той не е особено навит да гледа филм...без край тая вечер LaughingВ БГ кога са го давали,темата от първи сезон е архивирана и не мога да я изкопая....За съжаление.
 Днес пък ще гледам Призън брейк-а..
Лорекса-дано операцията е успешна и възтановяването бързо и без усложнения PraynigНа скоро баба ми,която ме е отгледала ослепя за винаги CryОще го преживявам и ми е много мъчно.Преди 2 сед.имаше надежда,но спряха операциите заради грипна
епидемия-и после беше късно..Съдба.
Сноу-мерси за превода LaughingВ Дубай ланд пък строят цяло аутлет сити #CrazyЩе ходим да си купуваме намалени неща,че преди малко се изръсих за едно потниче...Как може един топ с тънки презрамки Некст да е 90 дирхама!?Инфлация направо Simple Smile
Креми-и аз не знаех,че скъпият ти е пакистанец.Аз имах един колега:ама такъв пич беше,с една разкошна коса(те много си поддържат косата)един строен,като холивудски актьор ...Той ме научи на всичко което знам,говореше арабски и немски също.Та се сетих за него-той имаше любовен роман с една девойка от Пакистан,ама баща и милионер,че и мулти-милионер дори...Наследничка на известни бижутерски магазини-в целия Гълф..
Една любов въртяха по интернет..Но момчето бедно и знаеше,че не може да я има.Тя искаше да бяга,но бодигард я пазеше..Абе сериал направо..Та той ми е показвал снимки от Пакистан-те и ски-курорти имат,и на сестра му годеж съм гледала:е толкова злато не бях виждала #CrazyЕдни красиви накити и рокля обшита със злато,а те са обикновено семейство Crazy
За Кари ми подариха нац.пакистански носии:шалвар-камиз,много финни и с шевици,ръчно правени,скътала съм ги,да не ги съсипе,но беше един рев да се накипри с тях LaughingКато принцеса ставаше.
      И още щях да пиша ама хайде Stop,че си имам работа..

# 120
  • в средата на мъглата
meriM opitah da izpratia li4no saob6tenie no kutiata ti e palna i ne priema ,kato ia iz4isti6 pi6i mi za da razbera.leka bremennost Joy  bouquet

# 121
  • в средата на мъглата
zabravih da vi popitam kakva kozmetika polzvate za decata ,za6toto malkata e smnogo 4uvstvitelna koja za zimata maika mi izprati ot bg na bubken krema koito e za za6tita ot viatar,i se opravi no sega ne znam kakav krem s slanceza6titen faktor da i vzema.blagodaria predvaritelno za informaciata newsm78

# 122
  • По света и у нас!
Dtti аз също ползвам бюбхен за вятъра и олиото им е хубаво много хубаво ми миришат,не вярвам много на чикото тук, че една серия бяха пуснали с чай от която доста хора са се поопарили-в смисал децата са се обринлаи!
Аз в началото пробвах нивеа но сами се обрина!мазах го и със зехтин!
и аз не знам какво ще взема за слънцето, мисля нещо френско да е!,но тук качеството на козметиките не е кой знае какво има разлика с тези в гълфа и тези тук!

# 123
  • Sofia
Офф.
Момичета, пиша и на вас с линк към мнението ми в една от пост-скандалните теми. Искрено се надявам да съм дал отговор на някои въпроси и да съм провокирал размисли по други.
Поздрави за всички!

# 124
Добро утро момичета.
Хайде като добри деца да си изпием кафенцата и да се захвашаме с дневните задължения  Laughing. /Старбакс за любителите на силни усещания  Joy/.

az zavar6ih instituta za 4ujdenci v damask kam universiteta predi 3 godini imoga da se pohvalia,4e biah parva po uspeh-86 ot 100 kato imah samo pravopisni gre6ki ina4e po gramatika literatura i vsi4ko ostanalo imah palni ocenki.
dtti, помогна ли ти този институт да научиш арабски? Кой арабски си учила - сирийски диалект или стандартния? Колко време ти отне научаването му? /хайде признавай си, че разпита да не продължи  Joy/.
Аз за сега ползвам козметиката на Мадър Кеър и съм много доволна.

# 125
Добро утро и от мен!
Разписвам се преди да се ме метнали да бачкам....
Днес рано сутринта по ТВ7, гледах повторението на вчерашното следобедно шоу -"Следобед с Калина и Марияна" /мисля, че така се казва.. Та: те презентираха, че в днешното им следобедно шоу ще има уроци по арабски танци!!
За всички желаещи и можещи, да го гледат... аз лично бих желала но съм на работа.. Ако е в края на предаването ще го хвана утре сутрин на повторението!!
За какво ли са ви уроци на вас, сигурна съм че ги умеете танците, ама да кажа аз... да не ме обвините във високомерие и незаинтерисованост към темата!!! Laughing Laughing Laughing Mr. Green Hug

# 126
Лилия, Lost го има на двд във всеки music shop.

Elip, като гледам кафенцето на Старбъкс да смятам ли,че имам ползотворно влияние върху теб? Simple Smile Не знам обаче новата ти сватя с тази разкрепостеност докъде и как ще ти се отрази.Да не спретнем нов сериал на Lost in the Gulf.Всички сте го ударили през просото, Милена и тя не се спря. Twisted Evil чакам си спешния линк вече втори ден. Heart Eyes

Сноу, недей тъжи за султаните, дано да са по-сериозни от Джей Ло.Мъжът ти да няма пръст в натравянето  JoyАз ако бях на негово място, нямаше много да му мисля.

dtti, нищо не използвам за бялата чувствителна ирландска кожа, до сега не са имали проблеми, дори през лятото, но съм доволна от Мустела, може да имат нещо и за вашия случай.

Кате, дори и само заради линковете си се реванширала вече. Heart Eyes

Горяна пак ли е претрупана с работа? Twisted Evil

Любс, четеш ли си поне личните, че имам въпрос относно едни маратонки против целулит. Simple Smile

Пенка, къде се изгуби? Heart Eyes Да не се стресна от урагана дето премина наскоро  Mr. Green

Лорекса, надявам се да имаш добри новини скоро. Praynig

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 10:31 от Noia

# 127
Горяна пак ли е претрупана с работа? Twisted Evil

Тя не знам дали е претрупана, ама в тез мобилни времена дето настанаха седи горката вече месец без компютър на работа...и на мен ми липсва всяка сутрин да се включи на кюто и да каже "добро утро Катюшка" Hug
Като й казвам, че ще си хвана влака аз за Ямбол и ще ида аз да й го о правя, тя се дърпа, не ще!!! Wink

# 128
  • по пътеката
привет от валежен тунис! то наистина смотанко не само времето, ами настроението като, 4е ли! наистина няма какво да се разисква относно кафето или кърпи4ките за прах, нали?или цвета на дамските превръзки! ама, ина4е мерси за кафето Hug. аз пия нес, 4е ми е най-скоростно!ако някой каже колко е вредно може да подискутираме няколко страници! Laughing или за мерудиите, или коя на тенджерка какъв похлупак й трябва?  Mr. Green
ели,милен4е и аз давам моделин, пластелин по другому казано! но познай какво прави, къса топ4ета от разли4ните цветове  и ги строява като войници по цвят и се по4ва театър, говори, обажда  им се по тел, кара се  и тн! скица! но после аз стържа от килима и така сме всеки път!
лори, стискам още палци, дано е ве4е добре минало !  bouquet Hug Praynig

# 129
Здравейте отново.
Elip, като гледам кафенцето на Старбъкс да смятам ли,че имам ползотворно влияние върху теб? Simple Smile Не знам обаче новата ти сватя с тази разкрепостеност докъде и как ще ти се отрази.Да не спретнем нов сериал на Lost in the Gulf.Всички сте го ударили през просото, Милена и тя не се спря. Twisted Evil чакам си спешния линк вече втори ден. Heart Eyes
Дори и не се съмнявай във влиянието си. Не виждаш ли колко бързо усвоявам  Twisted Evil. А и нещо и на мен ми е малко скука като на Марси, та реших да се почерпим по едно Старбъкс. Нали при тебе е свързано със силни емоции /сингъл отделения и опулени сервитьори  Joy/. Взело, че и към нас се прехвърлило. А новата сватя е малко несериозна. Май няма да стане далаверата Naughty. Нашия мъж малко "тежък" си пада и няма да се моли за мома. Ще чакаме ние зестри /като при индийците  Laughing/.
А Лост не ми се гледа, но ако някой ми каже какво е това чудовище, което ги убива, ще съм много благодарна /толкова ми е любопитно  newsm78/.
Марси, опасна е наборката!!! Да не става актриса??? 

# 130
Марси, още един глас в подкрепа на нес-а Peace Мога да ти кажа и кое е най-доброто:Taster`s Choice, питай Ели. Mr. Green Една арабка ми каза,че от неса не се вдигало кръвното, за разлика от другото(особено в комбинация с форума били много опасно). Аз наблягам на безкофеиновата версия, но и тя не била за предпочитане, извличала калция, което пък не е добре за остеопорозата. Това за кафето от мен. Mr. Green

# 131
  • в средата на мъглата
здравеите
елип в института се учи офицялния арабски като програмата включва от началния курс до 1 година арабска филология за 1г и 2мес. трябва да си научил всичко,всеки ден  след като се приберях съм учила по 3-4 часа,като през пурвите 2 месеца учих арабски и се готвих за държ.изпити в бг-право,от 24 ч.съм спала само 2-3.а за говоримия диалеКт си го научих сама в къщи и най вече от телевизора.
ноя вашата светла кожа може и понася всичко,но даяна е по тъмна и кожата и се дразни от всичко,каките са светли и с тях нямах проблеми.
lost сега върви 3 сезон по axn

# 132
  • София
dtti, аз мажех моето дете ( когато разрешаваше) с крем против слънце на Нивеа и Виши. По мое мнение на Виши е по-добър . На Мустела също трябва да са добри, защото са разработени специално за атопична , чувствителна кожа .

Ноя, може да има някакъв заговор от страна на мъжа, защото въобще не се учуди, като му казах, че концерта е провален  Rolling Eyes. Има нещо тъмно в Индия....нали ? Напиши ми , моля те , че все забравям, онзи вълшебен крем от който ти отслабна корема. Спомням си, че много ме впечатли в Красива мама  Hug

Ели, Старбъкс и на мен ми стана любимо , след престой от 1 месец в Америка. Супер е !  Peace Аз съм от любителите на силно, черно, без сметана и други кафе ! Аз съм отявлена кафеманка и въпреки, че на няколко пъти го спирах, после пак започвах усилено. Обичам миризмата му ! М-м-м.

Марси, защо така се сдуха ? Да не би за заключените теми ? Все пак ние сме едно виртуално общество ! Мир да има !  Laughing Не си заслужава и тук да си хабим нервите  Heart Eyes

# 133
dtti, под светла кожа имам предвид,че е като на баща им:в началото на април,на плажа, за 2 часа под чадъра стана на мехури 2 степен и трябваше да го режат в хирургията.Обаче може би са взели нещо и от мен, защото до сега не съм ги мазала със слънцезащитен крем и проблеми не са имали.С едно изключение, Атли изгоря в лицето миналата година в Лондон на втория етаж на един автобус, а денят беше сравнително хладен даже.

Сноу, така си и знаех,такава хубавица трябва да се пази с цената на всичко и да не се подбират средствата,колкото и брутални да изглеждат на пръв поглед. Heart Eyes Чудодейният крем се казва ABDO-CHOC на Biotherm.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 16:09 от Noia

# 134
  • In a surreal moment!
НОЯ ,  тук съм мила , но нямам време да пиша . Вчера след като се прибрах от работа ви прочетох на бързичко и пиперосвах едни свински рибици на мажо , че да ги почва - ей голям вълк - преди седмица прасето беше живо ...  Имах и едно семейство на гости - готвих , шетах , гледахме шоуто "Сделка или не " по Нова ТВ  - математичката ни игра - направи сделка за 5000лв , а като си отвори кутията късмета и беше 25000лв - болна е горката . През октомври спечели зелена карта за САЩ и се надяваше на голяма сума , ама като не и стиска да играе до край....нъц . Сега ще си полегна , че довечера сме на банкет послучей 8-ми март и пенсиониранета на параджията ни  - две в едно , както се казва .                       Не смея да ви кажа каквото и да е за сериалите  ЛОСТ и ПРИЗЪН БРЕЙК  т. е. ИЗГУБЕНИ и БЯГСТВО ОТ ЗАТВОРА защото са ми любими  и съм много напред със сезоните - приятелка тегли от нета , понякого и без субтитри и ги гледаме топли-топли . И артисти , и екшън , и сюжет  , и цуни - гуни   всичко си има .  Но няма да разказвам на който му допаднат да гледа  с интерес .         А що се отнася до пластелини , боички , флумастери  моливи , химикали , тетрадки , игри и занимавки - не ми се и сеща в къщи , че това ми е ежедневието на работа вече 14 учебни години  - смърт ми е като трябва да режем и лепим - все има някои да се "заколи " с тъпата ножичка  или да се олепи с цветни хартиики ...брррр .    Отивам да опна "стройно" тяло , че ще банкетувам ... лека и забавна вечер и на вас момичета  !

# 135
Нойа-то всички серяли ги има на дивиди,но така не е интересно...Сега чакам събота и се чудя как ще се развиват нещата..Снощи гледах и затворническия-хич не ми хареса.Само грозни затворници има,а и главният герой,в който са влюбени много съфорумки не ми допадна..И колко сезона ще се опитва да бяга от пандиза??
dtti-аз ползвам всичко на Джонсън за децата.Правят ги в Сауди и съм доволна.Последно купих серията за преди сън с аромат на лавандула-толкова ми хареса,че и аз се мажа с лосиона.
За Бубхен съм чувала добри неща,а Мустела ухаят чудесно.
За чувствителна бебешка кожа питай в аптеката за нещо-има продукти без оцветители и парафюм.
Мерси за кафенцето със зелената емблема,даваха по Опра един дето си правеше екскурзии да посещава всички кафента по света от тази марка Joy
Аз обичам виенско кафе:това е капучино с бита сметана и канела.Тук сервитьорките не разбират какво е ,,дълго кафе,,и въртят очи,когато им обяснявам hahaha
Сега съм на нес,въпреки кърменето,безкофеиновото ми омръзна,има вкус на всичко друго,освен на кафе.А обичате ли кардамон във вареното кафе:аз не го понасям Sick
Марси-добре,че се затвори и втората дискусионна тема,че една потребителка се опитваше да налее масло в огъня и щях със сигурност да се включа и да я разфасовам Close
На моето малко съкровище му никне първо зъбче,мястото се е подуло,само се лигави,хленчи и бръмчи Confused
А Кари има отличен на контролното по математика-много съм горда Heart Eyes
Имате ли планове за уикенда и как си ги прекарвате обикновенно?

# 136
  • UAE
Нои4ке извини ме моля Embarassed Embarassed влюбих се в една коли4ка и тия дни не съм на себе си.Кои имаше куини да си признае Laughing после ще ви 4ета,сега да оправя де4урлигата Grinning
ето ти о4акваният линк Heart Eyes http://www.iscmanama-sabis.net:88/manama/index.htm

# 137
Мерсаж за линка. Hug.Извинена си, щом си прекарваш добре.Аз така с биричка и приятелка на гости може все да  бременея . Heart EyesШегувам се , гледай да си почиваш по малко. Peace

# 138
  • UAE
А кои ме отвори да пия 'муси" Laughing  Лошото е,4е тук трудно я намирам Wink

Аз съм доволна от серията на Бюбхена и 4ико.Слънцезащитни купувам медицински от аптеката,а в4ера купих един на "4ико" 50 фактор.И на двамата само да ги близне слънцето и са потъмнели  Laughing Нали сме от боята цялото семеиство,та нямаме проблеми с слънцето
Кога ги дават тези сериали newsm78 А какво стана с "феишън хаус"?ДА не би да свърши?
Пенка приятно прекарване утре Hug
Сноу дано се завърнат "султаните" та да им се нарадваш Laughing 4е и на нас да разкажеш Hug
Ели какво стана с документите на Тарек?Кога планувате пътуването?

Аз за сега се отказвам от нашето.Като седнах и поразмислих,по-добре да си отидем края на август с бебока иншала,за по дълго време.Сега имаме едни планове(даи боже да се осъществят Praynig),а и аз се 4уствам много тежка и много бързо се преуморявам.Трета бременост и малко ме е страх.Сигурно ще запиша арабски в треид сентъра,а за дима ще потърся уроци по плуване Laughing

Ще празнувате ли 8-ми?Аз си правя устата да излезем с моита приятелка,а ако не, ще се съберем приятелки на обяд в някои ресторант. Laughing

# 139
  • в средата на мъглата
мерси за съветите ,тук има мустела бебешки по всяка вероятност ,ще взема от него.даяна ве4е започна да гледа тв днес и пуснах гарфилд на двд по малко мир ще има.
пенка приятно прекарване.
за кафето мразя дайе миризмата на кардамом,а и ве4е съм на безкофеиново заради 6 месеца от жълтеницата,научих и мъжа ми .

# 140
Да поясня,че муси е безалкохолна бира, да не си помислят хората кой знае какво. Simple Smile

За утре нямам специални планове, тъй или не ще излизаме, защото е уикенд. ОБАЧЕ, за Денят на Майката е друга работа. НО, все още не можем да се разберем кой от многото да празнуваме и как да го изберем: дали по национална принадлежност, дали по местоживеене, според най- близката дата в календара( аз клоня към нея  Laughing) или според най-далечната , на която ясно, че фен й е Джон. Joy . Дали да е британския, международния ( който се празмува от американци и индийци ) или арабския , да, но за последния има различни дати за Сирия, Бахрейн, Гълфа  #Crazy ? Аз предложих 8 март, но на скъпото му било много близко. Laughing  Не го е срам,  ако бях мъж щях да празнувам всичките.  Joy Та се спряхме на британския, нали децата са half British, а и се пада през март. Sunglasses От подарък великодушно се отказвам, мога да изчакам докато отидем в Дубай за Шакира. Та такива меркантилни мисли  са ме налегнали  преди заспиване. Mr. Green

# 141
Добре,че ме подсетихте а 8-ми март!Не за друго,ами да поискам подарък от скъпия.Като няма време да е с мен,поне с подаръци да ме радва Crossing ArmsАз вчера си направих един,но и за 8-ми няма да откажа...Има много дати,да.На 28-ми е ден на майката в Египет.И тогава ще искам подарък,нали се глася да взимам гражданство.
Моите съседки Мария и Люба се загубиха,можехме да си организираме почерпка,ето повод.
Милена-личи си,че не гледаш тв!И при вас ли се върти само анимация?Фешън Хаус отдавна свърши,вече е към края си и серялът на негово място..
Лост може да гледаш по новия канал ем би си екшън,в събота 10 вечерта.
dtti-Гарфилд ми беше и на мен любим едно време Joy

Кой спомена,че ще даде хубав сайт за деца?Този на Кари втори ден не работи..и търся друг,на английски!

# 142
  • Sofia
Lily, ето два детски сайта, мисля че момичетата ги бяха давали вече, и аз прилежно съм си ги добавила във фейвъритс  Wink

http://adisney.go.com/disneychannel/playhouse/koalabrothers/music/music.html
http://www.islamweb.net/kidsen/go.htm

И аз да си кажа за кафето, нищо че късно вечер вече  Grinning обичам нес и еспресо, виенско също  Peace А да има някой любител на ирландското  Twisted Evil

# 143
А да има някой любител на ирландското  Twisted Evil

Сакън Twisted Evil, иначе сме любители на всичко ирландско. Wink

# 144
  • In a surreal moment!
ЧЕСТИТ 8 - ми МАРТ  момичета , празнувате или не аз ви желая да сте живи и здрави  "  железни " лейдита , желани и чаровни за свойте половинки !!! Изчезвам на работа , много съм снощна , как ще изкарам ... - поспинкайте си и заради мен - ЦЕЛУВАМ  ВИ

# 145
Честит 8ми Март   bouquet!!! Празнувате или не и аз да си ви поздравя. Много здраве и късмет ви желая и много слънчеви детски усмивки  Hug.
Ние ще празнуваме всичко  newsm68 /е, имам предвид 8ми и 21ви - Лилия, защо 28ми  newsm78/. До сега винаги така сме правили. Дори вчера казвах на Фоуад да започнем да празнуваме само на 21ви да не се объркват децата, но той беше категоричен, че трябва и двата празника да знаят. Аз съм съгласна  Mr. Green /особено ако е придружено с подаръци/.

# 146
Честито на празнуващите.  bouquet  bouquet  bouquet

Пенка, как беше веселбата снощи? Издай повече детайли. Simple Smile

Елип, мъжът ти няма ли да уважи и сватята с подаръче? Twisted Evil И ние душа носим. Laughing

Да ви се оплача, че не съм спала снощи. Изплаших се с Дилън, вече е на фаза спиране на дишането докато спи и после шумно си поема въздух. Понеже се случва за първи път или поне аз сега го виждам, ме беше страх да заспя и си убивах времето с форумски страсти. Явно трябва да му се вадят, другата седмица ще правим снимка на третата. Embarassed

# 147
  • По света и у нас!
Добро утро!
Честит 8-ми март на всички!

А ето и кафенцето за нуждаещите се и портфейла съм, оставила даси купите подарък!
Ох ноя много кофти това със задуха,и сами ми прави някакви такивномера, само дето той спи , изважда си бибетрона и изпищява,след това почва да плаче и неможе даси поеме въздух, снощи беше добре, слагах йодени капки и стеримар да му чистянослето но онази вечер и аз бях като теб,само че аз спях като зайчетата,само на каже ааа и скачах!
А да ви се оплача снощи си играем тойсе пуска и прави крачки обаче като залитна удари си устатав коляното ми и после падна назад,изкарах си акъла,като текна кръв,пукна си усничката,но днес почти не си личи!
много ми стана интересно това с пластелина!и фулмастрите!
Хайде лек ден от нас!

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 10:33 от Kremi_m

# 148
  • София
Честит ви Женски ден, момичета !   bouquet
От здраве и полажителни емоции да не се отървете ! Hug

Креми, това с портфейла ми хареса !  Heart Eyes Взимам го да си купя нещичко ! Колко още инциденти ще имате-е-е  ooooh!, но да не те плаша точно днес... Важното е да не са сериозни! Само за статистиката споменавам, че в неделя сина ми пипна с пръстче горещата скара - и мехур, вчеса се надрал до оченцето с пръчка и т.н Госпоз да ги пази  Praynig

Ноя, това с дишането направо ме ужаси  Shocked Кошмар ! Май и мен ме очаква  Crazy По-добре е май да му вадят тази трета сливица, защото, ако трябва да страдате до 7-8 години е ужас просто ! Confused

Аз ви поздравявам с няколко клипчета на ИЗЯВЕНИ изпълнители на нашенския - Musik idol, воала :
http://www.vbox7.com/play:131bc69b -Моят фаворит !!! Peace
http://www.musicidol.btv.bg/media/videos.php?episodeId=5&id= … p;mediaFileId=666
http://www.vbox7.com/play:34c1ffb5
http://www.vbox7.com/play:bb54a77c

Това също е поздрав от мен за вас !

# 149
  • по пътеката
много да ви е 4естит празника на мама, да ви оби4ат любимите ви мъже, да се оглеждате в о4ите им и да си намирате винаги подаръка- любов!  bouquet  bouquet

ной4е, не се сърдя, просто мислех, 4е може и да стане диалог!за другото-споко, който иска ще ме намери, не се хващам на малки въдици, аз съм тежка риба!  Joy
креми, вземай парите и да ходим по женски! какво ни душа сака! Party
сноу, ти ме върна към спомените ми и щуротиите на децата! да ги пази бог! живи и здрави!  Praynig
ели, като за4итате толкова празници, не като нас- възползвай се от слу4ая! моите мъже не са от досетливите, те даже си забравят своите празници!аз единствена помня на вси4ки датите и празниците и си ги изненадвам!  Mr. Green
снощи не съм спала пак, нещо ни става слинда, седяхме до сутрешната молитва и после 4ак заспа, така ми е омагьосано, едва гледам, свекито иска кекс, направих го де, после крокодил да съм им спретнела, а каква камара посуда и дрехи за оправяане имам, какво ли се оплаквам, да ги емвам, 4е после да имам малко време пак да ви погледна! лек ден и се веселете! bowuu  chef  bouquet

# 150
Честит празник, момичета!!
Ето и един розов поздрав от мен, в противовес на намръщеното време.. дано ви хареса!! Сноу посмях се с твоя поздрав

# 151
# 152
  • Sofia
Честит женски празник и най-вече ден на майката!
Да сте обичани от любимите хора, много радост и приятни емоции.

Една хубава българска песен от мен:

http://musik.dir.bg/new_video_open.php?sid=14376&GDirId=a75f … 6a269d10ff83aa5fd

# 153
  • у нас
Честит ви празник милички.  bouquet  bouquet  bouquet
Минавам да се разпиша набързо.Вчера операцията мина успешно.Казвам успешно до толкова,че не е имало усложнения и татко до вечерта вече се шегуваше с нас.Сега най-голямото ни притеснение са резултатите от хистологията,които ще са готови едва в понеделник-вторник.Доктора се опасява че може да е метастаза от друг орган или злокачествен тумор  Cry Cry CryЕто пак ревнах,ох много ми е тежко и умората и недоспиването се казав думата.Цялата нощ изкарах на един ужасен стол до главата му.Казаха ми да внимавам с дренажа и аз не отделях очи от него.Слава на Бога днес са му махнали всякакви тръбички и гадости,дори е станал и отишъл сам до банята Heart Eyes
Ами това е молете се резултатите да са добри,защото има процент на вероятност,гадното образувание да се окаже доброкачествено Praynig Praynig Praynig.Дано и Бог да е с него и да му даде още дълги години живот Praynig Praynig Praynig

# 154
  • UAE
4естит 8-ми март моми4ета
Много любов и радост около вас  Hug

Лорекса,бъди силна и вярваи Praynig Нека бог да е снего,моля се резултатите да са добри и още дълги години да му се радвате Hug

# 155
Лорекса, много се радвам, че операцията е била успешна и татко ти е на крака отново. Hug Hug Сега ще се молим резултатите от хистологията да са добри. Praynig

# 156
Честит празник на всички!!!Да сте живи,здрави и много обичани и уважавани съпруги,приятелки,майки  всеки ден от годината!!!
Лорекса ще се молим както е минала добре операцията така и резултатите да хубави  Praynig
Ноичка тук съм мила ама ви наглеждам само вечер от дома.В наш'та крупна организация  вече ще станат два месеца да ме държат без компютър.Уж държавна администрация не знам кво си пък нещата се случват с такива темпове,че да ти прималее от чакане.
Лили а Lost  хареса ли ти?
Е Креми колко си добричка  и парички за подаръци си ни предвидила  bouquet
Сноу  Ани мерси за музикалните поздрави Hug Hug

# 157
  • София
Честит празник  Hug
Лорекса,  Praynig дано резултатите да са добри .Много  сила и търпение Hug
snowflake ,страшна си !Твоят фаворит е и мой Laughing.Чакам мъжо да се прибере за да му пусна клипчето, надух му главата, колко е добър певеца Twisted Evil.
Ето два линка .

http://arabia.start.bg/
http://videoarab.com/

Лека вечер .Целувки на всички дребосъчета Heart Eyes

# 158
Ели:21-ви е,помня факти,но не и дати Crazy
АниСим-мерси за сайта,на Кари и хареса,но първия не ми се отваря.
Сноу-клипчетата само ми прекъсват Close...И на Креми втората картинка не виждам,но вие и без това изхарчихте паричките вече LaughingУж бърз интернет имам newsm78
Катя-уби ме с тая картичка!Аз си мечтая моя поне да намери време да ми сготви,вече втора година мечтая.. Twisted Evil
Горяна-аз се изказах за Лост на предната страница.Харесва ми много!Забележи ми аватара PeaceС нетърпение очаквам събота за новите серии!Ако знаеш интересни сайтова за серяла-давай!
Лорекса-дано новините продължават да са добри Praynig
       Приятна и изпълнена с любов вечер!

# 159
  • Sofia
Лорекса  Praynig дано новините са добри, всичко приключи успешно и баща ти се възстанови бързо.

Лили, както кликнеш на втория сайт не виждаш ли един нов линк kids corner...от него се отваря сайта. Той е по-скоро за запознване на дечицата с някои основни принципи на исляма.

Манел, полезни сайтове  Hug веднага ги "прослушах".

# 160
Лили аз разбрах какво мислиш за Бягство от затвора/нали ми е слабост/ а за Изгубени малко съм чела през пръсти Embarassed
Сега да се реванширам те черпя с един сайт    smile3525

http://abc.go.com/primetime/lost/episodes

Манел как си ти?Вижда ли им се края на изпитите?
Лека и спокойна вечер на всички малки и големи Heart Eyes

# 161
  • София
Добро утро!

gorjiana, още няма дати за изпитите, но от сега им виждам края Mr. Green.Само два са ми останали.
Лек и спокоен ден.

# 162
  • По света и у нас!
Добро утро!
ех ткмо сложих кафето но Манел ме изпревари подобаващо, ох че ми се допикафес фурми!ммммммммммм чак ми замириса на арабско кафе!
А за почитателите на Нес каквото аз пия всеки ден ето и от мен кафенце

Манел успех в изпитите!
Лорекса ще се молим всичко да мине добре!
А всички сте го ударили на шопинг май!Сега тъкмо подготвям списък на таткото какво да купи на малкия!
Мимето ни изостави,или компютъра и не се е върнал от ремонт!
лек ден на всички!

