трудно заспиване и нервност

  • 2 003
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
От всичко по-малко. За кърмата малко се съмнявам, но със сигурност ако ти си напрегната и невна, бебето го усеща. Ваксината и зъбките със сигурност оказват влияние.
Не сепритеснявай, след няколко дни ще отшуми, но ти вземи мерки за себе си, предполагам, че не си спала с дни- дай бебето за два дни да спи с някой и се наспи, сънят е най-доброто лекарство в такива случай- успех   bouquet

# 16
  • Мнения: 262
бебка спеше спокойно до 4 месец. от тогава до днес се буди през 15-20 минути!спим заедно иначе не издържах през деня. на 6м имахме 2 долни зъчета.отказваше храна 2седмици.едвам се прелъгвахме.процеса на зъбопоникване е на етапи и затова на моменти бебчовците са нервни.от ваксината 24-36 часа беше неразположена.в количката вечно ревеше докато почна да седи в нея.тногава започна и да си заспива седнала в нея.въобще не обичаше да лежи и все се гушкаше да гледа наоколо.а за колики не ми се говори-по всяко време и до 24-02ч.               

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 105
Скъпа mama miglena,съвет не мога да ти дам но дано поне малко ти поолекне като ти кажа че и ние сме така.Марти е точно колкото е и твоето съкровище..В къщи спи около 30 мин. и е доста кисел.Не е винаги но снощи например се будеше на всеки час.Виж навън му харесва и спи добре.Аз съм доста изнервена и днес например не издържах и ревнах.Не бях пушила от 1 година,обаче днес отидох и си взех една кутия цигари и изпуших 3 една след друга.А бях толкова горда че ги отказах.Толкова много го обичам,но понякога имам чувството че не мога да се справя.Нищо не мога да свърша като той циври.Знам че още го мъчат коликите и се надявам това всичко да се дължи на тях,а да не е просто характер.Майка ми идва винаги когато я помоля.Не знам как бих се справила вез нея.И за да е още по-гадна картинката таткото,който много обичам в момента е в чужбина.
А да те питам какво даваш за коликите?


капките за колики са саб симплекс-много ни помагат,но май не при всички е така,а и казват,че запичат.

Общи условия

Активация на акаунт