На каква възраст започнахте да използвате крем против бръчки?

  • 5 396
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
..............ако сте започнали де.
Та ето че дойде и моя ред. Забелязвам вече наличието на бръчици пачи крак покрай очите и започнах да се замислям. Принципно знам, че след 25-годишн възраст е добре да се започне с кремовете анти.бръчки, но все пак решиих да сондирам мнения.
Кажете кога започнахте вие? Препоръчайте крем и ако може да не е от безбожно скъпите, че направо ме втриса вече от сумите, които вървят за козметика.
Хайде чакам мнения и препоръки. Grinning

# 1
# 2
  • Мнения: 966
още не ползвам сега съм на 29г. мисля докато не се наложи да не ползвам.профилактично няма нужда да се мацам

# 3
  • Мнения: 5 391
Още не съм ползвала, на 27 съм.

# 4
  • Мнения: 664
ползвам от преди 20  годишна-сега съм на 30 и нямам бръчки около очите

# 5
  • Мнения: 1 564
Aз все още не ползвам. Flutter.На 25 съм,но май вече е време да си купя крем п/в бръчки.Сега ползвам флуида на Лореал. Peace

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 08:27 от ninka

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На 36 години съм и сега започнах да ползвам кремчета против бръчки-преди само леки хидратиращи продукти.След раждането кожата ми стана алергична и повечето кремчета които купих са за кошчето.Пробвах на Талодерма-леки и приятни са,но от една седмица ползвам тестери на козметика от Мъртво море-неочаквах кожата ми на лицето да се чувства комфортно-въпреки ,че бях настроена скептично-като се има предвид цената в аптечната мрежа!По мое скромно мнение съм стигнала до извода,че няма нищо по-хубаво от натуралната козметика,колкото повече се употребяват химични формули,толкова по голяма вероятност има да заприличам на хармоника в по- зряла възраст.

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 23:33 от k.a.l.i.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 753
На 29 г, но ми се струва, че започнах късно, защото вече ми се бяха появили.  Crossing Arms

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
След 25г.И до ден днешен си ползвам пълната серия на Шелер и съм много доволна.

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Нев съм ползвала още - на 26 съм. Забелязвам, че имам леки. Може би е време вече.  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 488
още не съм запо4нала, а съм на 30

# 11
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Според мен не е от най-голямо значение възрастта, а това как изглежда кожата ти. След като забелязваш появата на фини линии е добре да започнеш да ползваш такъв крем за около очите, а не да чакаш да станат дълбоки бръчките, само защото някоя твоя приятелка примерно е на 30 и не ползва крем за бръчки. Тя може да няма нито една и да не и се налага, а пък ти да имаш вече фини линии и да си на 28 :> Кремът не трябва да е за дълбоки бръчки, а такъв, който е подходящ за първи признаци на стареене на кожата.
Относно марката ....почти всяка фирма предлага такива, въпрос на вкус е какво ще избереш. :> Но честно казано, аз лично мисля, че един крем от ранга на нивеа няма да бъде достатъчно ефективен.  Rolling Eyes

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 newsm78

# 13
  • Мнения: 3 331
Преди година - две може би - значи малко преди да навърша 30.
Не използвам класически противобръчкови кремове, а такива против първите признаци на стареене.
Не знам какво ще рече безбожно скъп... newsm78
Ако споменеш сума, която да не надвишава кремът, мога да помогна с едно-две конкретни предложения.

# 14
  • Мнения: 8 505
На 27 съм.Преди 2-3м си купих този за около 20лв.Преди това не съм използвала.Кремът ми за лице не е против бръчки,малките гадини са само около очите и то благодарение изцяло на мен,но това е друга тема...

Общи условия

Активация на акаунт