# 163
Докато кажа добро утро, то станало добър ден. Wink

Креми, може ли да злоупотребя с почерпката ти и да помоля за още едно кафе, същата доза. Simple Smile

Може да се каже, че подобаващо изпратихме 8 март, не го пуснахме да си тръгне до 4 сутринта.  Ако така се случи и със Свети Патрик следващата седмица, тотално ще изляза от строя. Embarassed

Манел, успех на изпитите. fingerscrossed

# 164
  • UAE
Добър ви ден моми4ета

Манел радвам се,4е се разписа наи-после Hug Успех на изпитите Praynig
Нои4ке браво на вас,а ми се оплакваше,4е си гладна Whistling Реанимираи сега и успех на интервюто Heart Eyes

Дима е с болно ушенце и налепи по гърлото,но понеже си повръща антибиотика,днес за малко да ни вкарат в болницата.Помолих се на педито и сега сме на инджекции за 3 дена.Ако се подобри продължаваме на антибиотик през устата,а ако не, приемат ни за системи. Cry
Милата как плака,как я боли дупето сега,но поне веднага и светна и сега пак е същата калпазанка Wink
Днес си тръгва дружката ми и ми е едно такова криво.... Tired

# 165

Нои4ке браво на вас,а ми се оплакваше,4е си гладна Whistling

Ами аз пак  останах гладна Embarassed, докато си промивах стомаха с безалкохолни коктейли и ги гледах как Drunk.Добре,че бенда беше на ниво Simple Smile

Дима ще се оправи бързо с инжекциите, ние също сме на доктор утре след изпита. Продължава да кашля като за световно и има черни кръгове под очите.

# 166
Здравейте милички.
МанелHug. Мерси за кафенцето. Успех на изпитите.
Миленка, пожелавам ви скорошно възстановяване. Дано мъничката не страда много, че не е никак приятно да те боли ушенце  Sad. Поне Кхалед добре ли е?
Ноичка, много се радвам, че сте си изкарали супер снощи. Но я ми кажи какво точно празнуват на Свети Патрик. Не ми е много ясно  newsm78. Знам, че се рисуват едни детелинки /това от сайтовете за оцветяване  Twisted Evil/, но защо... Ех, тези кашлици няма ли да ви оставят на мира? Да се оправяте бързо. Утре ли ще правите снимка?
А вчера получих първия си истински букет от децата. Вчера Фоуад забра Рая, докато аз приспивах Тарек. Като си дойдоха Рая крие букета зад гърба си и ми казва: Мамо нося ти цветя  Laughing! Фоуад и припомни, че трябва да ми каже нещо, а тя ме поглежда и ми казва: Мамо, обичам те!!! Много мило ми стана. Като успея да си оправя снимките ще кача да видите и вие  Twisted Evil.

# 167
  • По света и у нас!
здравейте
Миленче дано дима да се оправи бързо с инжекцийте,мен ако  питате по добре да му сложат абокат и един път да го бодат и после да му слагат антибиотика така отколкото всеки път да плаче!макар че абоката много боли също,но сами така се оправяше за 3 дни а преди това сме били 2 седмици на антибиотици!
дано малката БАРБИ се оправи бързо!
И всички болни малчовци да се оправят и да не боледуват!
о Ели много мило ми стана като каза за букета, 100%ти е разтопила сърчицето!
Току що се прибирам аз от разходка и още съм в несвяс, ами по улицата видях едно момиченце което беше максимум на 4г и беше със грим който аз успях да забележа вървейки, имаше ервило, сенки и СПИРАЛА,и си личеше доста, не знам вие слагате ли на децата, в смисъл който има момиченца!Не е ли прекалено!Аз се шашнах!а майката изглеждаше свясна!
това е от нас!
лек ден  bouquet

# 168
Горяна:ей сега му гледах повторението на ПБ-к и ми беше по-интересно.Нещо се бях разсеяла първия път.При нас дават и ,,Зад кулисите ,,(интервюта с актьорите)и младежа главен герой ми се стори умен и начетен младеж.Мерси за почерпката:сайта е супер  bouquetДаваха по новините истинска самолетна катастрофа Rolling Eyesтая в Лост е много достоверно направена...Нещо не ми се лети до Сейшелите вече Confused
Милена-бързо оправяне на малката сладуранка,горкото дете!Много боли мускулно,купи и подаръче да се разсее.Дано не се стига до оставане в болница!Я виж колко дружки имаш тука,що ти е криво Hug
Манел-успех и от мен с учението!
Ели-Рая ти е безценна,радвай и се,че годините бързо минават...За Кари се чудя кога я родих-кога тръгна на училище!?После ще се чудя кога се омъжи и кога ме направи баба,иншаала!
Креми-ти не знаеш момиченцата какво тръшкане за гримиране правят!Моята веднъж рева,че е забравила да си сложи балсама за уста,а бяхм в асансьора вече CrazyИначе грима за деца от Барби не е вреден,но е за игра в къщи се предполага..А спирала няма,то и това оставаше!?За мен деца да се гримират е недопустимо,те са си естествено красиви и без това.И лак за нокти ми се струва отвъртително на малко момиченце.
А с това дето си видяла,сигурно някоя начетена леля го е наклепотила детето Laughing
В БГ гледам много им къдрят косичките с преса...Не ги ли горят?

# 169
  • UAE
Сабах ал Кхер

Дима продължава да вдига температура,но определено изглежда по-добре.
Креми ако ни сложат абокат ни приемат в болницата.Педито се страхува да ни пусне с абоката в къщи,да не би да се измести нещо и да текне кръв,а и с тези задръзтваният...Ще видим как ще е след още 2 инджекции и ако се налага няма на4ин Confused
Ина4е за грима,не се шашкаи  Laughing Вси4ки моми4енца са така.Дима и тя оби4а да се клиопа.Сенки руж и 4ервило.Преди излизане и парфюм задължително Mr. Green
Лилия винаги ми е мъ4но като се разделям с някого,особено с някои толкова близък като нея Sad Живи и здрави,пак ще се видим.А подаръ4ета за дима съм купила,след днещната  инджекция ще и ги дам Simple SmileДано да се оправи милата,4е е рожденни4ка след 3 дена и съм обещала 2 торти,които ще си търси като наследство Laughing
Ели много мило.Сигурно много си се раз4уствала Heart Eyes ПОве4е такива емоции ти пожелавам Hug
Нои4ке да споделиш за интервюто Hug

# 170
Добро утро момичета!
Почерпете се за мое здраве че днес съм именничка

Сега отивам да се подготвям че гостите ще идват на обяд.После пак ще дойда
Лек и усмихнат ден!

# 171
  • Sofia
Добър ден  newsm51

Галя, честит имен ден !

Да ти е живо и здраво името, много любов и все така хубави поводи за празнуване.

Praynig Дано Дима се оправи бързо, милото дете.

Манел, успешно да си вземеш изпитите и скоро да ни се похвалиш с диплома  Simple Smile

Хайде до скоро и от мен!

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 11:07 от AniSim

# 172
Гале, Честит Имен Ден, миличка!!!
Да ти е щастливо името и да ти носи само радост, здраве и любов. Весело изкарване на празника.

# 173
  • по пътеката
4естит имен ден, гале! много да те радва името! здраве и късмет! newsm51 smile3525  ura

# 174

Галенцеееееееееееееееееееее,  Hug
Честит имен ден миличка!! Носи си с гордост името, а то да те закриля и отвръща с радост, щастие и много здраве!!
Оздравявай бързо, влизай във форма и да празнуваш подобаващо!!!!
Хитруша с ими ти на Гергьовден пак празнуваш!!!!!!!! Wink Hug

# 175
  • DXB

Честит Имен Ден, Гале!!!

Да си здрава, весела и много щастлива!!!
Весело изкарване на празника!!
[/b]

# 176
  • По света и у нас!
Докато кажа добар ден и станало обед!
Halla walla от мен!или както се пише!
Гале да ти е честито именцето, верно си тарикатка 2 именни дни!

Миленче дано дима се оправи бързичко,ааа аз знам чее рожденничка на 13,да си ппризная знам че беше март и се рових в старите теми да видя точно на коя дата,че ти нямаш лентичка за дима и кхалид!А какво стана с крачето на Кхалид оправи ли се?
А Мимето къдесе загуби, чувате ли се, добре ли са!Вече се тревожа така!не ме хвърляйте в паника!
Ноя как е Д.Т., да кажеш как е интервюто било, А ния обажда ли се как е!кога се връща?
Манел успешно вземане на изпитите!
Лили хаиде кажи нещо за FH малко само, плийсссс!
А къде се загуби Веси!Да не са на някой футболен турнир бебешки ние да не знаем!
Марси вие как сте!КАк е актрисатА?
А любето знаем че е работна пчеличка, но да се разписва!
Тук днес едно кофти време, мрачно и студенко!Та сме си в къщи!
хаиде лек ден отнас!

# 177
  • DXB
Креми, аз съм тук наблюдавам ви от разстояние  Laughing
Днес почивам и чета старите мнения за да съм в час  Wink

Само да кажа за Мимето- добре е.
Едва вчера и оправиха и донесоха компа.
Днес е на преглед за бебока и надявам се до довечера ще се включи  Sunglasses

# 178
  • UAE
4естит имен ден Гале.Да си жива и здрава и много щастлива bouquet

Креми много мило от твоя страна Hug На 13-ти е родена момата.Дано да се оправи до тогава,4е ще правим 2 партита Grinning едно в детската и едно с приятели.Днес се справи сравнително добре,не плака много мили4ката,но баща и избяга и ме остави аз да я държа Cry Та и аз с нея си поплаках Cry

Халед е добре.Ве4е не куца,за голямо мое успокоение Heart Eyes

# 179
  • по пътеката
креми, върна се зимата при нас, дъжд, виелици, студ, пе4ката на  макс! егати времето! 4 ден не ние спряло! ама като се знам ,4е съм марко тотев,