Преслава в "Горещо"

  • 4 328
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 284
Преслава е готина мацка Peace

# 61
  • Мнения: 4 473
Верно ли й симптизирате на тая пача бе ...

 Shocked Много грубо изказване, Пере! Не го очаквах от теб Stop

Фен съм на Преслава. И на Ивана. Само на тези двете.

# 62
  • Мнения: 2 897
Фен съм на Преслава. И на Ивана. Само на тези двете.

Стрельо,на едно мнение съм с теб Peace Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 332
Факт е че Преслава прави хит след хит. Аз незнам тя да има слаба песен, и стилът и е далеч от циганската чалга. Много е готина и на участия винаги се държи супер дружелюбно с хората и най-вече прави голям купоооон  moresmile
Само не разбирам, защо тези, които меко казано не я харесват се включват така активно в темата  Thinking Тъпо е!
И все пак някой знае ли кое е мистериозното ново гадже на Преслава  Crazy

# 64
И все пак някой знае ли кое е мистериозното ново гадже на Преслава  CrazyС

Казва се Любо, на 20 или 21 години е и е от Стара Загора. Поне той твърди, че са гаджета. Ако е важно, да отбележа, че кара последен модел BMW. Wink  Тази клюка я научих когато последно бях в Стара Загора. В  града това беше новината. Малко хора вярваха/вярвахме, но те се появили заедно в една старазагорска дискотека. А и времево се вързва, щом Преслава е казала, че са заедно от 2 месеца...по същото време се и понесе тази мълва Wink

# 65
  • Мнения: 1 426
И все пак някой знае ли кое е мистериозното ново гадже на Преслава  CrazyС

Казва се Любо, на 20 или 21 години е и е от Стара Загора. Поне той твърди, че са гаджета. Ако е важно, да отбележа, че кара последен модел BMW. Wink  Тази клюка я научих когато последно бях в Стара Загора. В  града това беше новината. Малко хора вярваха/вярвахме, но те се появили заедно в една старазагорска дискотека. А и времево се вързва, щом Преслава е казала, че са заедно от 2 месеца...по същото време се и понесе тази мълва Wink

и кой е баща му?

# 66
и кой е баща му?
[/quote]

Държи/държал е магазин за маркова парфюмерия и е футболен съдия. Само това знам, може да извършва и други дейности...

Общи условия

Активация на акаунт