По-различният конкурс "Великденски празници"

  • 18 645
  • 564
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 835
Тук ли ще се качват предлаганите рамки за избор?(нали тези са различни от онези,които ще се качват за обсъждане в темата на микки!-най-малкото ще бъдат на всякаква тематика)

Празно ли ще бъде мястото за снимката?

Трислон, аз доколкото разбрах, всичко за базара, се качва в темата на Микки. ooooh!

# 46
  • Мнения: 6 039
а как работи това жури?

# 47
  • Мнения: 3 835
Маленна, Великден и Цветница. Поне така разбрах аз. newsm78

# 48
  • Мнения: 623
а как работи това жури?
нямам идея, обаче нали и журито може да участва?

мен много ме притеснява думата "авторски"...не на 100% нали?иначе за какво са сайтовете отдолу?

# 49
  • София
  • Мнения: 6 743
Малена, до колкото знам, след като всички творби бъдат качени журито, както и широката публика  ще оценяват  Hug
А сега можете да давата препоръки и т.н.
Всички от журито могат да учавстват  Hug, само на края нямат право да гласуват за себе си!
БРАВО МИККИ   bouquet
Тео, колажа ми ми харесва много, другото не мога да коментирам - не съм толкоз на ти с ФШ  Blush

# 50
  • Мнения: 1 258
Ето какво написа микки в другата тема:

"В темата, която пусна Дамаянти да вървят нещата, от които ще се събират пари. Видях, че е помолила момичетата от фотошопската тема да публикува старите им рамки. Но който иска може да прави и нови. Които да не са за конкурса. Може да са на всякаква тема-РД, Великден, каквото ни хрумне. Целта е все пак да се продават. Пак там ще се приемат и поръчки за колажи. Кой с когото желае, в каквато поза и т.н.

Конкурса. Който няма да е съвсем конкурс. В нова тема да се работят колажи, снимки и др.п. Пак кой кавото реши. Но на тема "Великденски празници", като ще упомена в условията, че се включва и ЦВетница. Ще се дават съвети, препоръки, ще се коригират нещата, с цел да станат по-добри. И така до 16 март. После на 17 и 18 едно бързо гласуване с поне 3 гласа+мнението на журито и в понеделник  19 март да се реши, кое ще се печата и по колко бройки. Размера да е 10/15 с 300ппи. Подразбира се, че няма да е анонимен. Лулуто мисля, че може да обяви вече журито. И да започваме. "
 

# 51
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
браво на микки и останалите момичета   bouquet
не можех два дена да следя как се развиват темите и имам въпрос сори ако сте го обсъждали междувременно Embarassed картичката последно как се реши да бъде както на този конкурс с бяло поле или както говорехме - нещо от рода на колажа на еми

# 52
  • Мнения: 1 258
Казвам ви аз,че не се разбира много ясно. Grinning

Ето го обяснението на Микки:

"Ето окончателното ми решение, ще изчакам още два-три часа и пускам нова тема
В темата, която пусна Дамаянти да вървят нещата, от които ще се събират пари. Видях, че е помолила момичетата от фотошопската тема да публикува старите им рамки. Но който иска може да прави и нови. Които да не са за конкурса. Може да са на всякаква тема-РД, Великден, каквото ни хрумне. Целта е все пак да се продават. Пак там ще се приемат и поръчки за колажи. Кой с когото желае, в каквато поза и т.н.

Конкурса. Който няма да е съвсем конкурс. В нова тема да се работят колажи, снимки и др.п. Пак кой кавото реши. Но на тема "Великденски празници", като ще упомена в условията, че се включва и ЦВетница. Ще се дават съвети, препоръки, ще се коригират нещата, с цел да станат по-добри. И така до 16 март. После на 17 и 18 едно бързо гласуване с поне 3 гласа+мнението на журито и в понеделник  19 март да се реши, кое ще се печата и по колко бройки. Размера да е 10/15 с 300ппи. Подразбира се, че няма да е анонимен. Лулуто мисля, че може да обяви вече журито. И да започваме."

# 53
  • Мнения: 2 863
В темата на Дамянти ще се събират готови вече неща- рамки от предните конкусри, за да може хората да гледат и да избират,  и ако решат, че искат дадена рамка, да си пратят снимка на детето на автора на рамката и след като си платят да я получат. Пак там да се постват и колажите,  имаме няколко готови бихме могли да сложим там за показно.

А в тази тема тука, да се слагат новите неща, за конкурса, на тема Цветница и Великден, които могат да са снимки,  картчики или колажи, но идята беше да могат да се обсъждат, за да се коригират и да станат максимално добри.
Не знам дали сега стана ясно. Няколко пъти исках всичко да събираме на едно място, ама никой не ми обърна внимание Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 258
Т.е.тук рамки няма да се поставят,а само картички,колажи и фотографии на Великденска тематика

# 55
  • София
  • Мнения: 44 096
това става ли за картичка....?

# 56
  • Мнения: 2 863
Бубуто - на мен ми харесва!
Аз съм силно притеснена от липсата на идеи, та дано докато гледам вашите неща, ме споходи някое прозрение Joy

# 57
  • Мнения: 1 258
bubu_to,и на мен ми харесва.Браво!
Качвай я на сайта!

# 58
  • Мнения: 2 863
не трябва ли да си направим нов албум там?

# 59
  • Мнения: 623
bubu_to , и на мен много ми харесва - страхотна е!
...но са ползвани доста готови материалчета...
последно става ли така или трябва да са авторски?
извинявам се, че нещо не зацепвам...

Общи условия

Активация на акаунт