моля за мнение за др.Мазнейкова

  • 1 181
  • 8
  •   1
Отговори
Момичета дайте мнение за др.Мазнейкова може ли да се разчита на нея,за бебето за раждане,за бременоста.

# 1
  • София
  • Мнения: 626
Напоследък чувам само лоши неща за нея-била груба,невнимателна,скъпарка...
Но това е лично мое мнение.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Толкова много има писано за нея по форума, особено откакто откри новата си клиника. Общо взето раждалите там са много доволни. Пусни си търсачката.
В "Майки бъдещи и настоящи" ще ти отговорят повече мами. Май там и е мястото на темата ти.

# 3
  • Мнения: X
Момичета дайте мнение за др.Мазнейкова може ли да се разчита на нея,за бебето за раждане,за бременоста.

Аз мога да говоря от личен опит, тъй като ходя на прегледи при нея, записана съм на ЖК на първи етаж при д-р Кайрякова и лежах 4 дни в АГ отделението на болницата. Мога да дам информация и за нея и за лекарите, които работят в отделението. Аз съм истински доволна и спокойна. Вярно е, за преглед при д-р Мазнейкова чакат много хора, прегледите не траят по цял час, но тя определено е човек, който си разбира от работата. Питай, мога да ти разказвам много. Аз също след четене във форума имах резерви, но впечатленията ми са само положителни.

# 4
  • Мнения: 377
Аз съм със много добри впечатления от нея, въпреки че преди това ме бяха предопредили, че е малко груба.

# 5
  • Мнения: 741
Аз също съм много доволна от нея,въпреки че прочетох тук доста негативни мнения за нея.Ходих на ФМ при нея,беше много любезна и внимателна.

# 6
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз съм чувала положителни неща, въпреки , че наистина във форума има и доста отрицателни мнения.

# 7
  • Мнения: 10 982
Ходих при нея на фетална морфология и нищо лошо не мога да кажа за прегледа и отношението й към мен - всичко беше чудесно! Peace

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
защо питаш тук за нея?
проблем ли имаш? кажи какъв да ти кажа става ли
по принцип е много добра на доплер /но напр Томова е още по-подробна и добра въпреки скромните 20лв разлика в прегледите - Томова взима по-малко поне на Цар Борис 3/
за фетална - знам хора, които са доворлни защото тя е открила проблем при бебето.... но знам и такива на които не е успяла да види проблема
принципно не е по-лоша от всеки др прехвален специалист

виж че е бърза и претупва - поне за мен и е оскъдна на приказки и инфо - вярно е
е ако си й пациент и редовно и снасяш пари - ясно, че ще те гледа като писано яйце, но иначе за парите които взима в клиниката си - би могла да е поне по-приказлива и повече да обяснява.
само това не ми харесва

Общи условия

Активация на акаунт