Най-неженския подарък за 8-ми март

  • 4 140
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 789
В навечерието на 8-ми март ми хрумна да попитам кой е най-неженския подарък, който сте получавали за този празник. Идеята е заедно да се посмеем  Laughing
За миналия аз получих от мъжо шах - много обичам да играя, но по случай 8-ми март да ми го подари,  все още ми се струва странно.....  Grinning
Ще се радвам да споделите  yes

# 1
  • Мнения: 25 568
Не се притеснявай, тази година сигурно ще ти подари тенджера!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 533
За мен най-лишено от въображение и емоция е букет цветя, купен от цветарски магазин, особено пък ако е аранжиран с целофани, кордели и къдрави лентички. По-добре набран от полето или никак. Но аз и сватби не обичам и гледката на мъже и жени с букети на 8ми март.

# 3
  • Мнения: 2 407
Домакински уред!

# 4
  • Мнения: 789
Не се притеснявай, тази година сигурно ще ти подари тенджера!  Hug

Дано да е по-тежка тогава   smile3508

# 5
  • Мнения: 9 077
Може би кухненски съдове тип тенджера Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 899
На всякакви подаръци се радвам аз, нищо не отказвам  Laughing

# 7
  • в гората
  • Мнения: 1 486
На 8ми март - всичко отказвам. Толкова ми е анти този "празник", изпитвам непоносимост просто.

# 8
  • Мнения: 4 916
Пръскачка за лозе (от онези бидони, в които се слага син камък, мятат се на гръб и имат ръчка). Случаят е истински.

# 9
  • Мнения: 11 607
Неженски...... То вече няма области, където жената не се е вредила! Ето, примера за пръскачката за гръб е доказателство! То вече мъже няма, жените сме и мъже, и жени, така че - всичко е женско! То научно доказано е,че ние сме силния пол!

# 10
  • Самоков
  • Мнения: 561
Пръскачка за лозе (от онези бидони, в които се слага син камък, мятат се на гръб и имат ръчка). Случаят е истински.

Това направо ме уби!   smile3532

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
Ударна бормашина, набор отверки, зеге, препарат за чистачки и т. н.

# 12
  • Мнения: 11 747
Преди много години,бившият ми съпруг ми подари за 8 март,който ми е и рожден ден,комплект лагери.Те ми бяха за ролерите,защото се бяха разбили и имах нужда от тях,ама..... Sick по-тъп и неподходящ подарък никога не бях получавала! Crossing Arms

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На 8ми март - всичко отказвам. Толкова ми е анти този "празник", изпитвам непоносимост просто.

същото.
Отвсякъде пияни мъже... празнували... ама какво?  Rolling Eyes
Туй беше ойно време, де...  Whistling

# 14
  • Мнения: 1 111
Ударна бормашина, набор отверки, зеге, препарат за чистачки и т. н.

аааааа,тези подаръци явно са си били за мъжа ти, взел си ги е за себе си под предлог,че е 8 март и са за теб... #Crazy освен ако ти не си с професия строителомонтьорошофьор... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт