А яли ли сте супа от трохички?

  • 598
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Прочетох рецептата от една готварска книга и много се смях.Незнам дали сте правили такава,затова ще напиша рецептата,пък ако някой вече я е пробвал,моля да сподели дали е вкусна.

Продукти:
1ч.ч. хлебни трохички,30гр масло,сол,черен пипер,2 жълтъка,2 стръка магданоз,2 с.л. кисело мляко

ПРИГОТОВЛЕНИЕ:
Трохите се запържват в маслото,докато се зачервят и се изсипват в тенджера,прибавя се 1л гореща вода,разбърква се добре и се вари 10 мин.след това  се подправя със сол и черен пипер на вкус,застройва се с жълтъците,добавят се ситно нарязания магданоз и киселото мляко.


# 1
  • Мнения: 780
аз не съм яла такава супа / или поне нямам спомен да съм яла Simple Smile / , но голямата ми дъщеря като ходеше на градина , няколко пъти като се прибираше в къщи казваше , че там са им давали такава супа и ме караше да и правя , но като не знаех рецептата  newsm78 . сега вече ще я направя , та да я видя и аз какво  представлява Simple Smile благодаря ти за рецептата  bouquet

# 2
  • Мнения: 22 867
И аз не съм яла такова нещо, не съм и чувала, но ми се струва, че хич няма да е лоша на вкус - комбинацията на запържените в масло трохички, жълтъците, киселото мляко.......Ще си направя да я пробвам!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Добре,после да споделите как е на вкус. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт