Минзухари и кокичета цъфтят, а АПРИЛчетата скоро ще се появят

  • 14 412
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 135
Здравейте момичета,

ЧЕСТИТО НА МАМА Е И ПЕТЯ 27 ЗА БЕБОЦИТЕ, ДА СА ВИ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЛУШКАТ[/color

Добре дошли и на новите мами.

Днес ми е последния ден от 3 дневния болничен и направо ви завиждам  Simple Smile  че сте си в къщи вече.Три дни нямах интернет и сте изписали 2 темички, едва насмогнах да прочета всичко.

Вчера изпрах бебешките дрешки, но сега как не ми се глади, май ще доизмия останалите прозорци  Laughing.

ГЕРМАСТАНА си го взех за 15лв., и прочетох че се мие преди кърмене.

лек ден   bouquet

# 301
  • Мнения: 228
Ей, момичета, ние варненките сме големи късметлийки, че ще посрещаме цяло лято гостенчета от форума! Имайте късмета да не се обадите!
Маргарет, много се радвам на позитивното ти отношение и бодрия ти дух! Поздрави и пожелания за скорощни новини!

# 302
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз ще пусна нова тема и моля Страчи да ми прати на лични началото

# 303
  • Мнения: 1 419
Дейзи, дай цитат и копирай всичко без таговете на цитата  Wink.

Отивам сега да чета, че много писане за една вечер  Crazy

# 304
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Трябва спешно да излезна и няма да успея с темата, за което много съжалявам  Embarassed

# 305
  • Мнения: 221
Ето нещо за четене докато чакаме новата тема.Дано ви подейства разведряващо.

http://img99.imageshack.us/my.php?image=zasto9jy.swf
 

# 306
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
здравейте,

по повод морето - нямах предвид естествено седене по 2 часа на плажа. Но аз имам голямото преимущество, че и двете баби са в Бургас  Laughing и все някоя ще прояви желание да гледа внука, така че ходенето на море щ бъде почивка за мен  newsm47
Това за смяната на климата е вярно - по-влажно е и вее повечка вятър /но след обяд излиза вятъра/, но от друга страна е сухото печене в София не е за предпочитане.

Лек ден

# 307
  • Мнения: 1 419
Аз пускам - като за последно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт