прекъснат полов акт

  • 5 891
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
При нас това действаше, опазвахме се, Криси си е резултат от непрекъснат полов акт Joy та затова сега също така си се пазим. Wink

# 46
  • Мнения: 236
И аз така забременях.
Тичай до аптеката и ни съобщи резултата.
ами днеска ми дойде явно действа метода да видим до кога обаче

# 47
  • BG
  • Мнения: 2 217
До сега ни съм имала проблеми с този метод. Бебо е планиран. Мисля, че много зависи от мъжа до теб!

# 48
  • София
  • Мнения: 3 672
До сега ни съм имала проблеми с този метод. Бебо е планиран. Мисля, че много зависи от мъжа до теб!
Peace

п.с Другия месец се "пазете"по-добре

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 1 371
След 7 месеца такова "пазене" резултатът се вижда долу в лентичката.  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 453
И мойта лентичка е "плод" на такова "пазене"!
Дойде ми като гръм от ясно небе, защото бях във втори курс, но пък ме направи най- щастливата на света!

Успех каквото и да стане!

# 52
  • Мнения: 2 891
ами днеска ми дойде явно действа метода да видим до кога обаче

Това с яденето не е сигурен знак при мен. Преди всеки цикъл набивам като за последно!

# 53
  • Мнения: 1 104
Е щом ти е дошло значи този метод работи, но не разчитай 100% на него за предпазване от бременност.

# 54
  • Мнения: 14
ами доколкото знам това въобще не е сигурен начин за предпазване от бременност - т. е. не предпазва особено (случаен резултат)
иначе ние така се "пазихме" като почнахме да искаме да имаме бебе ама не бяхме решили кога точно и изкарахме така доста време - 1-2 години може би, може и повече, а бебето стана като спряхме съвсем да се пазим

# 55
  • Мнения: 2 197
Първата ми бременност беше в резултат от този метод на пазене. Направих аборт. За 100 % сигурност си трябват други методи за пазене.

# 56
  • Мнения: 5 140
Така се пазим вече 4-ри год.

# 57
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 367
Прекъснатият полов акт не е метод за предпазване от бремнност. Peace
И изобщо не "зависи от партньора", защото от пениса се отделят капки семенна течност още преди еакулацята  Mr. Green

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ние се пазим така вече 5 год.

# 59
  • Мнения: 2 616
Ние се пазехме така, но бяхме решили, че искаме вече детенце. Не са ставали грешки.Накрая спряхме да се пазим, но сега като родя мисля, че ще сменяме метода, защото наистина не е от най-ефективните предпазни средства.

Общи условия

Активация на акаунт