Медальонче с името - откъде?

  • 2 375
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Къде може да се поръча каишка с медальонче за котка, на което да са изписани име и телефон? newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 387
И аз се записвам да следя темата - на мен за куче ми трябва.
Къде може да се поръча каишка с медальонче за котка, на което да са изписани име и телефон? newsm78
Ти от кой град си?

# 2
  • Мнения: 2 229

От София съм. Би трябвало все да има някъде такива, въпреки че който питам не знае. Outta Joint

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 559
В специализираните магазини за животни питали ли сте?По-големите би трябвало да предлагат.
Друг вариант - поръчвате такава при сарач (дето правят седла и прочее конски такъми и ремонт на кожени изделия).
Трети вариант -купувате само каишка, от кинкалерия си купувате метална плочка, която давате за гравиране (напр.при бижутер), после хващате някой приятел да я разпробие, слагате й скоба и я закачате за каишката

# 4
  • Мнения: 872
Аз видях такова медальонче при един човек, който прави табелките за вратите. 10 лева струва.Ако те интересува или ти е удобно в Красна поляна , ще ти обясня къде е точно.

# 5
  • Мнения: 2 229
Аз видях такова медальонче при един човек, който прави табелките за вратите. 10 лева струва.Ако те интересува или ти е удобно в Красна поляна , ще ти обясня къде е точно.

Не ми е много по път, но ако кажеш адрес може да отида някой път специално.  bouquet

# 6
  • Мнения: 22
В кв. Гео Милев - Sky City - онзи ден на партера точно с/у входа видях, че на един щанд правят такива неща, аз много отдавна търся и си поръчах кокалче с гравирано име, струва 40 лв - материала е с цвят на сребро има и с цвят на злато, но е някакъв друг метал. Може дори да се гравират изображения имаше много интересни неща.

# 7
  • Мнения: 1 120
В кв. Гео Милев - Sky City - онзи ден на партера точно с/у входа видях, че на един щанд правят такива неща, аз много отдавна търся и си поръчах кокалче с гравирано име, струва 40 лв - материала е с цвят на сребро има и с цвят на злато, но е някакъв друг метал. Може дори да се гравират изображения имаше много интересни неща.

40лв. ми се струват много за медельонче за коте.по-добре си купи метална плочка за 2-3 лв. и отиди да ти я гравират-взимат по 20ст. на буква.аз редовно си гравирам колани и други предмети

# 8
  • Мнения: 2 229
Мерси много за предложенията!! Сега точно нямам време да се занимавам, но определено ще проверя и ще се похваля ако ми направят.  Heart Eyes  bouquet

# 9
  • Мнения: 5
40лв. ми се струват много за медельонче за коте.по-добре си купи метална плочка за 2-3 лв. и отиди да ти я гравират-взимат по 20ст. на буква.аз редовно си гравирам колани и други предмети

а къде в софия гравират се чудя аз... не че съм питала някъде конкретно, но все пак ако може да ме упътите към някое място....

# 10
  • Мнения: 134
в София
гравират в малкия ЦУМ на Пиротска на партера

# 11
  • Мнения: 5
PeterPan хиляди благодарности! Ще ги посетя в най-скоро време

Общи условия

Активация на акаунт