Най-големия ви кулинарен провал е........

  • 22 946
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
Ха сега си признайте кой какво не успя да сготви и в крайна сметка ядеше ли се това творение


Моят провал е пиле с картофи на фурна,ама забравих да сложа картофите  Embarassed  и ядохме само пиле ......

# 1
  • Самоков
  • Мнения: 561
Питката ми за Бъдни вечер беше най-големия ми кулинарен гаф. Не се надигна изобщо, беше ужасно твърда (направо тропаше в чинията), а на вкус  ooooh! просто отвратителна. Много ме беше яд. tantrum

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам два големи провала дотук, конкурират се Laughing Единият е първата ми супа топчета. Получи се нещо като кюфтета с сос бешамел Sick hahahaВторият са едни невероятни коледни кравайчета - прелестни, мекички, ароматни и пухкави Crazy В момента, в който отхапах, разбрах, че съм забравила да сложа сол ooooh!Няма по блудкаво нещо от хляб без сол Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами пустия му кекс - изхвърлиа съм стотици и вече отказвам да се пробвам там  Laughing

# 4
  • Мнения: 207
никога не случвам на кексове- пълен инвалид съм,никога не се надигат,стават като джапанка
една вечер,прибирам се от работа а мъжлето направил козунак в машината за хляб,беше нещо божествено,направо беше надигнал капака на машината,след 2 дена имахме гости и реших да им демонстрирам същата рецепта за козунак- пълен провал,сега ме е яд на мъжлето
има забрана за достъп до машината за хляб

# 5
  • София
  • Мнения: 903
Аз веднъж правих пълнени чушки с ориз и бях забравила да сложа вода.
Другия ми провал бяха кексовете, но напоследък съм им "хванала цаката"  и нямам провали  с тях.

# 6
  • Мнения: 11 747
Козунак - миналата седмица Sad,не ставаше за ядене,хвърлих го!
Преди много години бях направила топла торта! SickТолкова бързах,че дакато беше топъл още блата го отрязах,сиропирах и намазах със сметана и така всичко до края и веднага седнахме да ядем Sick
Пак преди години - една мусака - беше гадна така и не разбрах защо,но се изяде,но много беше гадна! Joy

# 7
  • Мнения: 6 461
Много са кулинарните ми провали  Crazy
Жалко ,че нямам снимков ...да ви покажа Mr. Green
Направо ще се шашнете ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 647
Много са кулинарните ми провали  Crazy
Жалко ,че нямам снимков ...да ви покажа Mr. Green
Направо ще се шашнете ooooh!

hehe  и аз така  предимно кексове и хлябове не ми стават
  bouquet

# 9
  • Мнения: 577
поздравления за хубавата тема  bouquet
моят най-голям провал бе скоро сьс ябьлковия сладкиш на Лео*.то до сладкиша не се стигна,защото аз се уср..х още от началото при карамелизирането на захарта,хем знаех че не мога,ама пак се слагам да правя карамел #Cussing out дори си хвьрлих тенджерата защото не можеше да се измие.
и още по темата сьс провала на сестра ми,която след като се омьжи се хвана да прави ориз сьс домати на фурна,но да вземе да обьрка шишето с доматен сок и  нектара от праскови Crazy  rotfImao rotfImbo rotfImboголям смях падна

# 10
  • Мнения: 554
  hahaha и моят провал е ябълковият сладкиш на Лео - реших, че първо се разтапя маслото и след това се слага захарта за карамелизиране. Е, не беше само това - ами съм избрала и малка тава и част от плънката се разля във фурната. Абе яко се изложих, но мъжът ми не разбра и много ми хареса сладкиша. Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 576
В студентските години беше моя най-голям провал. Правих ориз с каквото намеря, включително и картофи. Стана страшно кашкава работа и мноооооооого гадна  Sick. ... Изядохме го обаче  Mr. Green.
По-пресен провал е с един "дамски каприз", който изобщо не се надигна. Стана като подметка.

# 12
  • Мнения: 577
  hahaha и моят провал е ябълковият сладкиш на Лео - реших, че първо се разтапя маслото и след това се слага захарта за карамелизиране...........
Grinningха,какво сьвпадение hahaha

# 13
  • Мнения: 4 451
Гювечета. Изложих се пред гости на всичкото отгоре hahaha Бях забравила да им сложа капаците и станаха много сухи, даже попрегорелки.

# 14
  • Мнения: 554
Да се успокоим взаимо.  Laughing Аз си мислех, че от цял форум само аз не мога да го направя!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт